Şimdi Ara

SICAK- YANİYOR Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kitabi 15 TL (3 tl kargo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
5.897
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba DH üyeleri, birçok kitap firmasında 21 tl olan İlber Ortaylı Hocanın yazdigi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kitabi ucuzkitapal sitesinde 15 tl ve 3 tl kargoyla birlikte 18 tl ye denk geliyor 4 tl kazanç sağlanıyor. Linki aşağıya ekliyorum.

Link:http://www.ucuzkitapal.com/gazi-mustafa-kemal-ataturk-ilber-ortayli-kronik-kitap.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Google da aratırsanız 20 civarı imzalı var derim.

• kitap çok güzel detaylı bir anlatımı var andrew mango nun yazdığı kitap gibi lansman tarihinde ₺25+kargo ya almıştım kitabı. fiyat gayet makul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 1 Şubat 2018; 19:44:10 >
  • Fiyat çok iyi...

Bu arada imzalı alan var mı bu kitabı ben daha önce ilber ortaylının imzalı kitabını almıştım fotokopi imza gönderdiler... Diğer yazarlar elyazısıyla gönderiyor imzalı kitapları.
  • D&R'da 20-21 liraya imzalı vardı hala bitmemişse. İki adet almıştım ilk satışa çıktığında.

• Konudaki gereksiz, kural dışı ve provokatif mesajlar silinmiştir.

Bu forumda hiç kimse Atatürk'e saygısızlık yapamaz, herkes haddini bilmeli ve aşmamalı!

Atatürk düşmanlığını sergileme yeri değildir burası, hevesi olanlar da başka sosyal platformları kullansın lütfen.

İyi forumlar,
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • İmzalı kitapları ben bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: dgkn7

İmzalı kitapları ben bulamadım

D&R'da tükenmiş. Burada da imzalı diyor ama bilmiyorum. >https://www.sozcukitabevi.com/Kitap/ilber-ortayli-gazi-mustafa-kemal-ataturk-imzali?gclid=CjwKCAiAksvTBRBFEiwADSBZfFk3il5ooIpG912JbAgt_HcDHxZWJyRDe9hXT7jKSA3Mgl0G44OvRxoCJiIQAvD_BwE

• quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Konudaki gereksiz, kural dışı ve provokatif mesajlar silinmiştir.

Bu forumda hiç kimse Atatürk'e saygısızlık yapamaz, herkes haddini bilmeli ve aşmamalı!

Atatürk düşmanlığını sergileme yeri değildir burası, hevesi olanlar da başka sosyal platformları kullansın lütfen.

İyi forumlar,

Helâl olsun.Ellerin dert görmesin.
  • Geçen hafta d&r’da ücretsiz kargo olduğu bi anda 21₺’ye imzalı almıştım. Yine stoklara girer bence yakında. Takip etmenizde fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Geçen hafta d&r’da ücretsiz kargo olduğu bi anda 21₺’ye imzalı almıştım. Yine stoklara girer bence yakında. Takip etmenizde fayda var.

Elle mi imzalanmış tı fotokopi mi

• YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Kargo işyerine geldi de henüz almadım.

• teşekkürler..
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    Helal olsun

• DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    Vay be helal olsun böyle yönetici kaldı mı diyordum. Hayatı yaşanabilir kılan güzel detaylarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 2 Şubat 2018; 5:2:49 >
  • 15 lira cok iyi d&r dan 30 a almıstım gorur gormez. Ataturk karsıtı yazılar silen admin de ilk kez goruyorum forumda sasırdım gercekten.
  • idefixden alım.çoğu kitapda indirim var.8 kitap aldım normalde 225 lira vermek gerekirken işbankasının 10 tl indirim kodu ile110 lira verdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada 20 TL civarında kitap hesaba vurursanız 15 TL iyi bir fiyat %25 indirim demek oluyor. + olarak kargo 3 TL şimdi evden çıksam dr veya başka bir kitap satılan mağazadan almaya gitsem 5 TL yol parası demek

Tabiki liste yapılsa aynı anda alınsa kitaplar çok daha uyguna gelebilir. Önemli olan indirimi yakalamak. Enparanın %50 iade kampanyası vardı 100 TL ye 50 TL veriyordu ne güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Geçen hafta d&r’da ücretsiz kargo olduğu bi anda 21₺’ye imzalı almıştım. Yine stoklara girer bence yakında. Takip etmenizde fayda var.

Elle mi imzalanmış tı fotokopi mi

Elle.

• sipariş ettim 1 tane, haber veren arkadaşa teşekkürler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.