Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cagatyercan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar bu ürünü neden göndermiyor artık amazon ya ağlicam :( yok mu bir yolu?

https://www.amazon.de/gp/product/B00I5ABIFI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Bitmiş bile, siz mi kaptınız yoksa?
  • amozon prime hakkında bilgisi olan var mı
  • mrrobot21 kullanıcısına yanıt
    ilk sayfayı oku arkadaşım
  • acbold kullanıcısına yanıt
    İşlem yapamıyorlarmış güya neyse ptsye dönsün umarım ordan bana geri ulaştırılır.
  • G933 gönderimi kapanıcak bu hafta alcaklar alsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00MHT6LFA/

• quote:

Orijinalden alıntı: mrrobot21

amazon prime nedir bilen var mı ilk defa alışveriş yapacamda

ilk sayfanın tamamını okursanız anlarsınız. pat diye konunun ortasına soru sormayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rmdy kullanıcısına yanıt
    bu da iyiymiş, siz alıp kullandınız mı hocam?
  • cobra11_38 C kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada prime day i anlatıyor ben prime soruyorum kargo bedava diyor 1 ay ama almanya ve avusturya için geçerli diyor

• Dün sipariş ettim hocam ben kapanmış demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: Wispe

Zotac 1080 Amp Edition 486 Euro fiyat efsane ilk sayfayı hak ediyor.

https://www.amazon.de/g...GdawO3mZL&ref=plSrch

Ülkemizde de ucuzlamasına rağmen 1080ler, bu kar için çok güzel fiyatmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: 5EVEN

Bu ramler Apple olmayan laptoplarda çalışır mı?
    https://www.amazon.com/Komputerbay-1066Mhz-PC3-8500-7-7-7-20-Notebook/dp/B00606REIE/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

emin olamadığım için mesajı editledim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 8 Nisan 2017; 13:29:51 >
  • Arkadaşlar Amazon.de de Thrustmaster T500 RS alıcam ama aylardır Tr gönderimi yok. İlk defa gönderim yok şansıma bak.

En önemlisi artık amazon.de de ürün 400 euro ise sepette en son yine 400 euro oluyor. Gümrük vs eklenmiyor. Kargo ücreti de düşmüyor.

ne değişti acaba arkadaslar.
  • Siz arayın?

• Yakın zamanda alışveriş yapanlar kargoların sevkiyat tarihleri 10-15 gün sonramıydı? Stokta olan ürün aldım 13 gün sonra sevkiyata çıkacak diyor
  • hocam aynısından bende aldım M beden. Sitesindeki ölçülere göre aldım. L beden için göğüs ölçüsü 104 olarak gözüküyor. Acaba bundan farklımı ölçüler? Kontrol edebilir misiniz? Normalde M beden giydiğim için ölçülerde tuttu M almıştım. İnşallah olur :)

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Biz Tr de vestel markasını boykot ediyoruz,bunun gibi firmaların çirkefliği yüzünden gümrük vergisi v.b. zamlar geliyor
  • Daha önce bahsedilmiş olabilir ancak ben görmemiştim:

Promosyon hediyeli ürünleri sağdaki 'Sepete Ekle' düğmesiyle değil, promosyon kısmında 'ikisini de sepete ekle' seçeneğiyle satın alın. Hediye ürününüzün de sepette olduğundan emin olun.
    Benim mis gibi 30 euro'luk hediyem böylelikle yanmış oldu. Siparişin bedeli çekildiği için iptal de edemiyorum, ürün tek başına ülkemize gönderilemediği için (sistemde öyle göründüğü için) ayrı olarak da gönderemediler.
    Ne olursa olsun, müşteri hizmetleri gerçekten çok iyi. Ellerinden geleni yaptılar. Olay tamamen benim hatam olduğu için prosedür müsaade etmedi. Gerçi bu durum için satın alma arayüzü de suçlanabilir ama, olan olan oldu işte. Bilgisayarım sağ salim gelsin yeter. :)
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.