Şimdi Ara

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.207
Cevap
402
Favori
494.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cumartesi günü sitelerdeydim. kelebek mobilyada %40 indirim ve 12 taksit fırsatı var.
    güzel ürünler var internet sitesindeki katalogdan bakıp sıkı bir pazarlıkla iyi fiyatlar alınabilir.
    1750 TL'ye bir kanepe, berjer ve puf aldım.

http://www.kelebek.com.tr/content/swf/fiyatlistesi2012/index.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimy34

cumartesi günü sitelerdeydim. kelebek mobilyada %40 indirim ve 12 taksit fırsatı var.
    güzel ürünler var internet sitesindeki katalogdan bakıp sıkı bir pazarlıkla iyi fiyatlar alınabilir.
    1750 TL'ye bir kanepe, berjer ve puf aldım.

http://www.kelebek.com.tr/content/swf/fiyatlistesi2012/index.html

yemek odası bile 4000-5000tl çok pahalı evi döşesen 20.000 e çıkar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeravalar

Forumda imalatçı üyelerimizin de olması iyi olmuş. Köşe takımını yaptırdığım yerin de koltuk imalatı ile ilgili verdiği bilgilerin linkini ekleyeyim. Okumakta fayda var.
    http://www.asidokoltuk.com/hakkimizda.asp#KoltukImalat
    Tavsiyem önce kumaşlardan kumaş seçin fiyatlarını alın. koltuğu yaptıracağınız yer aynı kumaşı nakit olması durumunda sizin için çok ucuza alabilir. Benim aldığım kumaş daha önce de yazdım 25 euro metresiydi ama koltukçu 15 den aldı. (microfiber türüydü, nano teknoloji, silinir, toz saklayan abd malı kumaş)
    Nakit olarak yaptırmak her zaman çok daha uygun oluyor. Zira taksit işi oldu mu mecbur epey fark binmekte. Diğer türlü zaten maliyetler belli, usta da iyiyse hakkını vermek lazım.

hocam buradan kaça yaptırdın köşe takımını?

• quote:

Orijinalden alıntı: EskiyeNi

Ben aslında şunu begenmiştimhttp://www.mobilyaminegolden.com/asp/product/232/Miray-Koltuk-Takimi

Sizin paylaştıgınız da buna cok benzer, fiyatını merak ettim.. Ankarada oturuyorum, magazaları falan varsa gider bakarım. Bir ara inegöle gideceğim zaten, o sıra bu modeli de inceleyeceğim.. Fiyatıda benim begenmiş olduğum ile aynı neredeyse..

Teşekkürler..

Ankara da mağazaları olabilir bir arayıp sormanızda fayda var, sitesinde geçmiyor ama Niğde merkez de yeni açılan yeri ile iki mağazası var canlı gördüğünüzde çok hoş duruyor, kullanacağınız oda büyükse dolu dolu gösterir diğer takımlara göre büyük duruyor

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

hocam o takım gerçekten çok güzelmiş benimde hoşuma gitti ankarada bulursanız yazarmısnız? birde o kanepe kenarları derimi acaba? kumaşa benzemiyor.
    gerçi ücretsiz kargo varmış sitelerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher Moltisanti -- 6 Şubat 2012; 10:49:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

quote:

Ben aslında şunu begenmiştimhttp://www.mobilyaminegolden.com/asp/product/232/Miray-Koltuk-Takimi

Sizin paylaştıgınız da buna cok benzer, fiyatını merak ettim.. Ankarada oturuyorum, magazaları falan varsa gider bakarım. Bir ara inegöle gideceğim zaten, o sıra bu modeli de inceleyeceğim.. Fiyatıda benim begenmiş olduğum ile aynı neredeyse..

Teşekkürler..

Ankara da mağazaları olabilir bir arayıp sormanızda fayda var, sitesinde geçmiyor ama Niğde merkez de yeni açılan yeri ile iki mağazası var canlı gördüğünüzde çok hoş duruyor, kullanacağınız oda büyükse dolu dolu gösterir diğer takımlara göre büyük duruyor

hocam o takım gerçekten çok güzelmiş benimde hoşuma gitti ankarada bulursanız yazarmısnız? birde o kanepe kenarları derimi acaba? kumaşa benzemiyor.

benim baktığım deri hocam, silinebilir kumaştı diğer tarafları ayrıca pratik bir biçimde yatak olabiliyor

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler..

benim baktığım deri hocam, silinebilir kumaştı diğer tarafları ayrıca pratik bir biçimde yatak olabiliyor

tmm hocam süper o zaman sitede çok güzel modeller var inegöle giderseniz izlenimlerinizi burayada yazarsanız memnun olurum..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler..

