Şimdi Ara

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.207
Cevap
402
Favori
494.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, evlenirken tepe home'dan aldığımız koltuk takımı var. 10 sene oldu. 3'lü yataklı koltuk 2 tane 1 tane de berjer. Nubuk kumaş için 8500 fiyat verdi. 3500 de gri sünger fiyatı var. Tepehome kalitesinde önereceğiniz marka var mıdır? Yoksa mevcutları yenilemek mi daha mantıklı?

• Hiç bir firma kumaş üretmiyor. Türkiye'de kumaş üreten üreticiler ise hiç bir zaman kalitede Avrupa ile kapışmıyor.

Kaliteye gelecek olur isek. İstikbal Bellona Mondi zaten Boydak yani kayseri gurubunun. Aynı grup kullandığı süngeri de ücreti mukabilinde satıyor. En kalitelisi hr süngerdir.

Kumaş tamam sünger tamam ne kaldı iskelet ve makas sistemi

İskelet zaten ahsap iyi bir ustaya yaptırılan iskelet ömürlük iskelet demektir. En en ucuza ve kaliteden kacinilan şey makas sistemidir. İyi bir makas sistemi iyi bir iskelet kumaş ve hr sünger ile guzel bir koltuk takımı elde edebilirsiniz.

Yani şöyle soliyim işlemci Intel yada AMD olmak zorunda kik yaparsa yapsın. Ekran kartı AMD yada Nvidia olmak zorunda. Ramlar Samsung Corsair v.s olmak zorunda. Kimin nasıl topladığına bakın. Bu gün monster 20.000 tl Alienware 50.000 aynı özellikler neden marka değeri. Aynı şekilde koltukta aynı

Gelelim yatak odasına

Yatak odası olayı tam bir efsane neden? Ana madde MDF ve sunta

Hiç bir sunta yada MDF urtecisi yatak odası üretmiyor. Bildiğiniz Bellona da istikbal de Enza da ne biletim tepe home da balhome da MDF yi boyayı aynayı fabrikasından alıp kendi çizimleri ile üretmekte.

İyi bir usta ile çok daha uyguna çok daha kaliteli birşeyler yapılabilir.

Gelelim olaya ben yaptirirmiyim işin içinde olarak. Güvenmediğim bir yere asla bu sektör çar çakal dolu. Veririm X2 katını alırım marka değeri olan bir yerden karşımrw muhattap bulurum.

Eee o zaman neden o kadar şey yazdın derseniz

Ya markalardan güzel bir indirim yakalayın derim
    Yada güvenliğiniz yıllardır aynı yerde usta esnaf olan birisinden alış veriş yapınız. Ürünü almadan sakın ödemesini yapmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt

Merhaba, f/p ürünü bir yatak odası takımı önerebilir misiniz online alabileceğim

• formydemons kullanıcısına yanıt

Yatak odası takımı fiyat alabilir miyim

• Merhabalar,

formydemons'a yaptırmış olduğum ve çok az kullandığım 2 adet 3'lü 2 adet berjeri yeni evime uymaması sebebiyle satmak istiyorum. Alacak varsa iletişime geçebilir.

Ürün linki:

• formydemons kullanıcısına yanıt

fiyat hala geçerli mi

• Evet fiyat geçerli

• @formydemons hocam su linkteki ürünü 3+3+1 olacak şekilde kaca yapabilirsiniz.

https://www.dogtas.com/riviera-koltuk-takimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syttnc -- 6 Şubat 2022; 14:49:29 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @formydemons

merhaba, görsel göndererek yemek masası ve sandalye fiyatı alabilir miyim?

bunun dışında sormak istediğim şeylerden biri resime göre fiyat veriyorsunuz ama yaptığınız ürünler resime ne kadar benziyor acaba? yoksa çalışmaya başlamadan önce ürünün görsellerini farklı açılardan bulup, iyice inceleyip ondan sonra mı yapıyorsunuz?

peki yeteri kadar görsel bulamadığınızda ne oluyor?

bu durumlarda nasıl çözümler üretiyorsunuz merak ediyorum.

