Şimdi Ara

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.205
Cevap
401
Favori
494.628
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim. Lake mi, akrelik mi ya da başka çeşit bir boya mı bunu da sorabilirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.modalife.com/Asil-Dugun-Paketi,PR-10588.html

hocam buradaki asil düğün paketinin tamamını yapabilirmisiniz ne tür malzeme kullanırsınız fiyat ne olur
  • Merhaba bu takımlardan sadece koltuk takımının imalatını yapabiliriz. Tamamı birinci sınıf malzemeden üretilecek şekil de tay tüyü kumaş kullanılarak 3.150.-TL ye yapabiliriz.

•  Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması
    Kardeşim 3+3+1+1 ne kadar bir maliyet çıkar? kullanılan malzeme ve garanti olayı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oranj -- 21 Şubat 2017; 13:39:59 >
  • Merhaba resmini gönderdiğiniz takımın tay tüyü kumaş kullanılarak 4.200.-TL oluyor. Eğer ikon kadife kumaş isterseniz fiyat 250.-TL artıyor. Bunun dışın da teslimat Ankara içi olursa fiyat 250.-TL düşer. İskeletin tamamı fırınlanmış gürgen ağacından olacak süngeri de sınıfının en iyisı olan 36 danste sünger kullanılacak. Ürün ve üretimden kaynaklanan hatalara karşı da 2 sene boyunca gönderdiğimiz ürüne garanti veriyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysabab

Teşekkür ederim. Lake mi, akrelik mi ya da başka çeşit bir boya mı bunu da sorabilirseniz çok sevinirim.

Boya olarak mobilyalar genel de lake olarak boyanır bu şekil de daha parlak ve şık bir görüntü elde edilir. Bu boyalar otomobillerin boyandığı boya ile aynıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: amisos55

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

bu koltuk kaça olur acaba ?

Merhaba bu köşe takımını 2.000.-TL ye yapabiliriz ancak bu firmanın kullandığı malzeme kalitesi ile değil kendi üretim standartlarımızla yapacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: formydemons

quote:

Merhaba bu köşe takımını 2.000.-TL ye yapabiliriz ancak bu firmanın kullandığı malzeme kalitesi ile değil kendi üretim standartlarımızla yapacağız.

Yani daha iyi malzeme mi kullaniyorsunuz demek istediniz?

Uretim standardiniz nedir?

• i ile başlayan bir marka var hani sürekli tv de reklamlarıdönüyor .Fabrikada seri üretim yapıyorlar ve üst sınıf hariç ürünleri ciddi kalitesizlik abdesi lütfen uzak durun
  • yok mu adam akıllı bir tv ünitesi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: folkeyno

quote:

quote:

Sadece oturum kısmın da değil kollar sa sırt kısımların da önlerin de ve arka kısımlarında kullanıldığımız sünger elastikkolon ve astarlarımızın tamamı kalitelidir. Oturum kısımların da 36 danste işbir ve safaş marka sünger kullanıyoruz. İskelet kısımların da metal iskelet artı etrafına fırınlanmış birinci sınıf gürgenden yapılma iskelet kullanıyoruz. Bazı modellerin de tamamın da ahşap iskelet kullanıyoruz. Kumaşlarımızın tamamı kurumsal firmalardan alınan garantili kumaşlardır.

• formydemons kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.

Salonum icin konsol yaptirmak istiyorum. Yapiyormusunuz?

• quote:

Tesekkurler.

Salonum icin konsol yaptirmak istiyorum. Yapiyormusunuz?

Normal de biz sadece koltuktasınız üretimi yapıyoruz yanın da konsol isteyen olursa d ahşap mobikyaüreten komşumuz var onu da ondan rica ediyoruz. Ankaraiçi olsaydınızkonsol konusun da gelin yardımcı olalımderdim ama il dışına göndermiyoruz. Diğer arkadaşların kafasında soruişateti olmasın koltuk takımlarını Türkiye'nin en uzaklık noktası dahil her yere gönderebiliyoruz.

