Şimdi Ara

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.205
Cevap
402
Favori
494.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: folkeyno

Tesekkurler.

Salonum icin konsol yaptirmak istiyorum. Yapiyormusunuz?

Malesef konsol üretimimiz mevcut değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • formydemons kullanıcısına yanıt
    işte bende onu diyorum 3.sınıf kuru ağaç'dan yapsanda 1.sınıf yaş ağaçtan daha sağlam olur iskelet.şuan fiyatları tam bilmiyorum ama 1.sınıf kayın ağacı metresi 2000.tl ise 2.sınıf 1200 tl'dir 3.sınıf ağaç 800 tl'dir.sen gidersin ihaleden 1 kamyon 1.sınıf ağacı alırsın metresi 1000 tl'ye büyük çalışıyorsan ama ufak çaplı sipariş yapıyorsan değmez.yani demek istediğim kapalı koltukta neden 1.sınıf ağaç kullanacaksın?ağacın kuru ise 2.sınıf yada 3.sınıf olması sağlamlığı etkilemez.yani ben alacak olsam 1.sınıf ağaç kullanıyormusun diye sormam sana,çünkü gerek yok böyle bir şeye.
  • wtwt24 W kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, nihai tüketici açısından bakarsak fiyat performansta daha avantajlı, fakat üretici firma zayiat vermemek adına kutur ve budaklı kısımları iskeletin herhangi bir yerinde kullanırsa uzun vadede koltuğun yapısı bozulacaktır, bozulan yapıyı ne sünger ne de kumaşın kalitesi absorbe edemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhataydemir -- 9 Mart 2017; 11:21:44 >
  • İskeletin sınıfı ne olursa olsun öncelikle fırınlanması gerekir. 1. 2. veya 3. sınıf gürgen olması iskeletler arasında çok büyük bir fark yaratmaz. İskeleti yapan kişinin üretim aşamasında iskeletin bağlantı noktalarını çok sağlam yapması gerekir bir iskeletten ses geliyorsa veya sallanma yapıyorsa ya bağlantı noktalarından atmıştır ya da iskeletin içerisine kavak ağacı veya kalitesiz bir sunta koyulmuştur. Kapalı koltukta koltuğun kumaş kısımları iskeleti kapattığı için imalatçının nasıl bir iskelet ve sünger kullandığını bilemezsiniz bı yüzden ben bir koltuk üreticisi olarak 2.000 TL nin altında satılan köşe takımlarından ve 3.000 TL nin altında satılan koltuk takımlarından uzak durmanız öneririm tabiki bu imalatçı fiyatı eğer koltuğu mağazadan alıyorsanız bu fiyatlarım minimum maliyeti daha yukarı çıkar.

• Yemek masası arıyorum oval 6 kişilik var mı kampanya veya sıcak fırsat?

• 3+3+1+1 yataklı , bazalı ayaklar krem renkte.
    Oturma yerleri çıkarılıp yıkanabilmeye uygun kumaşlı. Deri görünümlü. Fiyat ne kadar olur?

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih06 -- 18 Mart 2017; 13:39:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Resmi yeniden ekledim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: melih06

3+3+1+1 yataklı , bazalı ayaklar krem renkte.
    Oturma yerleri çıkarılıp yıkanabilmeye uygun kumaşlı. Deri görünümlü. Fiyat ne kadar olur?

Merhaba sanırım Ankara dan yazıyorsunuz. Teslim yeri Ankara içi olcak şekilde bu takımı yataklı olarak 5.500.-TL ye yataksız olarak da 5.000.-TL ye yapabiliriz.

•  Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

2 adet renk değişebilir Barcelona Cheir tarzı koltuk yaptımak istiyorum nerede yaptırabilirim bilgisi olan varmı
  • temmuz ayı sonunda yatak odası takımı alacağız. nerden bakalım ?
  • Arkadaşlar koltuk takımı yaptırılacak veya alacak olan varsa buradan link veya resim paylaşsınlar ben fiyat hazırlayım hem özel ölçü ve tasarımla, hem kaliteli hem de uygun fiyata koltuk takımı üretimin de iddialıyız.

• quote:

Orijinalden alıntı: formydemons

Arkadaşlar koltuk takımı yaptırılacak veya alacak olan varsa buradan link veya resim paylaşsınlar ben fiyat hazırlayım hem özel ölçü ve tasarımla, hem kaliteli hem de uygun fiyata koltuk takımı üretimin de iddialıyız.

2'li yatak olabilen yatak boyutu 1.90 bir koltuk düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilsem68

quote:

Arkadaşlar koltuk takımı yaptırılacak veya alacak olan varsa buradan link veya resim paylaşsınlar ben fiyat hazırlayım hem özel ölçü ve tasarımla, hem kaliteli hem de uygun fiyata koltuk takımı üretimin de iddialıyız.

2'li yatak olabilen yatak boyutu 1.90 bir koltuk düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Nakliye yeri il ve ilçe olarak neresi olacak.

• quote:

quote:

quote:

Aksaray merkez
  • arkadaşlar genişliği maksimum 30 cm yüksekliği de max 100 cm bir dolap arıyorum banyo da lavabo yanına koymak için. bulduklarım ya genişliği fazla ya uzunluğu. gören duyan veya önerisi olan olursa sevinirim
    teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aksaray merkez

2 li koltuk öne doğru açılıp 190 cm yatak olacak şekil de kapı önüne teslimat fiyatı 1.350.-TL dir.

• Hocam iyi günler resimde attığım modeli istanbula gönderecek şekilde yapsak nekadar fiyat çıkar. resimdeki ölçüleri 3.20x2.60 fakat bizim odamıza büyük daha küçüğünü düşünüyoruz. 3.00 x 2.40 gibi. ayrıca köşedeki tek parçayı maliyetten kaçmak için birleşikte yapabiliriz.  Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması
  • Selam 3 takım alcam fiyat konusunda yardımcı olur musunuz ödeme nakit olacak

• Takımlar bunlar salon takımı 3+3+1+1 olacak. Yemek odası vitrin olmayacak masa 6 sandalye konsol aynalar ve TV ünitesi olacak ve yatak odası takımı nakit fiyat istiyorum 3 takımda. Şimdiden teşekkürler
     Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinsarp -- 2 Nisan 2017; 15:8:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maTeryaL.

Hocam iyi günler resimde attığım modeli istanbula gönderecek şekilde yapsak nekadar fiyat çıkar. resimdeki ölçüleri 3.20x2.60 fakat bizim odamıza büyük daha küçüğünü düşünüyoruz. 3.00 x 2.40 gibi. ayrıca köşedeki tek parçayı maliyetten kaçmak için birleşikte yapabiliriz.  Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

Belirttiğiniz şekil de iki parça olarak ve nubuk kumaş kullanarak üretim maliyetimiz 4.000.-TL oluyor.

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.