Şimdi Ara

SICAK GİBİ - LENOVO LEGION Y520 i5-7300HQ 8 GB 1 TB 2 GB GTX 1050 80WK014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.288
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyatları dakika başı değiştiriyorlar. Daha önce forumdan 2700 e alanlar oldu belki aynı rakam bir daha gelmez fakat şu an bile ihtiyacı olan için alınabilir diye düşünüyorum
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lenovo-leg%C4%B1on-y520-i5-7300hq-8-gb-1-tb-2-gb-gtx-1050-80wk014-windows-10-notebook-1178533.html

SICAK GİBİ - LENOVO LEGION Y520 i5-7300HQ 8 GB 1 TB 2 GB GTX 1050 80WK014

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.w.i.f.K -- 18 Ocak 2018; 22:16:1 >

• İyi alıştı uyanıklar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3300TL'lere 4GB 1050Ti'li modeller alınabiliyordu yakın zamanda. Bence sıcak değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

3300TL'lere 4GB 1050Ti'li modeller alınabiliyordu yakın zamanda. Bence sıcak değil.

Geçmişi bilmem hocam şu an ihtiyacı olan baksın diye gördüğümde paylaşayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

3300TL'lere 4GB 1050Ti'li modeller alınabiliyordu yakın zamanda. Bence sıcak değil.

Geçmişi bilmem hocam şu an ihtiyacı olan baksın diye gördüğümde paylaşayım dedim.

Paylaşım için teşekkürler, yanlış anlamayın. BENCE sıcak değil.
  • 3.400 e 1050 ti ssdli modeller var şuan tonla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1050ti + SSD'li tonla örnek alabilir miyim hocam sizden :) şu sıra tam da böyle bir laptop bakıyorum ama 3700 civarı o özelliklerdekiler. Bir tek şu var

http://www.hepsiburada.com/asus-rog-gl502ve-dm032-intel-core-i5-7300hq-8gb-256gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000090BRB?magaza=%C4%B0nce%20hesap

HDD yok.
  • Sıcak bence ama ekran kartı 2 gb olması sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: gothamcity

Sıcak bence ama ekran kartı 2 gb olması sıkıntı

Mesele orda zaten, o kadar para vereceksin ve ilerde sırf 2GB yetmiyor diye komple makineyi değiştirmek zorunda kalacaksın.
  • oktaysar O kullanıcısına yanıt
    tonla derken ilan tonla var bende asus gl502ve-dm032'den bahsediyodum
  • Bi gidin yaw.

• Dell 7567 4gb gtx1050 olanı 3000!e almıştım bedavaymış :D

• İşiniz bir servise düşsün o zaman görün lenovoyu.Mediamarktan aldgımız laptop bozuk çıktı servise gönderdik bunun içi açılmış dedi mediamarkt gittik yok biz açmadık dedi böyle 2 sene uğraştım sonunda ne mi yaptım sinirden laptopbu parçaladım zararı kime oldu bana.Buda böyle bir anımdır paylaşayım dedim aman mediamarkt ve lenovo ikisilisine bulaşmayın.
  • Hayallerimle oynadın ama asus iyi de ekranı kötü diyorlar.

beyler bir de şu var sizce nasıl?

http://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-cb005nt-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-2cj23ea-p-HBV000007EZFG?magaza=%C4%B0ntegra%20Teknoloji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 19 Ocak 2018; 10:7:6 >

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    öyle bir fiyat gözlüyorum şu aralar. bildirimi kurdum uygulamaya pusudayım
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Ben de benzer bir durum yaşadım. GG sitesinden aldığım sıfır Lenovo bilgisayara SSD takma işini kendim yaptım. Vidaları açarken bir kaç vidanın paslı olduğuna şahit olmuştum. Sanki benden önce uğraşılmış gibi. Aldığım mağaza sıfır olduğu konusunda diretti. Çalışmasında sıkıntı olmadığı için işler büyümedi ama bir de sorunlu olsaydı ne yapardım bilmiyorum. Kutuyu da daha önce açılmamış halde gördüğüm için fazla üzerinde durmadığım bir anı oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.