tmm hocam süper o zaman sitede çok güzel modeller var inegöle giderseniz izlenimlerinizi burayada yazarsanız memnun olurum..

mobilyaminegöl'dekinden mi bahsediyosunuz yoksa tekinmobilya'dakinden mi ?

inegöldekinin kenarları deri, isteğe göre kenarları da kumaş ya da oturma kısmı da deri olarak seçilebiliyor, gidip inegölde göreceğim ben fabrikalarında, telefon açıp sormuştum, gelmeden 3-4 gun once arayıp sorun ürünün hazır hali fabrikada oldugu zaman cagırırız sizi gelir bakarsınız demişlerdi.. Tekindeki ile tasarımı oldukça benzer, tekli koltukları farklı.

• buyrun yataklı takımlara birkaç örnek...

• leon koltuk takımı...

• LİZA Koltuk Takımı

• Sofia Koltuk takımı

• quote:

Orijinalden alıntı: aare35

Sofia Koltuk takımı

Emre bey fiyat ve özellikleride yazarsanız daha faydalı olur.
  • az önce eklediğim ürünlerin tamamı yataklıdır. Yatak mekanizması üçlü koltuklar da ters makastır.Oturumlar 32 dansitedir.kumaşlar erva tekstilin kumaşlarıdır. İskelet gürgen iskelettir. Ürünlerin mağazamda vadeli satışları 3400 Tl'dir. FORUMA ÖZEL 2499 tl nakit fiyattır. Şuan bankalarla olan özel anlaşmalarla nakit fiyatına ;

WORLDCARD 8 TAKSİT
    HSBC(ADVANTAGE) 10 TAKSİT
    BONUSCARD 8 TAKSİT

NOT : Ürünlerin nakliye ve montajı İZMİR,BALIKESİR,DENİZLİ,AYDIN,MANİSA,UŞAK,KÜTAHYA bölgeleri genelinde firmamıza aittir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Forumda imalatçı üyelerimizin de olması iyi olmuş. Köşe takımını yaptırdığım yerin de koltuk imalatı ile ilgili verdiği bilgilerin linkini ekleyeyim. Okumakta fayda var.
    Tavsiyem önce kumaşlardan kumaş seçin fiyatlarını alın. koltuğu yaptıracağınız yer aynı kumaşı nakit olması durumunda sizin için çok ucuza alabilir. Benim aldığım kumaş daha önce de yazdım 25 euro metresiydi ama koltukçu 15 den aldı. (microfiber türüydü, nano teknoloji, silinir, toz saklayan abd malı kumaş)
    Nakit olarak yaptırmak her zaman çok daha uygun oluyor. Zira taksit işi oldu mu mecbur epey fark binmekte. Diğer türlü zaten maliyetler belli, usta da iyiyse hakkını vermek lazım.

yaptırdığım köşe 4 metreye 2,30 du. Ayrıca 2 de berjel denilen koltuklarımı da kaplattım. yaklaşık 40 metre kumaş gitti. (zaten para da aslında kumaşa gitmiş oldu. 15 euro X40= yaklaşık 1400 TL) Toplam ödediğim 3500 e yakın bir bedel oldu. Net hatırlamıyorum. Berjelleri çıkarsak 30 metre falan giderdi. Yani en pahalı kumaşla sadece köşe takımı (berjel kaplaması ortalama 500 TL diyolardı) 2500 e falan çıkar. Ama kumaşı 20 TL lik kumaş falan seçersen yada kendin alırsan 600 TL en fazla tutar. yani 2000 TL de maledebilirsin.
    Benim hoşuma giden iskeleti de kendileri yapıyor. Yerler tertemiz. Süngerle, elyafları hep pakette görüyosun.
    Ama standart ölçüde yaptırırsan daha az sünger, daha az kumaş gider. Belki 1500-1600 e bile çıkabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 6 Şubat 2012; 13:08:36 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

yaptırdığım köşe 4 metreye 2,30 du. Ayrıca 2 de berjel denilen koltuklarımı da kaplattım. yaklaşık 40 metre kumaş gitti. (zaten para da aslında kumaşa gitmiş oldu. 15 euro X40= yaklaşık 1400 TL) Toplam ödediğim 3500 e yakın bir bedel oldu. Net hatırlamıyorum. Berjelleri çıkarsak 30 metre falan giderdi. Yani en pahalı kumaşla sadece köşe takımı (berjel kaplaması ortalama 500 TL diyolardı) 2500 e falan çıkar. Ama kumaşı 20 TL lik kumaş falan seçersen yada kendin alırsan 600 TL en fazla tutar. yani 2000 TL de maledebilirsin.
    Benim hoşuma giden iskeleti de kendileri yapıyor. Yerler tertemiz. Süngerle, elyafları hep pakette görüyosun.
    Ama standart ölçüde yaptırırsan daha az sünger, daha az kumaş gider. Belki 1500-1600 e bile çıkabilir

hocam detaylı bilgi için çok teşekkür ederim. son olarak 4 metreye 2,30'u anlayamadım köşeden bir tarafa 4 metre, diğer tarafa 2,30 mu. eğer öyleyse oldukça devasa bir koltuk oluyor.

