Şimdi Ara

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.203
Cevap
401
Favori
494.083
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sahibinden.com sitesindeki fiyatlar daha uygun Bursa İnegöl üretimler.Buradaki fiyatlar bana pahalı geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sadece kök kaplama mobilya konusunda uzmanlaşmış mobilya mağazası Ankara ve İstanbul olmak üzere var mı bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz yerler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: «hidalgo»

Arkadaşlar sahibinden.com sitesindeki fiyatlar daha uygun Bursa İnegöl üretimler.Buradaki fiyatlar bana pahalı geldi.

Buradaki fiyatlar kaliteli koltuk yaptırmak isteyipte marka veya mağaza komisyonu olmadan direk imalat fiyatına özel üretim yaptıranlar için uygun. Ekonomi sınıfı fiyat performans orantısına bakmadan sadece fiyat kıyaslamasıyla tabiki çöm daha uygun yapan firmalar var. Biz her ne kadar kalite/fiyat dengesinde iddialı olsak da ben fiyatı bizden uygun ürün yapan firmaların ürünlerini inceliyorum bizim üretim standartlarımız ile kesinlikle boy ölçüşemiyorlar. Ben her zaman söylerim ürünün üretim yeri önemli değil Siteler, Kayseri veya İnegöl hiç farketmez en kaliteli ürünü en uyguna nereden temin edebiliyorsanız mobilyalarınızı oradan yaptırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• formydemons kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin mağazadan fotolarını çektiğim bir koltuk takımı var, fiyatı ne olur acaba? mağazanın sitesi yok maalesef.
     Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması  Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

• quote:

Orijinalden alıntı: 02an1907

Kolay gelsin mağazadan fotolarını çektiğim bir koltuk takımı var, fiyatı ne olur acaba? mağazanın sitesi yok maalesef.
     Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması  Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

Bu koltuklardan 3 lüsünü 1.750.TL ye teklisini 750 TL ye pufu da 500 TL ye yapabiliriz. Tamamı birinci sınıf gürgen ağacından yapılacak 36 danste soft sünger kullanılacak ve tay tüyü ve sınıfındaki bir kumaş kullanılacak şekil de fiyat verdim. Ayrıca farklı kumaş türlerini de seçebilirsiniz.

Chester tarzı koltuk bakıyorum sizin Onereceginiz modeller nedir.Resimdeki ürün yataklı ve sandıklı olacak şekilde ne kadara olur.
     Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

• quote:

Chester tarzı koltuk bakıyorum sizin Onereceginiz modeller nedir.Resimdeki ürün yataklı ve sandıklı olacak şekilde ne kadara olur.
     Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

Bu takım sadece yataklı olur hem sandıktan yatak koyulursa model bozulur tavsiye etmem. Benim size tavsiye edeceğim normal sandıklı ve yataklı olacak şekil de yaparız ayrıca da kolları ve sırt minderlerini Chester gibi kapitone düğmeli yaparız bu şekil de maliyette daha aşağı iner. Diğer bir avantajı da Chester a göre çok daha rahat konforlu ve uygun olur.

• Formydemons arkadaşımızdan alışveriş yapan arkadaşlar nasıl memnunlarmı yazsalar ve bir kaç resim atsalar çok güzel olur. Ben kendisine koltuk takımı siparişi vermeyi düşünüyorum ama görmeden almaya çekiniyorum açıkçası

• yemek masası ve sandalyesi üretiminiz var mı? var ise yeriniz nerede
    Bahsettiğiniz ürün ile ilgili resim ve fiyat bilgisi verebilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroTech

yemek masası ve sandalyesi üretiminiz var mı? var ise yeriniz nerede

Yerimiz Ankara Siteler de yemek masası ve sandalyesini üretiyoruz ancak koltuktakımı ile birlikte alırsanız fiyatı uygun olur.

