Şimdi Ara

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oanayurt Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.203
Cevap
401
Favori
494.175
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar İzmir'de mümkünse Şirinyer'de uygun köşe koltuğu alabileceğim yer var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

quote:

Orijinalden alıntı: formydemons

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jrazrael

Hocam zaten koltuk işini gittik yerinde babasıyla konuştuk, ama mobilya işini tanıdık bir dostlarına yaptırıyorlar. Ben satın alacağım kişiyle birebir muhattap olmak isterim, ondan dolayı o işe sıcak bakmıyorum.

Sizin de bahsettiğiniz gibi biz koltuk takımı imalatçısıyız. Ahşap mobilyayı da kalitesine ve fiyatına güvendiğimiz imalatçımız var onlara yaptırtıyoruz.

Merhaba, genellikle yatak olarak kullanılacak çift kişilik yatak olabilecek açılınca ortası kayık gibi çukurlaşmayacak bir kanepe lazım hocam bana :) Model nasıl bir şey yaparsınız?

Merhaba bahsettiğiniz modele uygun mekanizma mevcut sırt kısmı öne doğru yatar ve kanepenin oturum kısmı da öne doğru kayar bu şekil de çift kişilik yatak olur. Bu tarz mekanizmalar piyasada fazlasıyla var bu tarz mekanizmayı üreten bir kaç imalatçı ve fabrikanın ürünlerini inceledim en sağlam ve kullanışlı mekanizmayı Turan metalden bulduk isterseniz çok çok uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam ve kaliteli bir kanepe veya koltuk takımı yapabiliriz.

Merhaba hocam soylediginiz ozelliklerde bir adet kanepenin maliyeti ne olur bize. Tokat`ta yaşıyorum. Amacim daha once de soyledigim gibi basit istikbal kanepeleri gibi cukurlasmayan rahat yatak olmasi.

Normal de tek kişilik bir kanepe 1.075.-TL çift kişilik arkası yastıklı kanepe satış fiyatımız da 1.175.-TL dir. Ancak sizin belirttiğiniz şekil de satılan mekanizmanın iskeleti daha pahalı ve daha fazla sünger kullanılıyor bu sebeple sizin istediğiniz kanepenin adet fiyatı 1.400.-TL oluyor.

Zahmet olmazsa bahsettiginiz sekilde bir ornek kanepe paylasir misiniz?

• Merhaba, Enzahome crystal plus 3+3+1 yataklı modeli için fiyat alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zarkabul

Merhaba, Enzahome crystal plus 3+3+1 yataklı modeli için fiyat alabilir miyim?

Merhaba belirtmiş olduğunuz koltuk takımını 3.3.1 olarak içine yatak mekanizması yerleştirerek, 35 danste HR sünger ve tay tüyü kumaş kullanarak teslimat yeri Ankara içi olacak şekil de 3.100.-TL ye yapabiliriz. Bu takım için teslimat süremiz 15-20 gün arasıdır.

• Usta merhabalar,

Zamanında Yaşam ünitesinin sadece alt tarafını almış idik. O zman koyduğumuz odanın duvarı alçı oldugu için taşımaz demişlerdi bizde üst raf ve dolap kısmını iade etmiştik. Şİmdi başka bir eve taşındık ama model üretimden kalkmış acaba eşim dışarda yaptırabilir miyiz diyince aklıma sen geldin. Kendi sitesinde bulamadım ama başka sitede aynı mobilyayı buldum, resimleri ekliyorum

• Merhaba ahşap mobilya üretimimiz mevcut değil sadeceüzerinde kumaş olan mobilyaların üretimini yapıyoruz.

• KaT35 K kullanıcısına yanıt
    hocam aşağıdaki adreste yusuf amca diye biri var. ona fiyat sorabilirsin. sana whatsapp numarası verir oraya atarsın resmi.

http://www.ercinmobilya.com/?SyfNmb=3&pt=ILETISIM
  • formydemons kullanıcısına yanıt
    hocam doğtaşın şu berjerinden 1 adet için istanbul fiyatı verirmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

hocam doğtaşın şu berjerinden 1 adet için istanbul fiyatı verirmisin?

Bu Berjerin tek fiyatı 650.-TL dir.

• İstanbul'da Avrupa yakası koltuk ve yemek odası takımı bakmaya çıkacağım yarın . Ankaralı esnaf arkadaş tarzı hem kaliteli hem de uygun iş yapan firma var mı tavsiye edebileceğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersyno -- 15 Nisan 2017; 23:6:52 >
  • formydemons bey merhaba, ider mobilyada pinara modelini begendik 3 lu duvara sifir bir model 2.30x95 olcusu var acilinca 1.40 oluyor buna benzer bir model kaca malolur, modellerinizi gorebilecagimiz bir link var midir?

2li acilir modellerinizin genisligi ne kadar benim 1.70 mesafem var bu ogenislikte 2li modeliniz var mi?

3+1+1 ve 3+2+1 fiyat verebilir misiniz? tesekkuler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAGLARRR

formydemons bey merhaba, ider mobilyada pinara modelini begendik 3 lu duvara sifir bir model 2.30x95 olcusu var acilinca 1.40 oluyor buna benzer bir model kaca malolur, modellerinizi gorebilecagimiz bir link var midir?

2li acilir modellerinizin genisligi ne kadar benim 1.70 mesafem var bu ogenislikte 2li modeliniz var mi?

3+1+1 ve 3+2+1 fiyat verebilir misiniz? tesekkuler

Merhaba istediğiniz ölçüde üretim yapabiliriz. 3 lü koltuk fiyatımız 1.300.-TL ikili koltuk fiyatımız 1.200.-TL tekli koltuk fiyatımız da 650.-TL dir.

• https://m.facebook.com/bagcilarkoltuk/ bu linkden veya instagramdan ankarabagcilarkoltuk ismiyle bizi takip edebilir ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

• Merhaba

Resimdeki koltuk takımını kaça yaparsınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: by_srcn

Merhaba

Resimdeki koltuk takımını kaça yaparsınız?

Merhaba resimdeki takımı teslimat yeri İstanbul olacak şekil de 3.3.1.1 yataklı ve sandıklı duvara sıfır(zero wall) mekanizma, 36 danste 35 danste HR sünger ve tay tüyü kumaş kullanarak 3.650.-TL ye yapabiliriz.

• taslimat yeri Kars Merkez

ve kaç günde sipariş hazırlanır

• quote:

Orijinalden alıntı: by_srcn

taslimat yeri Kars Merkez

ve kaç günde sipariş hazırlanır

Kars için de fiyatımız aynı ayrıca teslimat süremiz 20-30 gün arasıdır.

• formydemons kullanıcısına yanıt

Merhaba, resimdeki 2 adet 3 lu ve 1 adet tekli koltuk fiyatı ne olur. Bilgi alabilir miyim. Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: civimli

Merhaba, resimdeki 2 adet 3 lu ve 1 adet tekli koltuk fiyatı ne olur. Bilgi alabilir miyim. Selamlar

Merhaba resimdeki takımı 3.3.1. olarak tay tüyü kumaş kullanarak 3.350..-TL ye yapabiliriz.

• Merhaba, Enzahome elegante yemek odası (konsol+konsol aynası+sabit ahşap masa+ kulplu 8 adet sandelye), yine enzahome elegante tv ünitesi (tv sehpası+TV Ünitesi Üst Dolap-Sol+TV Ünitesi Üst Dolap-Sağ) olmak üzere fiyat alabilir miyim?

not: Ankara içi olmak üzere
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.