Şimdi Ara

Sıcakfırsatlarda yaşadığım rezalet.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 02-06-2017 tarihinde sıcak fırsatlar üzerinden uygun fiyatlı gtx 1070 buldum. Daha önce hiç amazondan alışveriş yapmadığım için pek bilgim yoktu. Kredi kartı kullanmıyorum banka kartıyla alışveriş yapılıp yapılmadığını bilmediğim için MühendisMurat nicki kişiye pm attım. Kendisi bana banka kartıyla alışveriş yapılamadığını söyledi çok ilgili davrandı sağolsun. Fırsatı kaçırmamak için akrabamın kredi kartıyla alışverişi yaptım. Ürün elime geçti gayet ucuz bir paraya ürünü aldığım için MühendisMurat nicki arkadaşa pm üzerinden geri dönüş yaptım. Kendisine verdiği bilgiler ve fırsatlar için teşekkür ettim fakat pmye ZebaniMurat olarak dönüş yaptı. Allah razı olsun dua etmeniz yeter benim için dedi. Önce pek umursamadım fakat ekran kartının kutusunun içinden ZebaniMurat legosu fırladı birden evin içinde beni kovalamaya başladı kapıdan dışarı zor attım kendimi ne olduğunu anlayamadım. Hayal gördüğümü düşündüm tekrar eve girmek için kapıyı açtım lego evin içinde "gün, gün, gün" diyerek zikir çekiyodu. Kapıyı çekip çıktım tekrar dışarı doktora gittim doktor vitamin eksikliğim olduğunu bu yüzden halüsiyasyon gördüğümü söyledi. Doktorun adı çelik esutmuş sanırım.

• "ZebaniMurat"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çelik esut
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.