Şimdi Ara

SIEMENS SL75 (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
0
Favori
11.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cellat206

quote:

Orjinalden alıntı: **hunter*1907**

quote:

Orjinalden alıntı: protectwave

buarada sl75de de MESAJLAR>ANINDA MESAJ menüleri var mı hunter? ben o işin altından kalkamadım dogrusu. Bu özellik msn özelligi ama hiç kullanılamıyor. Aratmadıgım motor kalmadı url' ne yazdıysam sonuç çıkmadı siz bi sonuç alabildiniz mi? Bi aktive etsek bu menüyü harika olacak

baktım,var
    anında mesajı tıkladım,bi yazı çıktı;
    arkadaşlarınızla anında mesajlaşabilir,sohbet edebilirsiniz...vs diye bir yazı çıktı,ayarlarınızı konfigure edin diyordu..denemedimsiemenslerde aldığımda gprs ayarları falan yapılı oluyor,bununda yapılıysa denerim bi ara

deneyip sonucunu buraya yazarsan sevinirim kardeş.. ayrıca tek siemenslerde değil bütün telefonlarda artık aldığın zaman gprs ayarları yapılı oluo

onu genelde dedim zaten(siemens'te bikaç yıldır var..nokia,se de falan yapılı gelmiyordu o zamanlar)
    ayrıca içindeki bu msn'e gerek var mı ki?mig33 falan varken?
    gerçi iyi bişeyse buradan bağlanırız ama
  • Zaten bunu halledersek msn için java programı aramaktan kurtuluruz. Aslında bu menüdeki "ANINDA MESAJ" da java tabanlı bi uygulama ama telefonun kendinde var.
  • quote:

Zaten bunu halledersek msn için java programı aramaktan kurtuluruz. Aslında bu menüdeki "ANINDA MESAJ" da java tabanlı bi uygulama ama telefonun kendinde var.

aramana gerek yok sergen_baba'nın sunduğu mig33 programı en iyi java msn onu kullanın işte..
  • mesela anlamında dedim. mig33 kullanıyorum gerçekten süper bi program hemde çok az yakıyor kb olayı yani..

Demek istedigim bunlar geçici yarın mig33 gitse elimizde saglam bişey olsun diyorum.
  • hocam eline saglık reklamı isteyen bendim...

diger bir mevzu için pm attım

quote:

bi araba fotosu(yolda gördüm çektim);
     SIEMENS SL75

turusanın çektiği fotoğraflar,benim çektiklerim yanında sönük kalıyor

bu arada bi bilgi(kamera ile hangi ayarlarda çektiğim..);

beyaz dengesi;otomatik,gece modu;otomatik,flaş;otomatik..çözünürlük 1280x1024,zoom 1x..

ayrıca sl75in daha yeni versiyonları var şu an..ileriki versiyonlarda kalite daha da artarcx75ten daha iyi çektiğini/çekeceğini düşünüyorum..çünkü cx75teki kamera artı flaş+gece modu(gece modu sanırım cx75te yoktu..ve kızıl göz engelleyici vs. de mevcut)

ayrıca bi arkadaş reklam videosunu istemişti sl75in...

reklam videosu,telefonun yanında verilen cd'nin içinde var..ben rapid share'a ekledim..buyrun,

sl75 reklam

http://rapid-share.de/files/17275913/SL75_tv_spot.mpg.html

rapid ile share arasındaki - yi kaldırıp indirin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BMW 528

hocam eline saglık reklamı isteyen bendim...

diger bir mevzu için pm attım

quote:

bi araba fotosu(yolda gördüm çektim);
     SIEMENS SL75

turusanın çektiği fotoğraflar,benim çektiklerim yanında sönük kalıyor

bu arada bi bilgi(kamera ile hangi ayarlarda çektiğim..);

beyaz dengesi;otomatik,gece modu;otomatik,flaş;otomatik..çözünürlük 1280x1024,zoom 1x..

ayrıca sl75in daha yeni versiyonları var şu an..ileriki versiyonlarda kalite daha da artarcx75ten daha iyi çektiğini/çekeceğini düşünüyorum..çünkü cx75teki kamera artı flaş+gece modu(gece modu sanırım cx75te yoktu..ve kızıl göz engelleyici vs. de mevcut)

ayrıca bi arkadaş reklam videosunu istemişti sl75in...

