Şimdi Ara

Sid Meier, PC'de Olmaktan Memnun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Sid Meier, PC'de Olmaktan Memnun
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    24926 Mesaj

Çok fazla konuşkan olmayan ünlü oyun yapımcısı Sid Meier, senelerden beri yaptığı simülasyon oyunlarıyla tanınıyor. Civilization serisiyle de yakından tanıdığımız Sid Meier, PC Gamer'a bazı açıklamalarda bulundu. Meier, Civilization serisinden bahsetti.

Röportaj sırasında Sid Meier'a Civilization serisiyle ilgili yapımcı ekip içerisinde denenen bazı denemeler soruldu. Meier'ın açıklamaları şöyle,

"Her yeni Civilization oyununda büyük değişiklikler sunmaya çalışıyoruz. Civilization serisi her ne kadar uzun aralıklarla çıkan bir seri olsa da ek paketleriyle enerjisini koruyor. Yaptığımız değişiklikleri oyunlarda gördünüz. Tabi bir de yapamadıklarımız var. Civilization serisi PC odaklı başladığından dolayı çok köklü değişiklikler yapamıyoruz. Ama bence bu güzel bir şey. Zaten oyuncularımızın çoğu PC'cilerden oluşuyor

Dünya ve teknoloji değişiyor. Diğer platformlarda olmayı biz de isteriz. iOS veya başka bir platformda olmamamız için herhangi bir neden yok. Ama bu üzerinde epey durulması gereken bir karar. Çünkü PC, zaten sahip olmak istediğimiz şeyleri bize sunuyor."

|
    |

• DH Yönetici
    8505 Mesaj
    kısa özeti; ''Uğraşmaya üşeniyoruz.''

- TIGERS UNITED FC -
    8.Sezon | Sky Bet Championship
    1 Sky Bet League One Şampiyonluğu - 1 National League South Şampiyonluğu - 2 Playoff Şampiyonluğu
  • Binbaşı
    1260 Mesaj
    Kısa özeti; "Kısıtlanmak istemiyoruz."
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    bL0gKam1L

diğer özeti: PC nere diğer platformlar nere dimiş, "Hür Doğdum Hür Yaşarım Hangi Çılgın Bana Zincir Vuracakmış Şaşarım"...

Bide şööle diyenler vardır; "Hırt Doğdum Hırt Yaşarım Hangi Çılgın Bana Zincir Vuracakmış Zevk Almaya Bakarım".. diyenlerde vardır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 27 Aralık 2013; 9:55:04 >
    |
    |
    l CPU: Ryzen 3600 & Cooler: SilverStone PF120 l MB: Asus TUF X570 (WI-FI) l GPU: Palit RTX 2060 l Ram: XPG Spectrix D41 (3600mhz) 16gb l M.2: XPG Spectrix S40G 512gb l SSD: Corsair GT 120gb l HDD: 2x WD 1tb ezex l PSU: AeroCool Strike X 800wat l Case: Aerocool Aero One Eclipse l Monitör: Acer ED242QRA 144Hz lGamepad: Xbox 1S wireless l Klavye: Asus Tuf K7 l Mouse: Logitech G502 Hero l Kulaklık : TT e-sport Cronos l
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim..
  • Binbaşı
    1610 Mesaj
    Yalnız tablet ve cep telefonunda Civilization baya güzel giderdi, zaten turn-base
    Yeni :Intel Core i7 7700k (4.2 Ghz.) | MSI Gaming PRO Carbon Z270 | GSKILL 16GB (2x8GB) CL15 TridentZ DDR4 3200MHz | Asus Strix ROG GTX 1080 |CORSAIR 128GB Force GS SSD| 2x500 GB Samsung SATA II | 2 x WD 3.5" 2TB Caviar Green Sata 3.0 | Asus DVD RW | PSU : CoolerMaster Silent Pro 700W | CORSAIR CARBIDE SERÄ°SÄ° 300R Siyah Kasa
  • Misafir Üyelik
    157100 Mesaj
    bu seriyi hiçbir zaman sevemedim
    795 Mesaj
    Sid Meier, hem PC sahip olmak istediğimiz şeyleri bize sunuyor diyorsun o zaman Neden Efsane bir PC oyununu XCom'u konsollara uygun olarak geliştiriyorsun oynayış gamepad'te oynansın diye yapılmış fareyle oynanmıyor.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    157100 Mesaj
    Artık üstad'tan Alpha Centauri'nin devamını bekliyoruz açıkçası.
    |
    |
    18 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Artık üstad'tan Alpha Centauri'nin devamını bekliyoruz açıkçası.

Mümkün değil maalesef, oyunun hakları EA'in elinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unonimus -- 29 Aralık 2013; 0:25:13 >
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.