Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.071
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • That will be a $5 since it is your first purchase. No worries I will forward this concern to the right department so that they may ware of it.

Beyler ilk seferde 5 dolar indirim mi yapacakmış yoksa kargo 5 dolarmı olacakmış ?
  • Bu konunun açılması gereksiz olmuş, forumda zaten başlıklar var hatta ana konu bile var.

http://forum.donanimhaber.com/m_85461368/mpage_121/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaagungor

amazon başlıklarından geçilmiyor.. bu kaçıncı.. tek başlık altına toplamak lazim

asıl tek başlık olursa çok sorun olur.

mesela indirimler başlığında adamlar G930 ' un yok cd yazılımndan , mikrofunundan özelliklerinden 1 sayfa konuşmuşlar ama oraya girenler onun için girmiyor ki.

böyle farklı farklı konuları tek başlık altında birleştirmeye çalışınca inan kim kime dum duma oluyor herşey. Bir yazdığını aynı sayfada göremiyorsun jet gibi üstüne birsürü şey yazılmış bir soru soruyorsun altta kalıyor vs. tam bir karmaşa.

quote:

Orijinalden alıntı: bladeburak

Bu konunun açılması gereksiz olmuş, forumda zaten başlıklar var hatta ana konu bile var.

http://forum.donanimhaber.com/m_85461368/mpage_121/tm.htm

aksine attığınız konuda Turnuvaların altında ne alakası var ? PS4 almak için alınmış bir konu sonradan değişime gitmişler.

bu konu tamamen AMAZONDAN ALIŞVERİŞ ALMA yöntemini anlatıyor , incelikleri vs. sadece ps4 değil sadece klavye mouse değil.

ve en önemlisi direk Yurtdışı Alışveriş başlığının altında şimdi mesela birsürü başlık var bu konular altında yok saat , yok klavye mouse , yok indirimler felan hepsinin ortak sorusu ne biliyor musun ?

" ya birisi bana nasıl alacağımızı anlatır mı ? hiçbir bilgim yok, sıfırdan anlatım olabilir mi ? " o kadar çok indirimden bahsediyoruz ama bu işin nasıl olacağından bahsetmiyoruz sonra asıl konunun içeriği daha çok bu konu oluyor habire alımla ilgili sorular konuyu amacından saptırıyor.

Zaten bunu kafamıza göre yapmadık, gördük, düşündük o yüzden açtık diğer arkadaşlarda olumlu yönde reaksiyon verdikleri için açtık şimdiye kadar ki en detaylı anlatımı yapmaya çalışacağız ve yerinde olacak !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Kasım 2014; 20:21:01 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin bugüne kadar hiçbir amaçsız konunuz yorumunuz yok gerekliydi güzel oldu siz bu kadar amme hizmetiyle nimete ulaşırsınız.Yaptığınız çok güzel bir iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Hocam sizin bugüne kadar hiçbir amaçsız konunuz yorumunuz yok gerekliydi güzel oldu siz bu kadar amme hizmetiyle nimete ulaşırsınız.Yaptığınız çok güzel bir iş.

teşekkürler kardeşim eksik olma.

ben burada kafama göre hadi konu açayım da öylesine olsun diye hayatta açmam 2 3 kere sordum kaç yüz kişi okudu ve olumsuz birşey denmedi aksine böyle birşeye ihtiyacımız var diyor insanlar, arkadaşların attıkları kusura bakmasınlarda biri harici bileşende biri Turnuvalarda nereden bulacak insanlar onu :) birde ben birşeyi açmışsam onu en iyi şekilde sonlandırmaya çalışırım her zaman.

fakat bu konuyu çok değerli(!) yöneticilerimiz biten sıcak fırsatlara almış, anlam veremedim bu sitenin yönetimine uzun zamandır anlam veremiyorum zaten koskoca donanımhabere yönetici alırlarken biraz daha dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum, işleyişi gerçekten çok sıkıntılı yönetime yakın insanların hiçbir zaman ceza almama olayları felan var hakaretlerin saçma mesajların silinmemesi ama aynı şeyi sen yaptığında anında ceza alman, bölüm uzaklaştırması alman felan çok komik ve gülünç şeyler oluyor zerre kadar umrumda değil burası, 5 kuruş bile çıkarım yok, olmadı. Sadece ve sadece insanlara yardımcı olmak amacımız bu konuda da yolumuza taş koymasalar yeter extra birşey istemiyoruz, onu bile yapamıyorlar sağolsunlar.