reklam videosu,telefonun yanında verilen cd'nin içinde var..ben rapid share'a ekledim..buyrun,

sl75 reklam

http://rapid-share.de/files/17275913/SL75_tv_spot.mpg.html

rapid ile share arasındaki - yi kaldırıp indirin..

rica ederim
    ayrıca sl75 incelememi yaptım;
    http://forum.donanimhaber.com/m_6567428/mpage_1/key_//tm.htm#6567428
    bakabilirsiniz..
  • quote:

mesela anlamında dedim. mig33 kullanıyorum gerçekten süper bi program hemde çok az yakıyor kb olayı yani..

Demek istedigim bunlar geçici yarın mig33 gitse elimizde saglam bişey olsun diyorum.

ben mig33ü bile atmadım..birazdan onu atar bi deneme girişiminde bulunurum
    ayrıca o dediğiniz anında mesajı açtım,ayarlarda adrese hotmail adresimi yazdım,şifremide girdim,oturum aç yaptım,oturumu açılıyor dedi,bi çubuk dolarken hata verdi..sizde de böyle mi oluyor?yoksa ben bişeyi yanlış mı yaptım?
    gerçi mig33 çok güzel..onu birazdan atıcam da..
  • quote:

quote:

mesela anlamında dedim. mig33 kullanıyorum gerçekten süper bi program hemde çok az yakıyor kb olayı yani..

ben mig33ü bile atmadım..birazdan onu atar bi deneme girişiminde bulunurum
    ayrıca o dediğiniz anında mesajı açtım,ayarlarda adrese hotmail adresimi yazdım,şifremide girdim,oturum aç yaptım,oturumu açılıyor dedi,bi çubuk dolarken hata verdi..sizde de böyle mi oluyor?yoksa ben bişeyi yanlış mı yaptım?
    gerçi mig33 çok güzel..onu birazdan atıcam da..

Aynen öyle oluyor, zaten ben 6 ay ugraştım telefonu yeni almanın hevesiyle ama bi sonuç alamadım dorusu, şimdi bayrağı hunter'e devretme vakti (url kısmına yazılacak olanı buldukmu olay bitmiştir)
  • ARKADAŞLAR SL75 İN TEMA VE OYUN DOSYA UZANTILARINI BİLEN YOKMU
  • quote:

Orjinalden alıntı: turusan

ARKADAŞLAR SL75 İN TEMA VE OYUN DOSYA UZANTILARINI BİLEN YOKMU

oyun uzantısı jar..
    tüm siemens oyunlarını bulabileceğin,beleş site;
    http://www.tarakanman.org.ru/php/games.php?page_type=All&selected_phone=Siemens

kolay gelsin

benim cx70 sdt uzantılı temaları açıyordu..ben temaları zipli şekildi indirip telefona atıyordum,kaydederken sonuna sdt yazıp,kullanıyordum..bunun bilmiyorum fakat..mobile9 dan indireyim,anlarım dedim...sl75 temaları eklenmemişti..cx70 temalarını denemende fayda var
  • güzel site hunter kardeş sl75 için ayrı bi temaya gerek varmı?cx70 temalarıyla iş görmezmi.sonuçta ekran boyutu aynı.tabi menüler farklı ama bi denemenin zararı olmaz.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: turusan

ARKADAŞLAR SL75 İN TEMA VE OYUN DOSYA UZANTILARINI BİLEN YOKMU

oyun uzantısı jar..
    tüm siemens oyunlarını bulabileceğin,beleş site;
    http://www.tarakanman.org.ru/php/games.php?page_type=All&selected_phone=Siemens

kolay gelsin

benim cx70 sdt uzantılı temaları açıyordu..ben temaları zipli şekildi indirip telefona atıyordum,kaydederken sonuna sdt yazıp,kullanıyordum..bunun bilmiyorum fakat..mobile9 dan indireyim,anlarım dedim...sl75 temaları eklenmemişti..cx70 temalarını denemende fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiya -- 9 Nisan 2006; 1:22:04 >
  • BANA BİRİ YARDIMCI OLABİLİR Mİ? ben erzurumda yaşıyorum telefon sadece 1 yerde var oda 600 diyor. Bide ben beyaz istiyorum adam türkiyede yok diyor ama sitelerde var . istanbul gibi büyük bir şehirde yaşayan ve beyazı var gördüm diyen varsa LÜTFEN bana söylesin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dido05

