Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Siemens KF91NPJ10N buzdolabı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
2.444
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Beyaz Eşya >> Siemens KF91NPJ10N buzdolabı???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      32 Mesaj
      31 Mart 2011 23:59:38 Konu Sahibi
      Arkadaşlar almayı düşünüyorum. KUllanan yada ürün hakkında bilgisi olan varmı.
      Teşekkürler..

|
      |

• Er
      4 Mesaj
      14 Mayıs 2011 17:57:12
      Dolabı dün aldım;1 ay önce teknosadan gardrop tipi bir dolap almıştım,ama 50 desibellik ses beni deli etti;servisi de çok ilgisiz davranınca o dolapla ömür geçmeyeceğini anladım;sağolsun teknosa 7 işgünü dolmadığı için son gün (internet üzerinden sipariş vemiştim) dolabı geri aldı ve ben de bulunduğum ilçede servisi olan siemens 'Siemens KF91NPJ10N' adlı dolabı gidip görerek almış oldum.Ürün gayet sessiz;soğutması tatmin edici.İçinin kalitasi on numara.Tek eksi özelliği saate bir veya 40 dakikada bir, buz kırıcının 5-6 saniye ses yapıp durması;eee bu kadar kusur kadı kızında da olur demek lazım.Şimdilik ürünü yeni aldığım için detaylı yoruma girmeyeyim ama dolap malzeme kalitesi olarak (arçelik ve bekonun da aynı tarz dolaplarını da incaledim) üst düzeyde..Hiç çekinmeden alabilirsiniz ama diğer dolaplarda buz kırma sesi var mı ne derece onu da tam bilmiyorum..Kısaca dolap KALİTE..
      Saygılar..
      Hüseyin Kocatürk..
      |
      |

• Yarbay
      13085 Mesaj
      16 Mayıs 2011 12:24:41
      Buzdolabı Kore üretimi. Alışılagelmiş Siemens problemlerinin yaşanacağını zannetmiyorum. Maalesef bu durum ülkemizde üretilen buzdolaplarına has eksiler. İç plastik aksamı pek tatmin edici kalitede olmasa da aynı bütçedeki modellere göre alınabilir.
      |
      |

• Er
      4 Mesaj
      06 Haziran 2011 18:23:33
      Şu anda dolaptaki ilk başlarda olan ses gitti (ilk 1 hafta boşken yapmıştı);1 hafta sonra dolabın çalışıp çalışmadığı bile neredeyse anlaşılmıyor,o kadar sessiz yani.
      Sharp düşünüyordum,ama görüntü ve kalitesiyle (bir de ses yapmayı kesince) iyi ki de bu dolabı almışım diyorum..
      Saygılar..
      Hüseyin Kocatürk..
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      13 Haziran 2011 22:46:33
      Merhaba KF91NPJ10N buzdolabı hakkında bir kaç sorum olacak yardımcı olabilirseniz sevinirim
      Su pınarı ve buz için damacanadan kendisi cekme imkanı varmı acaba malum şebekeler çok temiz değil birde nerden kaç paraya aldınız.
      teşekkürler
      |
      |

• Er
      4 Mesaj
      11 Temmuz 2011 18:35:14
      Selamlar.Sanırım damacanadan çekme gibi bir şansınız yok.Aslında hala su pınarını kullanmadık;şebekeye bağlatmadığımız için.
      Evde soğuk su içen olmadığı için pek de aklımıza gelmiyor ama,tabi o ozelliği de devreye sokacağız.Eve gelen tüm arkadaş ve misafirler:'tam hayalimizdeki dolap' cümlesini sözbirliği etmiş gibi söylüyorlar.Dolap gerçekten çok hoş..Biz dolabı bulunduğumuz ilçedeki siemens bayiinden çamur bir pazarlıkla aldık;aramızda kalsın 3500 tl'ye peşindi,axes'e 12 taksitle aldık;şu anda kaç tl bilmiyorum ama teknosaya iade ettiğim general'in dolabına göre bu 10 gömlek üstün..(bir defa ses yok,generalde 50 db ses vardı;artık gerisini siz düşünün..)
      Saygılar..
      |
      |

• Er
      4 Mesaj
      25 Temmuz 2011 13:01:23
      3-4 gün önce siemens müşteri hizmetlerinden aradılar.Yeni bir aparat takılarak damacanayı su sebiline bağlayabiliyormuşsun.
      Kampanya yaptıklarını söylediler;300 küsür lira bir para verip dolaba bağlatabiliyor ve damacanadan su alınabiliyormuş...
      Saygılar..[/
      b]

• Yarbay
      3159 Mesaj
      25 Temmuz 2011 15:56:40
      quote:

Orijinalden alıntı: teks55

3-4 gün önce siemens müşteri hizmetlerinden aradılar.Yeni bir aparat takılarak damacanayı su sebiline bağlayabiliyormuşsun.
      Kampanya yaptıklarını söylediler;300 küsür lira bir para verip dolaba bağlatabiliyor ve damacanadan su alınabiliyormuş...
      Saygılar..[/
      b]

Ohaaaa....
      O zımbırtı her ne ise maliyeti 20 TL.yi bir kuruş geçsin anırırım şurada...

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk
    • Onbaşı
      19 Mesaj
      25 Temmuz 2011 17:11:40
      Aslında kendinizde bağlayabilirsiniz ancak servisi çağırırsanız Arçelik 30TL alıyor..
      |
      |

Audi A5 Sportback 3.2FSI quattro S tronic
      Apple iPhone 4 32GB
      Macbook Pro Mac OS X 10.6SL
      Yılmaz Holding AŞ Ataşehir
      Gayrimenkul-Turizm-Emlak.
    • Yüzbaşı
      400 Mesaj
      25 Temmuz 2011 17:27:31
      quote:

Orijinalden alıntı: bobita

quote:

Orijinalden alıntı: teks55

Saygılar..[/
      b]

Ohaaaa....
      O zımbırtı her ne ise maliyeti 20 TL.yi bir kuruş geçsin anırırım şurada...

Ankara cepa, üst kattaki siemens'te ben de bu aparatı sordum, 150 tl falan dediler iyi araştırın isterseniz.
      |
      |

Reklamlar
SEO
paykasa
türksohbet.net
chat.gen.tr
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,675
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.