Şimdi Ara

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.205
Cevap
402
Favori
494.613
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle ucuz yollu bı salon takımı çekyat takımı da olur ve yatak odası takımı basit ucuz yollu bişeyler olması yeter nereden bulurum veya sizde var midir onereceginiz detayları çok önemli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Biz herkesin seçimine tabiki saygı duyuyoruz

Forumun sıcak fırsatlar bölümünün bunun yeri olmadığını belirttim

Kar marjı çok yüksek. Ben direk atölyede. İmalatçıdan aldığım fiyat olduğundan bu şekilde.

Sizin x2 katı fiyat ile hammadde aldığınız vs bunlar havada kalan laflar

Geçen sene tay tüyü kumaşın metresi 15-16 TL iken 25-30 diyorlardı

Şimdi o deve. Bu söle kalite tay tüyü

Yok öle bişi

Hammadde ucuz işçilik ve satıcının giydirmesi rakamlar başka bişi değil haklıdır herkes istediği rakamdan satar

Satarken diğerinin malını kötülemek kendini haklı çıkarmaya çalışmak.

Yada gelip burda sıcak fırsat olmayan paylaşım da bulunmak iş değil

Neyse atarşehir tarafında Anadolu yakası uygun fiyata kaliteli. İstediği şekilde isteyen varsa pm den ulaşabilir

Malum konu sıcak mobilya fırsatları. Yararlı olmak isterim

Yazdigin yazilarida okudugum kadari ile satici arkadasin fiyatlarina pahali demeye getirmissiniz. Fakat elle tutulur somut bir ornek gostermemissin. Soyle ornek verebilirdiniz ben sizden su aldigim su takimin aynisi baska yerde su kadara yaptirabiliyorum vb. Halbuki hic alisveris yapmamissiniz bile.

Unutmayin forumda 4 sene boyunca sadece satis anlaminda degil bilgi vererekte yardimci olan birisinin sicak firsatlarda yeri olmasinda nerde yeri olsun.

Lutfen sorularinizida arkadasa ozelden sorun burasi sizin tartisma yeriniz degil mobilya sicak firsatlar konusu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    Forumdaki arkadaşlara bilgi açısından söylüyorum koltukların iskeletinin fırınlanmış olmasından daha çok sınıfı önemli 1-2-3-4-5 diye sınıfları var. Süngerin de HR olmasından ziyade sınıfının HRise 35 dansite olması önemlidir. Chester tarzı koltuk yaptıracaksanız da sırt kısımlarına doldurulan süngerin 32 dansite olması önemli işyerindeki kalmış gitmiş süngerleri doldurmak en sık karşılaşılan maliyet düşürme yöntemlerinin başında gelir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

quote:

Kar marjı çok yüksek. Ben direk atölyede. İmalatçıdan aldığım fiyat olduğundan bu şekilde.

Yok öle bişi

Hammadde ucuz işçilik ve satıcının giydirmesi rakamlar başka bişi değil haklıdır herkes istediği rakamdan satar

Neyse atarşehir tarafında Anadolu yakası uygun fiyata kaliteli. İstediği şekilde isteyen varsa pm den ulaşabilir

Yazdigin yazilarida okudugum kadari ile satici arkadasin fiyatlarina pahali demeye getirmissiniz. Fakat elle tutulur somut bir ornek gostermemissin. Soyle ornek verebilirdiniz ben sizden su aldigim su takimin aynisi baska yerde su kadara yaptirabiliyorum vb. Halbuki hic alisveris yapmamissiniz bile.

Unutmayin forumda 4 sene boyunca sadece satis anlaminda degil bilgi vererekte yardimci olan birisinin sicak firsatlarda yeri olmasinda nerde yeri olsun.

Lutfen sorularinizida arkadasa ozelden sorun burasi sizin tartisma yeriniz degil mobilya sicak firsatlar konusu.

