Şimdi Ara

Sıcak -> Vodafone TL yükle A101 hediye çeki -alt limitsiz- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.043
Cevap
56
Favori
144.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 TL yükleme yaptım geldi çek

• Bende de 35 tl yüklemeye 3gb+ 25 tl A101 çeki teklifi veriyor. Yükleme yapılan yerin önemi var mı arkadaşlar, mutlak uygulamadan mı yüklemek gerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frdbb -- 25 Mayıs 2017; 10:0:23 >
  • Yanımdadan yapınca uygulamada çek çıkıyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

Yükleme yeri şartı yoksa migros bkm jetkasa kampanyasından 30 tl üstü olanlar için oradan yükleme edilirse 10 money de hediye gelir

Jet kasada tl yüklemeye vermez hocam, kampanya şartında oyle belirtmişler, tl, tekel, ramazan kolisi vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Vodafone u fazla somurdugum icin benden 100 yuklememi istiyor.

benim kadar sömürdüğünüzü tahmin etmiyorum. bana gelen teklif 25 lira yüklemeye 3gb+25 tl a101 çeki.
  • paradoks79 kullanıcısına yanıt
    Evet ordan almıştım çek yeni geldi teşekkürler acaba bu eskisi gibi silinmesin çekler hemen kullansak mı acaba? A101 de ki çalışanlar yaparlar umarım

• 35 yükledim 3gb ve 25 tl a101 çeki geldi, yüklemeyi vodafone yanımda uygulamasından yaptım
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Üstad yüklemeyi yanımda uygulamasından mı yaptınız.

• tarifemin süresi dolmadan yapmak istemiyorum da, çeklerin bitmesi gibi bir şey söz konusu olur mu? 30 hazirana kadar bitme ihtimali var mıdır yani?
  • 35 yukle diyo banada yukleyim bari napayim 😀

• frdbb kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kod geldi yanımda uygulamasından yaptım

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    alt sınır var mı kodlarda? 100/25 gibi indirim kodu mu yoksa direkt 25 liralık çek mi?
  • Yüklemeyi enparadan yaptım kod falan gelmedi. Heralde vodafone yanımdadan ödemek gerekiyor.
  • quote:

Yüklemeyi enparadan yaptım kod falan gelmedi. Heralde vodafone yanımdadan ödemek gerekiyor.

MARKET25->6666 ya gönder
  • Altlimit yok heralde değilmi? A101 den alışveriş yapan oldumu?

• Ogudeg kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum denemek lazım forumda alışveriş yapan oldumu acaba kod geçerlimi ve altlimit varmı? A101 de elemanlar çoğu bilmiyorlar nasıl yaptırcaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Yüklemeyi enparadan yaptım kod falan gelmedi. Heralde vodafone yanımdadan ödemek gerekiyor.

MARKET25->6666 ya gönder

Ramazan bereket paketine üye olmalısınız diyor. Vodafone yanımda da çökmüş tl yüklenmiyor. Başka yerden tl yükleyip kodu alabilen var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

MARKET25->6666 ya gönder

Ramazan bereket paketine üye olmalısınız diyor. Vodafone yanımda da çökmüş tl yüklenmiyor. Başka yerden tl yükleyip kodu alabilen var mı ?

BEREKET->4455 e gönder Farklı kanallardan yükleyen arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar Avantajcepte den bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Bilmiyorum denemek lazım forumda alışveriş yapan oldumu acaba kod geçerlimi ve altlimit varmı? A101 de elemanlar çoğu bilmiyorlar nasıl yaptırcaz?

Alt limitsizdir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.