Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

siemens s55

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    282 Mesaj
    nasıl bilirsiniz??

|
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    Tipi çok hoş, özellikleri de muhteşem özellikle zamanına göre. Ama ekrandan iyi görüntü beklme. Bence ucuza bulursan al
    |
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    katılıyorum. iş adamı telefonu. ayrıca gprs modem olarak ta kullanılır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    282 Mesaj
    KAÇ RENK 4096 RENKMİ?
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    101.80 STN 256renk
    |
    |
  • Binbaşı
    1901 Mesaj
    arkadasımda vardı ve cebinde patladı telefon hemde duamnlar cıkararak.ozellik bakımından iyi fakat siemens tavsiye etmem ben.daha once 2 tane siemensim vardı ikisindede sebeke problemi olustu.
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    Arkadaşın için geçmiş olsun ama şu forumda genelleme yapmayın die dilimde tüy patladı!! Arda topuzluyu ara sor. Adam 1 yılı aşkın kullanıor sapasağlam alet yoksa nie twasie ediim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    279 Mesaj
    hatalı üretim her markada olabilir. Ama genele bakarsan S55 ekran renk ve çözünürlüğü hariç, birçok özellik bakımından çok iyi. taşıdığı özellik ve fiyat dengesi mantıklı. Şık ve kullanışlı. ben tavsiye ederim, elimden gelen her konuda da yardımcı olurum.
    |
    |
  • Yarbay
    3502 Mesaj
    bana gelmez bu tlf.
    |
    |
  • Yarbay
    3502 Mesaj
    [gitar]
    |
    |
  • Yarbay
    11007 Mesaj
    siemens ben bildim bile dünyanın en sağlam ve uzun ömürlü telefonlarını üretir ikinci telefonum c25 di 3 yıl kullandık bütün aile fertleri kullandı ben 4 ay kullandım ama sapasağlamdı sonra kardeşime c45 aldık alsana bi okadar daha 3 sene de onu kullandık daha satalı 8 ay oluyor taş gibi alet heleki amcam siemensiçidir me45 kullanır 1 sene olduki daha telefon sıfır babında siemens mükkemmeldir çok sağlamdır s55 ise çok şık bluetooth özelliği 900kb hafızası 640x480 çözünürlüğünde resim çeken ilk alet ünvanınada sahiptir saygılar
    |
    |
  • Teğmen
    205 Mesaj
    benim ev arkadasimda var canavar gibi alet BT da var
    ayrica ekrani 4000 renk olmus 256 olmus ne farkeder, film mi izleyeceksin sanki
    benim z600 65000 renk oluyo da ne oluyo sanki
    kesinlikle tavsiye ederim
    |
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj
    Bende de var. internete s55 gprs'den bağlanıyorum. bluetooth özelliği mükemmel. derste, arkadaşlarla bedava geyik yapıyoz. foto, mesaj,melodi alıp gönderiyoruz(bedava). Bu özelliklere göre ucuz bi telefon. yalnız e-mail ayarlarımı bi türlü yapamadım. telden wapla göremiyorum. ama internet hızı çok iyi.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.