Ne diyosun sen

Diyorum ki bilgi sahibi olmadan ici bos laflara konusmussunuz ki bu durum verdiginiz cevaptan da belli.

Bilgi sahibi olmadiginiz konularda hala cevap yetistirmeye calisiyosunuz karsi tarafta buyuk bir sabirla size cevap veriyor. Belli ki oda sıkılmış.

Burasi sicak firsat mobilya konusu, varsa sicak firsat mobilya hakkinda yorum yazin yoksa ne beni ne baskasini alintilayip bos laflarla forumu kirletmeyin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok öle bişi

Ne diyosun sen

Diyorum ki bilgi sahibi olmadan ici bos laflara konusmussunuz ki bu durum verdiginiz cevaptan da belli.

Bilgi sahibi olmadiginiz konularda hala cevap yetistirmeye calisiyosunuz karsi tarafta buyuk bir sabirla size cevap veriyor. Belli ki oda sıkılmış.

Burasi sicak firsat mobilya konusu, varsa sicak firsat mobilya hakkinda yorum yazin yoksa ne beni ne baskasini alintilayip bos laflarla forumu kirletmeyin.

Konuda ne yazdıysam sallama değil Nasıl ki x marka 5 bine satarken bu arkadas aynı kalitede ürünü 4 bine yapıyorsa bende bunu 3 binE yapan ve kar eden üretici var diyorum

Fiyat satan kişinin biraz altı oldumu direk

Kullanılan malzemeden tut işçiliğine kadar laf ediliyor

Konu sıcak mobilya fırsatı paylaşımı Ama gel gör ki fırsat paylaşımı yerine bir firmanın fiyat verme. Yerine dönmüş

Bende gördüğüm uygun fiyatlı ürünü burda yazdım

Boş sallama konuşan kim

Kullanılan Mazeme kumaş yapılan iş hepsini de fiyatını yazdım

evt benim gibi paylaşım fiyat ile alakalı yazmayacak fırsat paylaşmayacaksanız ki şu ana kadar boş yazmaktan öte paylaşımınız yok yazmayın

Konuyu gereksiz kirletmeyin senin gereksiz yorumlarını kimse çekmek zorunda değil

• İstanbulda yemek masası ve sandalye alabileceğimiz bir yer tavsiyesi istiyorum. İmalatçıda olabilir

• Bu kumaşın ası nedir m2 ne kadardır  Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması
  • ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    Nubuk kumaşa benziyor, toptan fiyatı 30-35 TL arası..
  • bunasıldır kendi odama alıcağım yorumların geneli olumku varmı aranızda alan ?
    http://www.hepsiburada.com/arya-tv-unitesi-beyaz-cordoba-p-MBTIKAARYATVUNIT1
  • Merhabalar,

Bir köşe takımı almayı planlıyorum, şu köşe takımı yapılacak olsa kaça çıkar sn formydemons?

https://www.enzahome.com.tr/Kose-Takimlari/Boogie-Kose-Takimi

Fiyatı uygun gibi gözüküyor, bu üründe kullanılan malzeme hakkında ne dersiniz?

Bir diğer opsiyon olarak da şunu gördük...

https://www.enzahome.com.tr/Kose-Takimlari/Atlantis-Kose-Takimi

Yine aynı şekilde yapılacak olsa fiyatı ve ürün hakkında fikriniz nedir öğrenmek isterim...

Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: haraco

Merhabalar,

Bir köşe takımı almayı planlıyorum, şu köşe takımı yapılacak olsa kaça çıkar sn formydemons?

https://www.enzahome.com.tr/Kose-Takimlari/Boogie-Kose-Takimi

Fiyatı uygun gibi gözüküyor, bu üründe kullanılan malzeme hakkında ne dersiniz?

Bir diğer opsiyon olarak da şunu gördük...

https://www.enzahome.com.tr/Kose-Takimlari/Atlantis-Kose-Takimi

Yine aynı şekilde yapılacak olsa fiyatı ve ürün hakkında fikriniz nedir öğrenmek isterim...

