Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★Sıcaklıktan Kaynaklanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mike4peace Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
928
Cevap
36
Favori
115.718
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> ★Sıcaklıktan Kaynaklanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    46 Mesaj

Reis sendeki sorun bende de vardı, format atıp windowsu tekrar kurdum internetten aldığım kod ile..
    Sorun çözüldü.
    Görev yöneticisini arada yokla bu arada; antivirüs programı zorluyor pcyi. Arada formatlamak şart

Belki de tüm yükü ekran kartına vereyim çalışsın köpek dediğim için işlemci bana küsmüş te olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    himone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Attığım linkdede göründüğü üzere oyuna girdikten tahmini 5 dk sonra siyah bir ekran veriyor ve kasa çalışmaya devam ediyor ama sinyal yok diyor ve reset atmadan ekrana görüntü gelmiyor .sorunum tam olarak bu şekilde apex legends - rust ve residen evil 7 de yaşamıştım artık bıktım sorunumun nerede olduğunu çözemedim . Harddiske yüklüydü bu oyunlar sonra ssd ye kurdum oyunlarda bir sıkıntı yaşamadım . Problemin harddiskte olacağını düşünüp HD Tune 'dan harddiski test ettim hiç bir sorun çıkmadı tertemiz görünüyor . 3 senelik harddisk ve sistemim .
    |
    |

• Er
    4 Mesaj
    https://www.youtube.com/watch?v=OSu1z9BVeLY&feature=youtu.be&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Attığım linkdede göründüğü üzere oyuna girdikten tahmini 5 dk sonra siyah bir ekran veriyor ve kasa çalışmaya devam ediyor ama sinyal yok diyor ve reset atmadan ekrana görüntü gelmiyor .sorunum tam olarak bu şekilde apex legends - rust ve residen evil 7 de yaşamıştım artık bıktım sorunumun nerede olduğunu çözemedim . Harddiske yüklüydü bu oyunlar sonra ssd ye kurdum oyunlarda bir sıkıntı yaşamadım . Problemin harddiskte olacağını düşünüp HD Tune 'dan harddiski test ettim hiç bir sorun çıkmadı tertemiz görünüyor . 3 senelik harddisk ve sistemim .
    |
    |

• Binbaşı
    1572 Mesaj
    Selamlar bilgisayarımda resimdeki durum oluştu sebebi nedir bilginiz varmi bir anda bu hale geldi cihazı acarken

Orijinalden alıntı: Burak**

Selamlar bilgisayarımda resimdeki durum oluştu sebebi nedir bilginiz varmi bir anda bu hale geldi cihazı acarken

Ekran kartinda hasar olusmus olma ihtimali cok yuksek.

Neka od danas zna ko nije znao da Srbija nije cilim iz usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz brusa, da Srbi znaju za nesto skuplje od glave. Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana koju donese vetar. (Milos Obilic -1389)
  • Binbaşı
    1572 Mesaj

Bi cozumu varmidir ne yapmak lazim

|
    |
    krstarica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Burak**

Bi cozumu varmidir ne yapmak lazim
    Tamir gorecek, ekran kartiniz onboard degildirz o degisitirilecek. Tabi ki de sorunun anakartta olma ihtimali de var. Kontrol edilmesi lazim. Sizin yapabileceginiz bir sey yok.

Neka od danas zna ko nije znao da Srbija nije cilim iz usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz brusa, da Srbi znaju za nesto skuplje od glave. Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana koju donese vetar. (Milos Obilic -1389)
  • Binbaşı
    1572 Mesaj

Anladım tesekkurler

|
    |
    krstarica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,215
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.