BANA BİRİ YARDIMCI OLABİLİR Mİ? ben erzurumda yaşıyorum telefon sadece 1 yerde var oda 600 diyor. Bide ben beyaz istiyorum adam türkiyede yok diyor ama sitelerde var . istanbul gibi büyük bir şehirde yaşayan ve beyazı var gördüm diyen varsa LÜTFEN bana söylesin...

mrb,
    öncelikle;600 lira pahalı
    ben siyah dışında rengini hiç görmedim telefoncularda..internettende hepsiburada'ya baktım,orada bile bi tek siyah vardı(zaten siyahını istiyordum..benim için bi sorun teşkil etmedi bu..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 9 Nisan 2006; 19:11:43 >
  • siemensmobile türkiye sayfasından müşteri hizmetleri bölümüne giriğ ordan sl75 beyaz türkiyeye geliyomu diye sorabilirsin.telefon numaralarını biliyosan ordanda ulaşabilirsin estore peşin fiyatı 510lira bi bak derim buraya

quote:

BANA BİRİ YARDIMCI OLABİLİR Mİ? ben erzurumda yaşıyorum telefon sadece 1 yerde var oda 600 diyor. Bide ben beyaz istiyorum adam türkiyede yok diyor ama sitelerde var . istanbul gibi büyük bir şehirde yaşayan ve beyazı var gördüm diyen varsa LÜTFEN bana söylesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiya -- 9 Nisan 2006; 19:52:26 >
  • genpa ya da bakın derim
    bugün kızarkadasıma aldık bi tane kaç gundur kafamın etini yedi o yuzden teknosadan almak zorunda kaldık genpada taksitle 546ytl ve garantex hediye paketide var içinde bir yıllık

tasarım olarak çok şık ve ben cok beğendim ama telefonu konuşmak için değilde multimedia için kullananları o kadar tatmin etmeyebilir özellikleri dolayısıyla alırken dikkat etmek lazm ilk fırsatta bende alacagım bi de kılıfsz kullanılırsa 2-3 ayda kasası çiziklerle dolacak bi telefon çünkü siyah olan kısımları parlak olmasısının da etkisiyle çizilmeye çok müsait
  • aynen öyle kardeşim.sx1in ekranda aynı durumda oldu.ekran kenarları bide siemens yazısının orası felaket şelilde çizlmişti.ama böle telfonlarıda kimse kılıfla kullanmıyo.vede genpa fiyatı iyimiş taksitli bide kaskosuda varmış hem yanında
    quote:

Orjinalden alıntı: daleque

genpa ya da bakın derim
    bugün kızarkadasıma aldık bi tane kaç gundur kafamın etini yedi o yuzden teknosadan almak zorunda kaldık genpada taksitle 546ytl ve garantex hediye paketide var içinde bir yıllık

tasarım olarak çok şık ve ben cok beğendim ama telefonu konuşmak için değilde multimedia için kullananları o kadar tatmin etmeyebilir özellikleri dolayısıyla alırken dikkat etmek lazm ilk fırsatta bende alacagım bi de kılıfsz kullanılırsa 2-3 ayda kasası çiziklerle dolacak bi telefon çünkü siyah olan kısımları parlak olmasısının da etkisiyle çizilmeye çok müsait
  • Arkadşlar bana yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkür ederim. Çok makbule geçti.
  • peki buldunmu arkadaşım beyazını?
    quote:

Arkadşlar bana yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkür ederim. Çok makbule geçti.
  • E postayı yolladım cevap bekliyorum!!!
  • Arkadaşlar Türkiye de siemens sl75 in siyah harici rengi şu an yok bunun yanı sıra ileride başka renginin satılıp satılmayacağı net değil... Duyrulur! (Ama siyahıda çok güzel )
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.