Şimdi Ara

SICAK N11 Uygun Fiyatlı Zebra Perde Geniş Ürün Seçenekli Mağaza (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
8
Favori
3.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200'den kasıt nedir? Normal tek kat storlar için tamam da zebra storlar çift olduğu için 100 cm ön, 100 cm de arka taraf için midir?

Ayrıca bu 200 cm standart mıdır? Mesela benim kullanmayı düşündüğüm bir camın yüksekliği 2 metre bir diğeri ise 1,30 civarında.

Umarım anlatabilmişimdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Merhaba demek istediğinizi anladım. Yerden tavana kadar tam açtıgınızda 200cm gelir yani toplamda önde 200cm arkada 200cm kumaş bulunur. 200cm ve 260cm olarak standarttır fiyatlandırma açısından. Ama siz isterseniz 130cm kadar açarsınız geri kalan kısmı üst kısımdaki alüminyum boru üzerinde sarılı olarak durur. Aklınıza takılan birşey varsa cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChineseTranslator -- 14 Ocak 2017; 16:2:3 >
  • ChineseTranslator kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkür ederim. Ben ölçüleri çıkarttırıp fiyat teklifi alayım sizden... Çağlayan'a yakın mısınız olmadı elden daha ucuza alırız.

• Iceri hic ışık geçirmeyen yada cok az ışık yatak odası icin öneriniz varmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar aşırı pahalı.. 2 kata yakın.

200x200 lük zebranın ortalama fiyatı 80-90 ken burada 170 tl.
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Gürsel Mahallesi / Bayraktepe Sokak
  • nihilist76 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur ama farklarını söyleyeyim. Kumaşlarımız kağıttan değil birçok satıcı ucuza satmak için en kötü kumaşları kullanıyor. Diğer bütün aksamlarımız abs plastik ve alüminyumdan oluşuyor. Ömürlük ürün satma çabasındayız. Tabiki herkesin bütçesi farklıdır ama biz firma olarak kimsenin ucuz diye çöp satın almasını istemiyoruz. Bizim ürettiğimiz ürünler daha önceleri Tekzen, Bauhaus, Koçtaş gibi yapı marketlerinde satılıyor.
  • unforgiven55 U kullanıcısına yanıt
    Blackout kumaşlar var geçirgenliği %0. İçeriyi zifiri karanlık yapmak isteyenlere özel.
    Hocam ışığı çok az geçiren (mümkünse hiç geçirmeyen) stor perdeler varmış, çadır bezinden yapılıyormuş, sizde varmı öyle bir stor perde?

Edit: Bir üst mesajda yazmışsınız link atarmısınız? Ya da 160*200 için fiyat gönderirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 14 Ocak 2017; 22:52:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChineseTranslator

Forum üzerinden havale yoluyla veya İstanbul içinde gelip almak isteyen herkese %15 indirim + tüm perdelerde ve 50TL üzeri tüm aksesuarlarda ÜCRETSİZ KARGO!!

Yanlışım varsa düzeltin

N11 sızın kategorınızden % kac komısyon alıyor.

%15 ise

Foruma indirim yapmıyorsunuz

Zaten n11 sızden %15 komisyon kesıyor

E sız de n11 den degıl de bızden alırsanız ındırım yapıyorum dıyorsunuz.

Her 2 durumda da aynı parayı kazanıyorsunuz

Teklıfınız ındırım yapmak degıl n11 ı aradan cıkartıp komisyon kadar ındırmek

Bunu sıcak fırsatcılar yemez

Eger gerçek indirim yaparsanız sıcakfırsatlar sızı ıhya eder
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Özelden numaranızı yazınız. Pazartesi kumaş görsellerini whatsapptan yollayayım.
  • _MedicuS_ kullanıcısına yanıt
    Evet n11 bahsettiğiniz komisyonları alıyor ama kategoriye, satışa, başarılı mağaza puanına göre değişkenlik gösteriyor. Normal bir perdeci gibi aşırı karlar koyup satmıyoruz. %15 indirim+%18kdv+ücretsiz kargo ile ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Keşke mümkün olsada daha fazla yapabilsem kim istemez daha fazla ürün satmayı kim istemez daha ucuzu ürün almayı. Ama malesef rekabet şansım bu kadar. Sonuçta 50 kişinin maaşı+sigortası ve İstanbul'un merkezinde 2500m2'lik bir fabrikanın kirası gibi çeşitli giderlerimiz var. Bunları anlatmam hoş değil ama inanın köşe başındaki perdeci müşteriyi o kadar kazıkladıki bizim gibi fabrika mağazalarınında aynısını yaptığımı sanıyor artık müşteri. Özel mesaj atarsanız maliyet tablosunu gönderebilirim. Müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yaparım. Fiyatlarımız yüksek veya bizi kazıklıyor gibi duygulara kapılmanızı istemem. Benzer ürünleri birçok yapı marketinde görebilirsiniz ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Saygılar.