AMAZON nerede ? yurtdışında bu konunun yeri YURTDIŞI ALIŞVERİŞ FIRSATLARINDA olması gerekiyor. Açıkçası biraz keyfim kaçtı yemekten sonra konuyu geliştireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Kasım 2014; 20:41:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chiqarito

G930 Tekrar indirimde

http://www.amazon.com/gp/product/B003VANOFY/ref=as_li_qf_sp_asin_il_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B003VANOFY&linkCode=as2&linkId=Q7XL3S7EW7YSGBJJ

teşekkürler ama burası indirim başlığı değil sadece alışveriş hakkındaki sorular soruluyor.

şimdi oturdum bilgisayara, beklemede kalın.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Gormeyen kaciranlar icin ekledim pardon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi.bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G930 DHL ile Türkiye'ye kadar gelmiş gümrük işleri hallolmuş ve şuan
    "Gönderi dağıtılmak üzere anlaşmalı dağıtım şirketine yönlendirildi – Nihai dağıtım bilgisi beklenmiyor"

yazıyor hangi kargo ile anlaşmalılar DHL de takip için kullandığım kodu 5-6 kargo firmasında denedim ama bulunamadı diyor amazonda da USPS yazıyor ama onda da olmadı bilen varmı hangi firma ile geliyor
  • n11 hepsiburada gibi bayat siteler kendi kendilerine satış yapar artık :D
  • Amazon nasıl çalışıyor yani Gittigidiyor gibi şahıs dükkanlarımı var? yoksa kendımı gonderıyor dırek...

Birde kargo fırması vs secebılıyoruzmu yanı DHL TNT FEDEX gıbı ?
    kargo ulasım suresı ne kadar cevaplayabılırsenız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

Amazon nasıl çalışıyor yani Gittigidiyor gibi şahıs dükkanlarımı var? yoksa kendımı gonderıyor dırek...

Amazon.com da Try Prime Yazan ürünleri Amazon.com kendisi satıyor. Ayrıca gittigidiyor.com gibi de dükkanlardan başka firmalar satıyor.
  • teşşekkürler...

peki kargo surecı nasıl ıslıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

n11 hepsiburada gibi bayat siteler kendi kendilerine satış yapar artık :D

bırak hepsi uzak olsun.

quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

Amazon nasıl çalışıyor yani Gittigidiyor gibi şahıs dükkanlarımı var? yoksa kendımı gonderıyor dırek...

onlarda var amazonun kendi satışıda var.

Amazonun kendisinden almanızı öneririm çok sağlam ve güvenilir iş yapıyorlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yerimizi alalım
  • arkadaşlar özür dilerim geçe kaldı maalesef çok yoğunum bu aralar ama şuan oturdum başına düzenlemeye başladım en azından ilk adımlar gelecek birazdan detayları sonra veririz.
  • Teşekkürler bu zamanda bu konu gerekliydi emeğinize sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Bi akıllı da sensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulsefire Darius

G930 DHL ile Türkiye'ye kadar gelmiş gümrük işleri hallolmuş ve şuan
    "Gönderi dağıtılmak üzere anlaşmalı dağıtım şirketine yönlendirildi – Nihai dağıtım bilgisi beklenmiyor"

yazıyor hangi kargo ile anlaşmalılar DHL de takip için kullandığım kodu 5-6 kargo firmasında denedim ama bulunamadı diyor amazonda da USPS yazıyor ama onda da olmadı bilen varmı hangi firma ile geliyor

USPS yazıyorsa büyük ihtimal PTT ile gelir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.