• aynen öyle. Zira salon biraz büyüktü Normalde 7 kişi çok rahat oturuyoruz. kalabalık olunca 8-9 kişi oturabilir. Ayrıca orta bölüme de çift kişilik yatak mekanizması koydurduk. Uzanma tarafının altı da sandık gibi oldu. Yatak malzemeleri de oraya girdi. (Fiyat için sanırım 150 TL falan fark vardı ama dikkat etmek lazım bu yatak mekanizmaları da kalite kalite)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 6 Şubat 2012; 21:46:48 >
  • arkadaşlar merhaba işyerim var İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA da özel ölçü MUTFAK TV YATAK odası işleriniz için fiyat verebilirim aramanız sormanız yeterli olacaktır...

http://gurcandekorasyon.com/

http://gurcandekorasyon.com/iletisim.html

haritadaki yerimiz. http://harita.yandex.com.tr/-/CFtdIPi9

http://www.gurcandekorasyon.com/index2.html

proje ücretsiz...

• 15 YIL ÖNCE ALDIĞIM 3 ADET İSTİKBAL KANEPELERİ DEĞİŞTİRECEĞİM ARTIK,BAYA SAĞLAM ÇIKTI AMA ŞİMDİ GİDİP MAĞAZADAN BAKTIM YENİ MODELLER O KADAR HOŞUMA GİTMEDİ,GÖZÜME OKADAR SAĞLAM GÖRÜNMEDİ NEDENSE, KALİTE ESKİ KALİTE DEYİL SANKİ.
    KİLİM MOBİLYADAN BİR BAZA ALMIŞTIM BİN PİŞMAN OLDUM OARAYA HİÇ BAKMAM ZATEN.İYİ ARAŞTIRMAK LAZIM MALUM BÜTÇELER SINIRLI Bİ ALDIKMI 15 SENE KULLANMAMIZ LAZIM :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEYSER

15 YIL ÖNCE ALDIĞIM 3 ADET İSTİKBAL KANEPELERİ DEĞİŞTİRECEĞİM ARTIK,BAYA SAĞLAM ÇIKTI AMA ŞİMDİ GİDİP MAĞAZADAN BAKTIM YENİ MODELLER O KADAR HOŞUMA GİTMEDİ,GÖZÜME OKADAR SAĞLAM GÖRÜNMEDİ NEDENSE, KALİTE ESKİ KALİTE DEYİL SANKİ.
    KİLİM MOBİLYADAN BİR BAZA ALMIŞTIM BİN PİŞMAN OLDUM OARAYA HİÇ BAKMAM ZATEN.İYİ ARAŞTIRMAK LAZIM MALUM BÜTÇELER SINIRLI Bİ ALDIKMI 15 SENE KULLANMAMIZ LAZIM :)

Şuan herhangi bir firmadan alıcağınız ürünün 15 yıl gitmesi imkansız bence. O sağlam ürünler 15 yıl önceymiş:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aare35

az önce eklediğim ürünlerin tamamı yataklıdır. Yatak mekanizması üçlü koltuklar da ters makastır.Oturumlar 32 dansitedir.kumaşlar erva tekstilin kumaşlarıdır. İskelet gürgen iskelettir. Ürünlerin mağazamda vadeli satışları 3400 Tl'dir. FORUMA ÖZEL 2499 tl nakit fiyattır. Şuan bankalarla olan özel anlaşmalarla nakit fiyatına ;

WORLDCARD 8 TAKSİT
    HSBC(ADVANTAGE) 10 TAKSİT
    BONUSCARD 8 TAKSİT

NOT : Ürünlerin nakliye ve montajı İZMİR,BALIKESİR,DENİZLİ,AYDIN,MANİSA,UŞAK,KÜTAHYA bölgeleri genelinde firmamıza aittir...

leon takım hoşuma gitti.Emre bey ben komple set alıcam yatak odası yemek odası koltuk takımı ve oda için 1-2 koltuk daha Ankara'ya ücretsiz kargo imkanı yokmu acaba?birde yemek odası ve yatak odası örnekleride eklermisiniz?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.