• quote:

Bahsettiğiniz ürün ile ilgili resim ve fiyat bilgisi verebilirmisiniz

https://m.facebook.com/bagcilarkoltuk/ Bu bizim Facebook sayfamız yaptığımız ürünler ve fiyatları mevcut sormak istediğiniz ne olursa sorabilirsiniz buradan onlarca arkadaşa koltuk yaptık geriye dönük yorum yapanlar da var oradan ulaşabilirsiniz. 4 seneye yakın zamandır forumdan arkadaşlarımıza özel üretim koltuk yapıyoruz tüm ürünlerimiz satış öncesi ve satış sonrasın da yorumlara açıktır.

• Hocam sizde yoktur sanırım ama onereceginiz belki yer vardır balkon için bambu masa sandalye evidea da var linkinden ekleyeyim daha uygun bulma ihtimalim varmidir iş mobilya olunca aklıma siz geldiniz direk

http://www.evidea.com/suelo-bahama-bambu-set-kio247/p/256261?gclid=Cj0KEQjw-ezKBRCGwqyK0rHzmvkBEiQAu-_-LBJn0EamHFKFWDJf3ZQjutqCzeKMEYmNxHwym3GYwr4aAoRg8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aslan45

Hocam sizde yoktur sanırım ama onereceginiz belki yer vardır balkon için bambu masa sandalye evidea da var linkinden ekleyeyim daha uygun bulma ihtimalim varmidir iş mobilya olunca aklıma siz geldiniz direk

http://www.evidea.com/suelo-bahama-bambu-set-kio247/p/256261?gclid=Cj0KEQjw-ezKBRCGwqyK0rHzmvkBEiQAu-_-LBJn0EamHFKFWDJf3ZQjutqCzeKMEYmNxHwym3GYwr4aAoRg8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

Bu ürünü sadece kurumsal satış yapan şirketlerden temin edebilirsiniz onların da bu ürünleri ithalettiklerini düşünüyorum.

• Merhabalar,

Linkteki koltuktan yaptırma şansımız var mıdır? Var ise İstanbul/Tuzla'ya teslim olacak şekilde fiyat alabilir miyim? Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması
  • quote:

Orijinalden alıntı: borschtang

Merhabalar,

Linkteki koltuktan yaptırma şansımız var mıdır? Var ise İstanbul/Tuzla'ya teslim olacak şekilde fiyat alabilir miyim? Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

Merhaba resimdeki 3 lü koltuğu tamamı gürgen iskeletten 36 danste soft sünger ve tay tüyü kumaş kullanarak 1.500.-TL ye yapabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: formydemons

quote:

Merhabalar,

Merhaba resimdeki 3 lü koltuğu tamamı gürgen iskeletten 36 danste soft sünger ve tay tüyü kumaş kullanarak 1.500.-TL ye yapabiliriz.

Fiyat için teşekkür ederim. Peki ayakları da resimdeki gibi metal parçalardan olacak şekilde mi fiyat verdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borschtang -- 7 Temmuz 2017; 16:11:11 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: formydemons

quote:

Merhabalar,

Fiyat için teşekkür ederim. Peki ayakları da resimdeki gibi metal parçalardan olacak şekilde mi fiyat verdiniz?

Evet aynı resimdeki gibi yapacağız🙂

• Merhabalar,

İstanbul Tuzla'da yer alan ahşap atölyemizde siz müşterilerimizin tasarımlarını hayata geçiriyoruz. Her türlü mobilya (tv ünitesi, yatak odası, portmanto, yemek odası, orta sehpa,zigon sehpa v.s) talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat sormak için yaptırmak istediğiniz modelin resmini ve ölçüyü bildirmeniz yeterli. En uygun şekilde fiyatlandırmayı yapıp, size en kısa sürede bilgilendirebiliriz.

Donanım haber üyelerine özel fiyatlandırma yapacağımızı belirtmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ustadanmobilya -- 7 Temmuz 2017; 19:2:19 >
  • quote:

Merhabalar,

Fiyata nakliye de dahildir. Ayrıca çoğu arkadaşımız biliyor ama ben yine de tekrar yazayım Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine nakliyemiz ücretsizdir.

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.