Teşekkürler...

Merhaba beğendiğiniz takımların ikisi de kaliteli köşe takımları Enzadan da alsanız içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bizim yapacağımız takım da Enza kalitesinde olacak fiyatı düşük olan köşe takımını 2.300.-TL ye fiyatı yüksek olan köşe takımını da 2.400.-TL ye yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formydemons -- 9 Haziran 2017; 14:28:14 >

• Hayırlı akşamlar. Annem bu modeli beğendi ama bunun baza ve yataklı modelini yapabilirmisiniz ve fiyat ne olur hocam

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

• ikea mydal ranzadan kullanan varmı kalitesi nasıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

Hayırlı akşamlar. Annem bu modeli beğendi ama bunun baza ve yataklı modelini yapabilirmisiniz ve fiyat ne olur hocam

Merhaba resimdeki koltukları sıfır makas (Zero wall) mekanizma kullanılarak sandıklı ve yataklı olarak ve tay tüyü kumaş kullanılarak 3 lüsünü 1.500.-TL ye teklisini de 750.-TL ye yapabiliriz.

• Merhaba dogtasin şu genç odası takımını 120 ×200 bazalı karyola, 3 kapaklı dolap, çalışma masası, karyola başucu döşeme, geniş şifonyer şeklinde kaça yapabilirsiniz? Teslimat istanbul. Kullanılacak.malzeme ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Çünkü ürünü bugün inceledim oldukça kaliteli duruyordu.

http://www.dogtas.com.tr/country-genc-odasi-takimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuzen Larry Balki

Merhaba dogtasin şu genç odası takımını 120 ×200 bazalı karyola, 3 kapaklı dolap, çalışma masası, karyola başucu döşeme, geniş şifonyer şeklinde kaça yapabilirsiniz? Teslimat istanbul. Kullanılacak.malzeme ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Çünkü ürünü bugün inceledim oldukça kaliteli duruyordu.

http://www.dogtas.com.tr/country-genc-odasi-takimi

Ankara dışına bebek odası üretimimiz yok malesef. Sadece koltuk takımlarında il dışı sevkiyat yapabiliyoruz.

• Merhabalar bu görseldeki yemek ve yatak odasını yaptırtmak istiyorum adı ne diye geçiyor bir de İstanbul'da nerede yaptırsam daha hesaplı olur?

• Uyku ürünlerinde %12'ye varan indirim+ hediye visco yastık!

Çarşamba günü saat 08.00 'a kadar bütün ürünler %7 indirimli! Bitmedi!

Kampanya detayı:

1-Bütün ürünlerde %7 indirim!
    2-Havale ile ödemelerde geçerli %5 ek indirim!
    3-ViscoPlus model yatak alımında 89 TL değerindeki Visco Well-comfort model yastık; tek kişilik ebatlarda bir adet, çift kişilik ebatlarda iki adet olmak üzere ücretsiz hediye.

ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak

Kampanyaları kaçırmamak içinwww.kargibi.com.tr üzerinden doğrudan siparişlerinizi geçebilirsiniz.

Önceki kampanyalarımızı görmek içinhttps://forum.donanimhaber.com/viscoplus-tam-ortopedik-yatak-firsati-ozel-kampanyalarla--85698108-111 .

(*Ek kampanya 21.06.2017 tarihi saat 08.00'a kadar geçerlidir.)

• kargibi kullanıcısına yanıt
    1-Bütün ürünlerde %7 indirim!
    2-Havale ile ödemelerde geçerli %5 ek indirim!

Bu 2 indirimin toplamı %12 değil, %11,65 olur..

Bilginize..
  • Özel ölçü mutfak, banyo, fortmanto, yatak odası, yemek odası ünite yapıyoruz.
    Fiyat almak için ölçüler ve model ile birlikte pm atabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.