Şimdi Ara

Sıcak -> Vodafone TL yükle A101 hediye çeki -alt limitsiz- (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.044
Cevap
56
Favori
144.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar vodafone ekran görüntüsü istiyor, yükleme yaptığım için bende görünmüyor. Alanlar paylaşabilirse sevinirim.
  • Kenarda dursun diye Vodafone hat aldım. Her yer indirim tarifesi seçili 50 TL yüklendi. Bereket paketlerine dahil olamıyorum. Çek mek geldiği yok.

Edit: Bu çek işini Her yer indirim tarifesinde kalarak nasıl halledebilirim.

Kasadaki paranın eksilmesini istemiyorum amaç bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Arkadaslar A101 icin hatti tasidim. 50 tl yukleyip cekleri kullandim Vodafone gecis yaparken 4 gun sonra eski operatorunuze geri donebilirsiniz demisti simdi bu 50 tl bakiyemi nasil nakite donusturebilirim transfer de yapilmiyor 90 gun boyunca

Bu tl yi nasil nakite donusturebilirim transfer yapilmiyor

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    hocam peki ben yüklemiş olduğum 50tl nin hattımda beklemesini istiyorum.Bunun için hattı satın alırken heryerindirim tarifesi mi seçeyim.50tl yüklemeye 50tl a100 çeki kesin geliyor değil mi ? ( yeni hat alacağım,geçiş değil)
  • marmarali_55 kullanıcısına yanıt
    O tarifede bereket paketleri görünmüyor o zaman da çek alma şansı olmuyor

• askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    Geri taşıyıp iban ile vodafone bayiye gidiyorsunuz 2günde yatar

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

yukleninlen 50tl nin eksilmemesi icin bi tarife var mi peki hocam.paket yapmak istemiyorum.50tl hattimda beklesin istiyorum tabi 50tl a101 ceki de alacagim

• Olmuyor malesef 15tl galiba en düşüğü sizin tl düşmemesi için 50+tarife seçmeniz lazım o da yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

yukleninlen 50tl nin eksilmemesi icin bi tarife var mi peki hocam.paket yapmak istemiyorum.50tl hattimda beklesin istiyorum tabi 50tl a101 ceki de alacagim

Ben de bu sorunun cevabını arıyorum.

Data ve ses iceren tarifen olmassa bereket alamassin 50tl yuklemeye alirsin sadece

Bereket paketi tarifeye ek alinir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 23 Haziran 2017; 0:13:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Data ve ses iceren tarifen olmassa bereket alamassin 50tl yuklemeye alirsin sadece

Bereket paketi tarifeye ek alinir

50 TL yükledim hocam. Paket her yer indirim tarifesi fakat çek alınmıyor. Bereket tarifelerine geçiş yapılamıyor. Müşteri hizmetleri de denedi olmadı.

Heryerindirimde olmuyor diye biliyorum bende iste bereket tarifeye ek aliniyor o tarifede indirim tarifesi data vs yok icinde alamassin

• Hocam bittikçe dolann tarifelerinden alınabiiliyor mu hediye çeki, bilginiz var mı? Ya da bu tarifeden olup da çek alan var mı?

• emir66 E kullanıcısına yanıt
    alırsınız mega tarifeleride var
  • Bu kampanya bitti mi artık gözükmüyor bende

• 18 Mayıs 30 Haziran arasında Vodafone’a son 30 günde yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla gelen aboneler bu kampanyadan faydalanabilir.

27de taşısak 30u geçerse katılabilir miyiz bilen var mı önceki kampanyalardan tecrübe edinen oldu mu?

• Mega değil benimki, bittikçe dolan 2gb 19 tl lik.

• Kampanya bitti mi haberi olan var mı? Bereket yazıp 4455'e göndermeme rağmen Vodafone Yanımda uygulamasında A101 seçeneğini göremiyorum. Üç gün oldu mesajı göndereli.

• Ben göremedim ya a101 çıkmıyor mu artık nereden bakıcaz tam olarak
  • arkadaşlar,

ben hattımı taşıdım, yanımda uygulamasında a101 çeki ile ilgili 20 tl ve 50 tl yükle görünüyor, şimdi ben 50 tl yüklesem 2 şifre mi alacağım?
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.