• Merhabalar;

Yenidoğucak (kız) bebeğimize sonrada büyüyebilen beşikli bir bebek odası bakıyorum.Bir kaç yere baktım kullanılan malzemeye göre fiyat değişmekte yakında bursa inegöle gideceğim.Orayı önerdiler.Tamamen sağlamlık bakımından mdf istiyorum .İsteyince haliyle suntalam a oranla fiyat artıyor.Son zamanlarda set olarak uygunaalabilceğimiz bir yerler varmıdır?Konuda aktif olan arkadaşlardan bilgi paylaşmasını rica ediyorum.Selamlar iyi Forumlar dilerim.
  • quote:

Merhaba bu takımlardan sadece koltuk takımının imalatını yapabiliriz. Tamamı birinci sınıf malzemeden üretilecek şekil de tay tüyü kumaş kullanılarak 3.150.-TL ye yapabiliriz.

koltuk takımının yanında çift bejyer olacak taytüyü kumaş gürgen ağacı iskelet ve birinci sınıf sünger olacak 15 gün içinde teslim edebilirseniz siparişi vermek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbas

quote:

Merhaba bu takımlardan sadece koltuk takımının imalatını yapabiliriz. Tamamı birinci sınıf malzemeden üretilecek şekil de tay tüyü kumaş kullanılarak 3.150.-TL ye yapabiliriz.

koltuk takımının yanında çift bejyer olacak taytüyü kumaş gürgen ağacı iskelet ve birinci sınıf sünger olacak 15 gün içinde teslim edebilirseniz siparişi vermek istiyorum.

Donanımhaber müşterilerimize her zaman ayrıcalığımız vardır. Sizin siparişinizi öne çekip 15 gün içinde de teslim edebiliriz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece oturum kısmın da değil kollar sa sırt kısımların da önlerin de ve arka kısımlarında kullanıldığımız sünger elastikkolon ve astarlarımızın tamamı kalitelidir. Oturum kısımların da 36 danste işbir ve safaş marka sünger kullanıyoruz. İskelet kısımların da metal iskelet artı etrafına fırınlanmış birinci sınıf gürgenden yapılma iskelet kullanıyoruz. Bazı modellerin de tamamın da ahşap iskelet kullanıyoruz. Kumaşlarımızın tamamı kurumsal firmalardan alınan garantili kumaşlardır.

bir şey soracam kapalı koltuğa 1.sınıf gürgen kullanmanın son kullanıcıya ne gibi bir faydası olacak?bu tür ürünlerde ürünlerin kalitesi değil ustanın kalitesi önemlidir.adam vardır ucuz ürün yapmaya alışmış eli çabuk buna 1.sınıf mal'da versen sana 3.sınıf ürün üretir.ama iyi bir usta 3.sınıf mal'dan bile 1.sınıf ürün çıkartır.ha şu var koltuk ve kanepede kullanılan kumaş ve süngerin kalitesi çok önemli o başka ağaca benzemez yani sünger.

• konuya sıcak fırsat paylaşımı varmı diye baktım ama pek yok,hatta hiç yok.gerçi mobilyada sıcak fırsat bulmak çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

quote:

quote:

quote:

quote:

bir şey soracam kapalı koltuğa 1.sınıf gürgen kullanmanın son kullanıcıya ne gibi bir faydası olacak?bu tür ürünlerde ürünlerin kalitesi değil ustanın kalitesi önemlidir.adam vardır ucuz ürün yapmaya alışmış eli çabuk buna 1.sınıf mal'da versen sana 3.sınıf ürün üretir.ama iyi bir usta 3.sınıf mal'dan bile 1.sınıf ürün çıkartır.ha şu var koltuk ve kanepede kullanılan kumaş ve süngerin kalitesi çok önemli o başka ağaca benzemez yani sünger.

Koltuk kapalı da olsa açık da olsa için de kullanılan ağaç fırınlanmış ve ideal kalınlıkta olmalıdır. Aksi taktir de bağlantı noktalarından zamanla atıp esneme yapabilir ya da kırılabilir. İşçilik kısmında da ürünü yaptıracağınız firmanın veya ustanın daha önceki ürünlerine bakmakta fayda var diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.