Şimdi Ara

Sıcak fırsatlar sayfası cep telefonunuzda tabletinizde

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
1.070
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sıcak fırsatlar sayfasını daha rahat telefon ve tabletinizde kullanmanız için bir program yazdık görüşlerinizi bekliyoruz.

Program linkhttps://play.google.com/store/apps/details?id=kaproduction.sicakfirsatlar

Açıklama
    Uygulama genel olarak forum donanım sayfasında yer alan sıcak fırsatlar isimli grupta yer alan fırsatların paylaşılmasına dayanmaktadır.
    Ayrıca çeşitli ana başlıklar altında bankalar, teknoloji firmaları, operatörler gibi ihtiyaç duyulan sektörlere ait fırsatların da sorgulanması ve takibi yapılabilmektedir.
    Söz konusu fırsatlar grup içi bildirim sistemiyle paylaşılabilmektedir.

Sıcak fırsatlar sayfası cep telefonunuzda tabletinizde Sıcak fırsatlar sayfası cep telefonunuzda tabletinizde Sıcak fırsatlar sayfası cep telefonunuzda tabletinizde Sıcak fırsatlar sayfası cep telefonunuzda tabletinizde Sıcak fırsatlar sayfası cep telefonunuzda tabletinizde Sıcak fırsatlar sayfası cep telefonunuzda tabletinizde Sıcak fırsatlar sayfası cep telefonunuzda tabletinizde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• açıkcası forumun kendi coderları bu işe girmedi onların yapması gerekirken siz yapmışsınız

iyi veya kötü tartışılır ama ortada bir amaç var o da hizmet

tebrik ediyorum
  • Hemen kuruyorum.. güzel hizmet..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webmaster-mt kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyoruz yorumlarınıza göre şekillenecek istemediğiniz herşey kalkacak

• Kullanıcının 6 mesajı var ve program yapıp ekliyor.hiç sıcak gelmedi (virus vs.)

• neden misafir girisi var
    oturum acamiyormuyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 23 Temmuz 2015; 22:27:08 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxuma@ya.ru

Kullanıcının 6 mesajı var ve program yapıp ekliyor.hiç sıcak gelmedi (virus vs.)

sizin çok mesaj sayınız olsa ne olur daha üyeleri tanımıyorsunuz?? benim 3-5 mesajım olsa ne olur ?? hepinizin kayıt olduğu tarihi biliyorum.9 yılı devirmişim dh'de. sözün özü demores güvenilir bir arkadaşımızdır ve zaman ayırarak emek harcadığı için kendisine teşekkür ediyorum.
  • iyi güzel yapmışsında, telif ne olacak? sonuçta sitenin adını ve kaynaklarını kullanıyorsun, yönetimden izin aldın mı? almadıysan zaten konu direk silinecektir.

ayrıca bunu forum yöneticilerinin yapıp eklemesi daha iyi olurdu. kendi kullanıcı adımız ile giriş yapıp, her açılan konu için bildirim yollayan bir sistemle uygulama getirselerdi, hatta sembolik olarakta 1-2 lira ücret koysalardı çok daha sağlıklı ve rağbet gören bir sistem olurdu. bu şekilde yanlış anlamayın ama forum yöneticileri izin vermiş olsa bile ben indirip kullanmam.
  • Twitter dh sıcak fırsat hesabında bildirimi açıp takip ederseniz aynı işi görüyor

• Rütbe yeni konuya göre belirleniyor virüs yazıp burda niye paylaşayım yapıcı eleştirilere açığım beni tanıyanlar bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Fishbone540

quote:

Kullanıcının 6 mesajı var ve program yapıp ekliyor.hiç sıcak gelmedi (virus vs.)

sizin çok mesaj sayınız olsa ne olur daha üyeleri tanımıyorsunuz?? benim 3-5 mesajım olsa ne olur ?? hepinizin kayıt olduğu tarihi biliyorum.9 yılı devirmişim dh'de. sözün özü demores güvenilir bir arkadaşımızdır ve zaman ayırarak emek harcadığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Çok sağol üstad

• quote:

Orijinalden alıntı: Fishbone540

quote:

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

iyi güzel yapmışsında, telif ne olacak? sonuçta sitenin adını ve kaynaklarını kullanıyorsun, yönetimden izin aldın mı? almadıysan zaten konu direk silinecektir.

ayrıca bunu forum yöneticilerinin yapıp eklemesi daha iyi olurdu. kendi kullanıcı adımız ile giriş yapıp, her açılan konu için bildirim yollayan bir sistemle uygulama getirselerdi, hatta sembolik olarakta 1-2 lira ücret koysalardı çok daha sağlıklı ve rağbet gören bir sistem olurdu. bu şekilde yanlış anlamayın ama forum yöneticileri izin vermiş olsa bile ben indirip kullanmam.

Foruma hediye ederiz biz para için yapsak forum sabit reklamları yer almazdı bizim amacımız sadece üyelerin rahat kullanması misafir girişi yanında facebook ile giriş ile tüm kullanıcılar anında fırsat bildirim gönderme hedefledik

• yöneticilere (k.)selam olsun

• Elinize sağlık fakat Şahsi görüşüm hesap bilgilerim ile giriş yapmamak yönünde. Malum 2. El olayı var forumda. Elimizle şifre Kullanıcı adı hatta Facebook bilgisi verilecek filan. Ben güvenemiyorum :) Dünya'daki en iyi insan da olabilir arkadaş kesinlikle kötülemiyorum fakat çok iyi tanıdığım biri ya da kurumsal bir şey olmadan bana uzak. Misafir girişi için denerdim ama android yok. Forumla ilgili hak hukuk konusunu da artık üst yönetim değerlendirir herhalde.
    Hayırlısı olsun. Emeğinize sağlık.

• Arkadaşlar yorumları bekliyoruz çalışıp güncellemeye hazırız siz ne görmek ve nasıl görmek istiyorsunuz

Telife gelince program sitenin kullanıcı sayısını arttırıyor ve sitenin ismi ile yayınlanıyor bir çok gazete paylaşan program gibi

• amaç dh topluluguna hizmet ise tebrik ederim. çok creatif olmasada faydalı. ama eğer reklam vs para kazanma amacı ile yapılmış ise daha değişik uygulamalara yönelmelisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Elinize sağlık fakat Şahsi görüşüm hesap bilgilerim ile giriş yapmamak yönünde. Malum 2. El olayı var forumda. Elimizle şifre Kullanıcı adı hatta Facebook bilgisi verilecek filan. Ben güvenemiyorum :) Dünya'daki en iyi insan da olabilir arkadaş kesinlikle kötülemiyorum fakat çok iyi tanıdığım biri ya da kurumsal bir şey olmadan bana uzak. Misafir girişi için denerdim ama android yok. Forumla ilgili hak hukuk konusunu da artık üst yönetim değerlendirir herhalde.
    Hayırlısı olsun. Emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim görüşleri ilettim

• Güvenlik sıkıntısı var.Üyelik bilgileri filan.Sonuçta program dh'nin resmi bir programı değil.

• Değişik uygulamalarda yazıyoruz ilgili sayfamızdan indirilecek amaç forumda kolaylık sağlamak günlük 4-5 saat forumdayız biz sadece sizi değil kendimizide düşünüyoruz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.