Şimdi Ara

Siemens Süpürge Motoru Yandı!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    788 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

Buradaki tavsiyeleri okuyarak 2 sene önce Siemens vsxtrm Elektrik Süpürgesi aldım. Garantisinin bitiminden 20 gün sonra evde temizlik yaparken motordan gelen uğultu ile beraber aletin arkasından dumanlar çıkmaya başladı. Servise götürdüm, montoru yanmış dediler. Bu kadar süre içerisinde nasıl gerçekleşebiliyor dedim motorun içine toz kaçmıştır ya da torbasını(!) zamanında değiştirmiyorsunuzdur dediler. Yani anlayacağınız daha kendileri makinenin toz torbasız olduğunun farkınd a değil ve asık amacı toz kir çekmek olan makinenin motoruna toz kaçmıştır gibi bir cevapları oldu

Orjinal motor değişimi için 250 lira istediler. Çok kararsız kaldım sizce serviste yaptırıp kullanmaya devam edeyim mi? Yoksa yeni bir makine mi bakayım? Yoksa muadil bir motor alıp (100 tl civarı) yerel bir serviste taktırayım mı?

Yeni bir alet alırsam makine çöpe gidecek ki aslında cortlayana kadar her şey iyiydi. Muadil motorun performansı olur onu da bilemiyorum. Servise 250 lira vermek mantıklı mı ondan da emin değilim. Tavsiyeniz nedir? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
SEO
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.