• syttnc S kullanıcısına yanıt

Merhaba 36 DNS sünger fırınlanmış gürgen iskelet kullanılarak

Üçlü adet 6000 TL

Berjer adet 2000 TL

Kapı önüne kadar ücretsiz teslimat

• pssmst kullanıcısına yanıt

Merhaba yapılan ürünler en az%90 benzer şekilde olur

Biz resmi görünce anlarız siz beğendiğiniz modelleri bize gönderin kurumsal firmalardan beğenirseniz gidip yerinde de bakıyoruz modellere

• https://www.weltew.com/tr_tr/takim/milano-koltuk-takimi

3 3 1 1 yapabilir misiniz, fiyat ne olur

• Arkadaşlar selamlar evleneceğim için mobilya almam lazım yatak odası yemek odası oturma odası vs kısaca tüm ev uykumdan uyandım da yazıyorum kocaelinde mobilyacılar çarşısı varmış yarın oraya gidicem güzel firma var mı orada çok çakal var deniliyor ama bilemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur.k U kullanıcısına yanıt

Vivense mağazası varsa oraya git beğendiklerini al hocam, hem 2 yıl garantili hem uygun fiyat hem de çakal çukal tipler yok.

biz evlenirken çoğunu vivense’den aldık, ertesi gün indirim oldu, iptal ettim tekrar aldım kimse ses etmedi.

• merhaba hocam;

eşimin baskısı ile koltuk takımı bakmaya başladık.

aslında bütçem kısıtlı ancak ; bir koltuk takımı beğendim ki gönül işte)))

bu koltuk takımı bu şekilde fiyatı ne çıkar hocam.

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması
     Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışmasımacitler.com.tr
    Yason Koltuk Takımı
    https://macitler.com.tr/mobilya/detay/497/yason.html
  •  Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışmasıfurkan gencyoutube
    2 yıl önce montajını yaptığımız büyüyen beşiğimizin, sökerek demonte ediyoruz. Tekrar birleştirerek nasıl büyüyen beşik halini aldığını beraberce yapıyoruz. Keyifli seyirler. Müzik: Blue Dream – Cheel Video Sonu: Pexel Büyüyen beşik,bebek,montaj,çocuk beşiği,çocuk odası,baby darling,blackpink,lisa,büyüyen beşik,büyüyen beşik kurulumu,büyüyen beşik nasıl büyür, Demontaj, sökme, Büyüyen beşik demontaj, bebek beşiği,darling,darling baby,çocuk odası dekorasyonu,büyüyen beşik nasıl büyütülür,büyüyen beşik kullananlar,büyüyen beşik nasıl baza olur,büyüyen beşik açık hali,büyüyen beşik açılmış hali,büyüyen beşik acilimi,büyüyen beşik nasıl açılır,büyüyen beşik büyütme,büyüyen beşik modelleri
    https://www.youtube.com/watch?v=-eVUM_OqNgI&feature=youtu.be
  • Yatak odası takımı alacağım. Ankaradayim. Ne önerirsiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 2014 yılından beri formydemons kullanıcı adı ve Bağcılar Koltuk Tasarımı adı altında siz değerli forumdaşlarımıza hem fikir alışverişı hem de Mobilya ve Koltuk imalatı konusunda elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık. Sıcak Mobilya fırsatları konusu altında devam ettiğimiz yardımlasmamızı daha verimli hale getirmek için online süremizi daha fazla arttırıp sizlere daha fazla yardımcı olmaya çalışacağız. Forumdaki yönetimiz olan ve aynı zamanda kardeşim olan Taner Bağcı'dan yazışma yetkisini devralıp ben devam edeceğim. İsmim Kadir Bağcı telefon numaram 05072796600 

Bundan sonraki süreçte 24 saat esasına göre fiyat ve model paylaşımlarınızı forumdan bana göndermeye devam edebilirsiniz. Size mümkün olan en kısa sürede fiyatlandırma ve diğer konularda yardımcı olmaya çalışacağım. Ayrıca üretim alanımızı Koltuk Takımı, yatak odası ve yemek odası takımı, mutfak mobilyaları balkon ve buna benzer her türlü mobilya imalatı olarak genişlettik.

Geçen haftalarda fiyat soran arkadaşlar içinde maliyet hesaplaması yapıp en kısa süre içinde size dönüş sağlayacağım.

• hastaruhluluciferian kullanıcısına yanıt

merhaba. ne tarz model beğendiğiniz ile alakalı fotoğraf atarsanız memnuniyetle yardımcı olmaya çalışırım. yerimiz ankara sitelerde

• Merhaba,

https://www.kelebek.com/welmont-koltuk-takimi-relax-mekanizmali

Bu ürün için 3+3+1+1 fiyat alabilir miyim? Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.