Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.722
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: mkuren

Super konu olmuş,emegi geçenlere teşekkurler.

ben teşekkür ederim yorumunuzu eksik etmediğiniz için.

bu gece yetişirse sık sorulan sorular ve ipuçlarınıda dolduracağız ama işin zor kısmı bitti.

Alıntıları Göster
    Böyle bir konu yokmuydu resimli anlatım tarzında yanlış mı hatırlıyorum acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: car_26

Böyle bir konu yokmuydu resimli anlatım tarzında yanlış mı hatırlıyorum acaba

Birtane kassatura nickli arkadaşın vardı ama bunun yanında çok ufak kalır o ve harici bileşenlerde.

Diğeride ps4 konusu almış adam turnuvalar başlığı adı altında sonra amazon alışverişine çevirmiş.

Bu direk yerinde ve full anlatım.
  • Hocam bir düzen olsun madem bir işe başlanıyor ürünler ayrı yorumlar ve sorular ayrı olsun ki 20 sayfa saat soru cevabı görmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

Hocam bir düzen olsun madem bir işe başlanıyor ürünler ayrı yorumlar ve sorular ayrı olsun ki 20 sayfa saat soru cevabı görmeyelim.

Kardeşim bu sadece alışveriş konusu ürün hakkında bilgi alma ürünü tartışma konusu değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lestet

Hocam bir düzen olsun madem bir işe başlanıyor ürünler ayrı yorumlar ve sorular ayrı olsun ki 20 sayfa saat soru cevabı görmeyelim.

Kardeşim bu sadece alışveriş konusu ürün hakkında bilgi alma ürünü tartışma konusu değil.

Alıntıları Göster
    Ups ye telefon numarası girerken abd numarası diyor 10 haneli biz buna 5 ile başlayan kısmı yazıyoruz bana biraz mantıksız geldi ama daha önce tecrübe eden varsa düzeltebilir.

• Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Yurt disi degil de yurtici kargomu ups english siteden taki ederken de sormustu hic bir ise yaramamisti tr numara ise yaramiyor buyuk bir ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Ups ye telefon numarası girerken abd numarası diyor 10 haneli biz buna 5 ile başlayan kısmı yazıyoruz bana biraz mantıksız geldi ama daha önce tecrübe eden varsa düzeltebilir.

normal telini gir kardeşim başında 0 olmadan
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Tamamdır Murat hocam.
  • Arkadaşlar, 2-4 Days Shipping Speed seçili siparişimdeki ürünler DHL firmasına verilmiş. UPS değil nedeni nedir? Bununla ilgili bir alt başlık açılabilir. Gerçi hiçbir farkı yok sanırsam UPS'ten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

Arkadaşlar, 2-4 Days Shipping Speed seçili siparişimdeki ürünler DHL firmasına verilmiş. UPS değil nedeni nedir? Bununla ilgili bir alt başlık açılabilir. Gerçi hiçbir farkı yok sanırsam UPS'ten.

demek dağıtıyorlar hocam bir ona bir buna diye şans...
    Hocam cok iyi konu olmus emegine saglik, bisey sorayim ben bankamatik kartim var sadece onla odemeyi nasil yapabilirim, paypal falanmi gereklei
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibro47

Hocam cok iyi konu olmus emegine saglik, bisey sorayim ben bankamatik kartim var sadece onla odemeyi nasil yapabilirim, paypal falanmi gereklei

bankamatikle olur mu denemedim ama VISA yazısı var onun üzerinde de olur herhalde deneyiniz.

paypala felan gerek yok sadece kredi kartı numaralarını girmen yeterli.

bu arada ben 6. siparişimi verdim ve bu olayı kapattım yeter yoksa ocağımıza incir ağacı dikilecek para kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Kasım 2014; 23:31:21 >
  • quote:

quote:

bankamatikle olur mu denemedim ama VISA yazısı var onun üzerinde de olur herhalde deneyiniz.

Tesekkurler, benimki master kart ama.yine de bi deneyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: İssiz Adam

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Teşekkürler,favorilere ekledim...Sen varsan zaten ortaya herkesin faydalanabileceği,kaliteli birşeyler çıkacaktır zaten...

• quote:

sonuçları eklemeyi unutmayalım.

quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Teşekkürler,favorilere ekledim...Sen varsan zaten ortaya herkesin faydalanabileceği,kaliteli birşeyler çıkacaktır zaten...

aman estağfirullah hocam yapıyoruz işte birşeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Aralık 2014; 1:23:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Teşekkürler bu zamanda bu konu gerekliydi emeğinize sağlık
    Kredi kartımın üzerindeki türkçe karakteri nasıl yazayım ? Ö mü O mu gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Kredi kartımın üzerindeki türkçe karakteri nasıl yazayım ? Ö mü O mu gibi ?

Ö yazma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Aralık 2014; 2:36:39 >
    Tamam.Bir sorum daha var vergisini ödedikten sonra istesem laptop bile getirtebilir miyim amazon.com dan ? Yani vergi verdikten sonra sınırı yok mu alabileceklerimizin ?
  • quote:

Tamam.Bir sorum daha var vergisini ödedikten sonra istesem laptop bile getirtebilir miyim amazon.com dan ? Yani vergi verdikten sonra sınırı yok mu alabileceklerimizin ?

evet benim bildiğim kadarıyla yok.

tabi gelmeyen ürünler var onlar hariç.
  • quote:

quote:

evet benim bildiğim kadarıyla yok.

tabi gelmeyen ürünler var onlar hariç.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.