Şimdi Ara

Sıcak -> Vodafone TL yükle A101 hediye çeki -alt limitsiz- (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.044
Cevap
56
Favori
144.758
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de menuden kalkmis.Henuz hic kullanmamistim.Bugun 50 tl yukleyip alan oldu mu hic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asza -- 21 Haziran 2017; 13:53:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut abonelerden kaldırılmış. Hat satın alımlarında devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarali_55

Mevcut abonelerden kaldırılmış. Hat satın alımlarında devam ediyor

Yapma be.Şimdi 50 tl yüklesek alamayacaz de mi?Kaç gün önce kaldırıldı.
  • Dün kaldırılmış. Yanımda uygulamasında mevcut abonelerden için bir cacık çıkmıyor malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarali_55

Konuyu okudum da arkadaşlar. Kafama takıldı bu yeni hat alımında ramazan paketi seçimi yapıp hat açıldıktan sonra 50 TL yüklersek kasada 50 TL + iki çek mi oluyor.

Yeni hat alımında Her yer indirim tarifesi seçenler mega yeniye geçmek zorunda kalıyor. Sonra bereket falan Kasada 30 TL + iki çek kalıyor

Gelmiyor 25+25 2 çek geliyor.Ayri ayri 20+50 yuklemeye gerek yok direk 50 yukleyin 2 cekide alin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Haziran 2017; 14:57:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

50 Lira Yükledim.

2 Çeki aldım tek sorun bereket 1000'i aldım 1 Gb'i alacağıma neyse saglık olsun.

Değiştirebilme ihtimalım yok herhalde

Hocam,ben de hattı yeni aldım.Çek almak için sırasıyla hangi işlemleri yaptın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat1453

quote:

50 Lira Yükledim.

2 Çeki aldım tek sorun bereket 1000'i aldım 1 Gb'i alacağıma neyse saglık olsun.

Mega Yeni yazip 7000 yolladim.

Vodafone Yanimdadan Bereket 1000DK'ya kayit oldum.Siz 1GB a kayit olun yanlislikla 1000 dk ya kayit oldum ben.

Gamesultanda biriken bakiyelerimle 50 lira bakiye yukledim.

Vodafone Yanimda'dan bana ne var kismindan kodlari aldim(2 Kod)

Daha sonra 1tl 1 gb,1 tl 2 gb lara kayit oldum.

Cep avans kapattim,mobil odeme kapattim bu kadar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fat1453

quote:

50 Lira Yükledim.

Mega Yeni yazip 7000 yolladim.

Vodafone Yanimdadan Bereket 1000DK'ya kayit oldum.Siz 1GB a kayit olun yanlislikla 1000 dk ya kayit oldum ben.

Gamesultanda biriken bakiyelerimle 50 lira bakiye yukledim.

Vodafone Yanimda'dan bana ne var kismindan kodlari aldim(2 Kod)

Daha sonra 1tl 1 gb,1 tl 2 gb lara kayit oldum.

Cep avans kapattim,mobil odeme kapattim bu kadar.

Teşekkür ederim,Hocam ben 25tl yükledim kodlardan biri geldi.Bir 25 daha yüklesem diğer 25tl lik kod gelir mi?Bana ne var kısmında diğeri gözükür mü?Bereket yazıp 4455 e mesaj gönderdiğimde,mevcıt aboneliğiniz g.koş. sağlamamaktadır mesajı aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tl yükleyemedim sistemde sorun varmış vodafone sitesinden de olmuyor kredi kartı ile tl yüklenen kanal var mı?

• fat1453 kullanıcısına yanıt
    50 üzeri yükle diye uyarıyor o kodu almak isteyince

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Tl yükleyemedim sistemde sorun varmış vodafone sitesinden de olmuyor kredi kartı ile tl yüklenen kanal var mı?

Gamesultan,perdigital vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Haziran 2017; 21:38:26 >
  • 50tl a101 ceki alma firsati halen devam ediyor mu arkadaslar.

bir de a101 den alinan vodafone hatlarda tarifeyi istedigimizi secemiyormuyuz mesela ben heryer indirim tarifesi istiyorum ama eleman.sadece. a101 e ozel tarifeleri yazabiliriz sozlezmeye diyor.mudurunu aradi o da oyle diyor.

• hat taşıyan arkadaşlar 20tl üstüne çek aldım.maga yeni tarifesine geçtim şimdi bana bananevarda 50tl yükle çek verelim diyor 2.gelir değilmi
  • Arkadaslar A101 icin hatti tasidim. 50 tl yukleyip cekleri kullandim Vodafone gecis yaparken 4 gun sonra eski operatorunuze geri donebilirsiniz demisti simdi bu 50 tl bakiyemi nasil nakite donusturebilirim transfer de yapilmiyor 90 gun boyunca

• elk-elektronik8606 kullanıcısına yanıt
    Gelir.
  • Vodafone bayilerinden geçiş yap. İstediğin tarifeye geç. Taşıma sonrasında yine çek kazanırsın. İlla a101 den geçiş şart değil yani.
  • Arkadaşlar ben geçiş yaptım konuştuğunca internet m 22 lira paketine geçmiş.şimdi ben mega 3 e geçebilir miyim.ne yapmam lazım önce tl mi yüklemeli önce geçiş mi yapmalı

• Arkadaşlar kampanya bitti mi? Bereket yazıp 4455'e gönderince, Vodafone yanımda uygulamasında a101 seçeneğini göremiyorum. Eski müşteriyim. Var mı bu sorunun bir çözümü?

• askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    Hat taşıdıktan sonra 90 gün başka operatöre geçemiyoruz diye biliyorum ama yanlış biliyor da olabilirim.

• universty3 kullanıcısına yanıt
    Yeni hat ise 90gün taşınan hat ise sinir yok

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.