Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.687
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok başarılı bir çalışma olmuş teşekkürler. Benimde 2 sorum olacaktı

1.si rehberde bahsettiğiniz sipariş has shipped mailinden sonra i-parsel tarafından bir mail geldiği ve bizden tc kimlik numaramızı istendiği fakat bana iki farklı siparişim için has shipped mail'i geldi ama i-parcelden gelen bir mail yok. Siparişimde bilgilerindeki i-parcel tracking numberdan i-parcelin sitesinden siparişlerimi görebiliyorum. Buna rağmen bir problem çıkar mı yoksa amazon tarafından tc numaram onlara iletilmişmidir acaba?

2.sorum ise ayın 28i öğlen gibi kendime logitech g930 aldım ve şuan kargo aşamaları devam ediyor sorunsuz şekilde fakat akşam kuzenimde görünce oda almak istedi ve bir tanede ona aldım yine kendi kartımdan ama akşam aldığım kulaklık şuan hala "not shipped yet" durumunda yani hazırlanıyor gibi aşamalarada geçmedi. Müşteri temsilcisi ile görüştüm sorun yok dedi ama sıkıntı olmasından endişeliyim bu durum normalmidir. (kart limiti ile ilgili bir problem yok) aşağıda fotoyuda paylaşıyorum daha anlaşılır olması açısından.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapupa -- 2 Aralık 2014; 3:26:33 >

• ulan bende az önce airsorft silahı eklemiştim sepete bu gümrükçülerin derdi ne ki oyuncak bile alamıyoruz ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

bu ürün gönderilmiyor

Ürünün gönderilmediğini nereden anlıyoruz "May not ship to Turkey" ibaresi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _magnetar_ -- 2 Aralık 2014; 1:50:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lapupa L kullanıcısına yanıt
    ID number zaten giriliyse Amazondan almışlardır , girmeyenlere geliyor mail bendede yoktu şimdi girdim.

sıkıntı yok kardeşim 2.durumda biraz gecikebilir normaldir adamlar bütün dünyaya kargoluyorlar.
  • izmir adresim kayıtlı izmire gönderilmiyor diyordu o yüzden dedim
  • quote:

http://www.amazon.com/Zippo-Street-Chrome-Pocket-Lighter/dp/B000MT8Y98/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1417475718&sr=8-2&keywords=zippo burdanmı aldınız

evet, by Zippo yazacak.
  • quote:

izmir adresim kayıtlı izmire gönderilmiyor diyordu o yüzden dedim

Benim de adresim kayıtlı ancak herhangi bir üründe gönderilir veya gönderilmez yazmıyor.Çözümünü bilen varsa paylaşabilir.

Şu ürünler Türkiye'ye gönderiliyor sanırım bir bakabilir misin?Ama asıl sorum bunların kargo ücreti ne kadar ya da ücretsiz mi?

http://www.amazon.com/gp/product/B0091QAY3C/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

http://www.amazon.com/gp/product/B000SU7PFA/ref=gno_cart_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Bu ikisini aynı anda alırsam tek kargo mu öderim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _magnetar_ -- 2 Aralık 2014; 2:26:10 >

• Evet tek kargo ödersin, ürünler gönderiliyor TR'ye. Kargo ücretli tabii ama bu aralar free shipping yapabiliyorlar.
  • Yurtdışından kesici alet (bıçak, çakı vs.) getirmek serbest mi, yasaklı ürünler kapsamında diye duymuştum.Eğer yasaklı ise konu sahibi konuya eklesin.

Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

Evet tek kargo ödersin, ürünler gönderiliyor TR'ye. Kargo ücretli tabii ama bu aralar free shipping yapabiliyorlar.

Kargo ücreti karttan çekilmiyor mu?Ben kargo ile beraber ne kadar ödeyeceğimi bilmek istiyorum.

Your order qualifies for FREE Shipping yazısı ne anlama geliyor?TR'ye ücretsiz gönderim mi yapıyorlar şu anda?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Evet tek kargo ödersin, ürünler gönderiliyor TR'ye. Kargo ücretli tabii ama bu aralar free shipping yapabiliyorlar.