Edit: Ek olarak Gittigidiyor, Tekzen Sanal gibi diğer platformlarda satışımız mevcut. Farklı bir açıdan bakmanızı önereceğim. Örneğin size sadece n11den almanızı önerebilirdim. Ki başta sadece öyle yaptım sonra arkadaşlar foruma özel yokmu dedi bende %15 yazdım. Sırf forumdaşlar, sıcak fırsatçılar gönül rahatlığıyla güvensinler diye. 100₺ ile n11den alabileceğinize 85₺'ye dh özel fiyatla alma imkanı var. N11 özgür bir plaformdur sadece bende satıcaksın diye mağazalarına şart koşmuyor. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChineseTranslator -- 14 Ocak 2017; 23:23:19 >
    Diğer satıcıların sattığı ürünler hakkında en ufak bir somut bilginiz yokken şu yaptığınız yorum boş olmuş.

Ben o satıcılardan birinden yakın zamanda ürün aldım ve hiç bir kalite problemi görmedim.

Ayrıca benzer ürünler arasında 2 kat fiyat farkı varsa bu forumda adama "insaf" derler.
  • nihilist76 kullanıcısına yanıt
    40 yılın verdiği deneyim diyeyim ve hepsininde kimlerden mal aldığını biliyorum ve hepsini tanıyorum. Kumaşın fiyatı belli alüminyumun plastiğin fiyatı belli. Kimsenin kaça sattığı bizi ilgilendirmediği gibi karı zararıda ilgilendirmiyor. Şimdi siz brillant diyeceksiniz çünkü sitede almış başını gidiyor herkes o ismi kullanıyor tanınıyor diye ama tabi o firmanın ürünlerini kimler tanıyor acaba. Kusura bakmayında Mercedes'le Vw'nin fiyat farkı olsun değilmi. Hepsini nasıl aynı kefeye koyarız. Yüksek diyorsunuz evet olabilir çünkü bir maliyet hesabı var. Ama tabi işi ben biliyorum n11deki çoğu müşteri mesaj atıyor niye bu kadar ucuz ürünler çokmu pahalı ben perdeciye gittim benden tanesine bu kadar fazla istedim diye. Pahalı ucuz kararını almak isteyen arkadaşlar zaten kararını verebilecek düzeyde olduğunu düşünüyorum ben niye ısrarla bizi kötü satıcı ilan etmeye çalıştığınızı anlamadım üstelik ben o kadar içtenlikle cevaplarken.
    Aldığınız ürün hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim.
    Hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChineseTranslator -- 15 Ocak 2017; 9:26:45 >
  • Arkadaşa katılıyorum hocam n11 de 200*200 başka satıcıda 66 Liraya geliyor (ki o satıcıdan aldım kumaş kalitesi filan oldukça güzel) sizde aynı perde 119,90 Liraya geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 15 Ocak 2017; 9:43:21 >
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Doğrudur ama maliyet hesabı. Daha öncede yazdığım gibi.
  • Mesajım bulunsun. Tulperde + güneşlik mkaresinin fiyatları nedir? 9 adet pencere var evde iki tanesini yere kadar. .. uygunsa değiştirmeyi düşünüyorum
  • Zebra evimden stor perde aldım arkadas kağıt gibi ultra ince iş görüyor ama kırışma iz kalma daha fazla

Ucuz et muhabbeti bu da öyleyse dikkat Edin

• ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlara anlatmak istediğim durum bu. Biz Türkiye 1200 mağazanın toptancılığını ve 35 ülkedeki firmaların tedarikçiliğini yapıyoruz. Ürünlerimizin sonuna kadar arkadasındayım. 1 müşterinin memnuniyetsiz olmasına dahi imkan vermemek amacımız.
  • casseria0634 kullanıcısına yanıt
    Kumaşına göre değişir. Mesaj atarsanız sevinirim. Beğendiğiniz bir model varsa daha iyi yardımcı olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.