Şimdi Ara

Sıcak -> Vodafone TL yükle A101 hediye çeki -alt limitsiz- (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.044
Cevap
56
Favori
144.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

yeni hat alimina a101 50tl cek alabiliyormuyuz halen arkadaslar.

Bugün hat aldım ve hatlarım açıldı. Çekle ilgili Yanımda uygulamasında herhangi bir şeyle karşılaşmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim çek duruyor, iptal falan olurmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni hat taşıyanlar
    50 lira yüklerse 2 adet a101 çeki alıyorlar 25 liralık
    Yanımda uygulamasında bana ne var kısmında ayrı ayrı alınıyor. Önce 50 lira yükleniyor.
    Bereket kampanyasında olmanız lazım numara taşırken belirtin. 1 gb hediyenizi de oradan alıyorsunuz
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    Bugün denediniz mi hocam geliyor mu

• Ben az önce harcadım patlar diye elden çıkarıyorum hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarali_55

Bugün denediniz mi hocam geliyor mu

3 saat önce
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    Bugün hat aldım ve açıldı. Çek almak için izlenecek adımları kısaca yazar mısınız hocam.

• quote:

Bugün hat aldım ve açıldı. Çek almak için izlenecek adımları kısaca yazar mısınız hocam.

Yeni hattı bilmiyorum ramazan paketine geçmesi lazım önce.
    Numara taşırken belirttiydim ona taşıdılar.
    50 lira yükledim Yanımda uygulamasından sıra sıra aldım onları ardından.
  • 50 Lira Yükledim.

2 Çeki aldım tek sorun bereket 1000'i aldım 1 Gb'i alacağıma neyse saglık olsun.

Değiştirebilme ihtimalım yok herhalde

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bu işlemi ne zaman yaptınız kampanya sonlandı diyenler var. 50 yüklemelekle hallolur mu. Yeni hat benimkisi

• quote:

Bu işlemi ne zaman yaptınız kampanya sonlandı diyenler var. 50 yüklemelekle hallolur mu. Yeni hat benimkisi

30-40 dk önce yaptım.Hiçbir sorun olmadı 1 liralık paketleride aldım tek yapamadığım bereket 1gb yerine 1000 dk almış olmam ben ikiside alınıyor biliyordum halbuki teki alınıyormuş mh arasam düzeltirler mi acaba zannetmiyorum ama :(

Yüklemeyi:Gamesultan dan yaptım.
    Ses çok net 1 yıl tt kullanınca insan farkı anlıyor tt de duyamıyordum sesi sona alsam karşıya yankı yapıyordu voda nın sesi sağlam net hızı çok düşük ping olmasın yeter benim için tt de 35-55 aldığım yerde voda 7-10 mbit anca veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Haziran 2017; 9:6:11 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Benimki de oldu Teşekkürler. Siz hattı alırken bereket tarifesine kayıt yaptırmıştınız. Bereket tarife ücreti ne kadar ya da ücreti var mı

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    hocam ben de faturalı vodafona geçtim, yükleme yapamayacağıma göre benim çek alma şansım var mı?
  • mabeynihumayun M kullanıcısına yanıt
    avantaj cepte veya yanımda uygulamasında bananevar bölümünde kodu alabilirsiniz .

• quote:

Benimki de oldu Teşekkürler. Siz hattı alırken bereket tarifesine kayıt yaptırmıştınız. Bereket tarife ücreti ne kadar ya da ücreti var mı

Hayir bir yere kayit yapmadim.Voda bayisine gittim faturasiz'a tasiyin dedim paket istiyor musun diye sordu ben kendim yapicam tesekur ettim.Tarife falan istiyor musunuz peki dedi indirim her yerde olsun yeterlidir dedim hatti aldim ayrildim.Geri kalan tum detaylari bu konuya gore yaptim.Vodaya megadir berekettir hicbirsey soylemedim @parlak47 ye tekrar tesekurler gecen sene Mega 2GB bu senede tekrar Mega3GB icin tesekurler.

Edit:Bereket paketi ucretsiz.Hediye icin ama yukleme yapmak gerekir dikkat edin benim gibi 1000 dk yi secmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Haziran 2017; 10:13:47 >
  • mevcut hat sahipleri sadece 25 liralık çek alabiliyor arkadaşlar, ikinci 25 liralık çeki yeni hat alanlara veriyormuş.
  • abormen kullanıcısına yanıt
    Mevcut hat sahipleri şu anda alabiliyor mu hediye çeki,uygulamada yükleme teklifi görünmüyor artık

• quote:

Orijinalden alıntı: abormen

mevcut hat sahipleri sadece 25 liralık çek alabiliyor arkadaşlar, ikinci 25 liralık çeki yeni hat alanlara veriyormuş.

İhtiyaç sahibi için iyi bir fırsat. Gereksiz yere yeni hat almanıza gerek yok. Çekin birisi zaten tarife ücreti olarak alıyorlar. Hatların pahalı olması cabası ayrıca

55 Hat Ücreti+ 19 TL Mega Yeni + 1 küsür Haberleşme Ücreti

Hat 25 TL ye falan gelmiş oluyor. Kampanya sonrasında çok rahat bu fiyatlara alınabilir.

Özet:İhtiyaç değilse yeni hat almayın

• TheDifference35 kullanıcısına yanıt
    Faturalı içinde geçerlidir alabilirsiniz

• Konuyu okudum da arkadaşlar. Kafama takıldı bu yeni hat alımında ramazan paketi seçimi yapıp hat açıldıktan sonra 50 TL yüklersek kasada 50 TL + iki çek mi oluyor.

Yeni hat alımında Her yer indirim tarifesi seçenler mega yeniye geçmek zorunda kalıyor. Sonra bereket falan Kasada 30 TL + iki çek kalıyor

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.