Kargo ücreti karttan çekilmiyor mu?Ben kargo ile beraber ne kadar ödeyeceğimi bilmek istiyorum.

Your order qualifies for FREE Shipping yazısı ne anlama geliyor?TR'ye ücretsiz gönderim mi yapıyorlar şu anda?

Free Shipping Amerika içerisinde geçerli, proceed to checkout yapıp ödeme sayfası & kredi kartı sayfasına gidildiğinde toplam ücreti (kargo dahil) yazar, evet kargo ücreti de karttan çekiliyor bu arada.

• quote:

quote:

quote:

Free Shipping Amerika içerisinde geçerli, proceed to checkout yapıp ödeme sayfası & kredi kartı sayfasına gidildiğinde toplam ücreti (kargo dahil) yazar, evet kargo ücreti de karttan çekiliyor bu arada.

Bu aralar free shipping yapabiliyorlar demişsin, nasıl oluyor bu?

Ürünleri satın alma kısmında kargo ücretini göremiyorum nereye tıklamam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _magnetar_ -- 2 Aralık 2014; 3:13:17 >

• quote:

Yurtdışından kesici alet (bıçak, çakı vs.) getirmek serbest mi, yasaklı ürünler kapsamında diye duymuştum.Eğer yasaklı ise konu sahibi konuya eklesin.

Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

%95 yasaktır, ekliyorum teşekkürler.
  • Kargosu Dhl ile gelen var mı? Türkiye'ye girdikten sonrada yine yurtiçi mi alıyor yoksa farklı bir kargo şirketiyle mi anlaşmaları var?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Yasaklı olan ürünlere

IMEI numarası olan yani SIM Kart takılabilen her türlü cihaz (cep telefonu, tablet, takip sistemleri v.s)

eklenebilir.
  • işime yarayacak bir sayfa olmuş, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Kargosu Dhl ile gelen var mı? Türkiye'ye girdikten sonrada yine yurtiçi mi alıyor yoksa farklı bir kargo şirketiyle mi anlaşmaları var?

benim 1 tane ürün DHL ' ye verilmiş bakalım ilk deneyimim olacak yazarım buraya sonuçları.

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Yasaklı olan ürünlere

IMEI numarası olan yani SIM Kart takılabilen her türlü cihaz (cep telefonu, tablet, takip sistemleri v.s)

eklenebilir.

teşekkürler hocam, ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Aralık 2014; 14:35:00 >

• quote:

Bu aralar free shipping yapabiliyorlar demişsin, nasıl oluyor bu?

Ürünleri satın alma kısmında kargo ücretini göremiyorum nereye tıklamam gerekiyor?

https://store.donanimhaber.com/a3/af/1d/a3af1d3d0b99b5f8bbfaf2888c173142.png

https://store.donanimhaber.com/80/13/e7/8013e728207b8d0f401f50caeb78c262.png

Payment Method sayfasında üst kısımda çıkıyordu total ücret. Tabii öncelikle bir kredi kartı numarası eklemen gerekli hesaba. Onu ekledikten sonra 2. attığın resimdeki bir sayfada ödemen gereken toplam ücreti gösterir. Free shipping için Help kısmından, Need more Help, Contact Us ve Refund & Return sekmesi aracılığıyla Live Chat'e bağlanarak konuşmalısın, biraz onların insiyatifine bağlı, Black Friday dolayısıyla hak tanıyorlar bu aralar, eğer reddederlerse yılbaşında tekrar yap chat olayını. (Canlı bağlantıda free shipping yapmaları için rica etmen gerekiyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 2 Aralık 2014; 14:51:17 >

• In Transit : Delayed
    Sorry, your package is delayed because an issue with the carrier.
    Original expected delivery date: Thursday, December 4, 2014

2 gündür bu konumda bekliyor kargo yardımcı olabilecek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth-bsky

In Transit : Delayed
    Sorry, your package is delayed because an issue with the carrier.
    Original expected delivery date: Thursday, December 4, 2014

2 gündür bu konumda bekliyor kargo yardımcı olabilecek var mı

hocam iletişime geç chat ' ile
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.