Şimdi Ara

Sid Meier’s Civilization VI (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
27
Favori
35.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Popüler mobil oyunlar gibi olmuş sanki, grafikler Godus oyununu andırdı bir an. Umarım içerik canavar olur da biz de pişman oluruz bu söylediklerimiz için. Serinin ağır fanı olarak heyecanla bekliyorum...
  • Oynanış videosunda vs özellikler guzel gibi gozukuyor, grafikleri canli tutamaya calismislar ama olmamaiş bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • steam 199tl olarak fiyat çekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

steam 199tl olarak fiyat çekmiş.

Sid Meier’s Civilization VI (2016) [ANA KONU]

Az önce gördüm bende.
  • Grafikler cok hos olmus

• Tamam grafik önemli değil de..Bu çok kötü duruyor yav mobil oyun grafikleri gibi...
  • 18 liraya aldım 5. oyunu için 100 lirayı bile gözden çıkartmıştım. Onlar kaybeder.
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Bu oyundadamı grafiklere bakıyorsunuz be Civ5 de bile şehire yaklaşıp grafik kalitesine bakmış biri değilim sanki çok etkiliyor o olay ve gidip bu oyunda Rol yapacaksınız sanki oyunun zaten tarihi bir yanıda yok. .d
  • Arkadaşlar şu an için standart versiyonu en ucuza 43,5 dolara buldum. Şimdiki kurla 128 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakianboy -- 10 Haziran 2016; 0:13:02 >
  • Grafikler hayal kirikligina ugratti umarim icerik kaliteli olurda bu acik kapanir.

Özellikle merak ettiklerime gelirsek;

ayni oyunda en fazla kac uygarlik olabiliyor?

Hangi liderler var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerwrestling -- 10 Haziran 2016; 10:44:19 >
  • trakianboy kullanıcısına yanıt
    Hocam pre order a gerek yok. Beklemeli oyun gameplay videoları çok az. Bilgiler az. İnceleme notları yok.

Bence çıksın biraz daha beklemeli.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerwrestling -- 22 Haziran 2016; 14:33:56 >
  • Bu mobil oyun olmuş bildiğin o grafikler ne
  • Salak herifler oyunda ileriye gideceklerine 10 sene geriye gitmişler.mal mal grafikler koymuşlar oyuna çocuk oyunu gibi.

• Civ6'dan yeni bilgiler için güncel Türkçe kaynak
    http://forum.strategyturk.com/forum-civ6-haberler
  • civ 5 fanatikleri ne diyor? Instabuy yapıyomuyuz? 😆

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben grafikleri sevdim. Tarihi hava vermiyor ama kimin umurunda? Oyunun yapay zekası ve devletlerin stratejileri, senin yaptığın hamleye meydan okuması...vs. Civ 5te güzel olan şey buydu. 2D tiled map oyun sonuçta. Ne kadar grafik eklenebilir ki?

Benim hoşuma giden şeyler, Oyun arayüzü değişmiş, Daha kontrol edilebilir olmuş. Kaynak görselleri daha belirgin, küçük bonuslar eklenmiş, Ben deniz kenarındaysam ve deniz teknolojisi geliştirdiysem bana bonus vermesi görsel olarak göstermesi hoş olmuş.

Tabi tekrar diyorum, Solo oyunda Yapay zeka ve strateji çok önemli, Eğer onlar vasatsa bi halt olmaz... Daha çok oyun oynama videosu gelmesi lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.beyol

video ve oynatma listesini sevdim tavsiye edilir:

https://www.youtube.com/watch?v=YSlPwXOfnTU&list=PLYVqUDxY6COgDUehp6yNxDI4xoSv8Dxk_

Birkaç videoyu izledim güzel videolar var. Oynanış videolarını izledikçe grafikler daha hoş geliyor gözüme.
  • Keşke Türkçe çıksaydı onsiparis verirdim simdi yama çıkıncaya kadar beklemek zorundayim bu tip oyunlarda dil çok onemli oluyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.