Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.393
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hızlı kargo seçili ama bilmiyorum pazartesi gelsin de postacı da getirse sıkıntı yok
  • az kaldı birazdan sipariş aşamasının resimli anlatımı eklenecek.

EDİT : ve bugün bitirebilmek için çok uğraştım sonunda bitirdim ilk aşamayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Kasım 2014; 5:51:00 >
  • takip
  • merhaba arkadaşlar tam amazondan bir kaç gündür araştıyorum nasıl alışveriş yapılır kargo,gümrük derken bu konu çıktı karşıma çokta iyi oldu paylaşımı yapan arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum emeğine sağlık , sizden ricam bilgisi olan arkadaşlardan yorum istiyorum ben bu ürünü almak istiyorum; Mountain Warehouse Mont almak istiyorum beden konusunda tereddütlüyüm beden tablosu var ama inanın çözemedim normal TR montları kaban olarak '' Large '' olarak giyiyorum ama amazon.com dan sipariş edeceğim için amerikan beden ve kalıpları büyük diye yorumlar okudum acaba beden olarak '' Medium '' mu yoksa giydiğim normal beden olarak '' Large '' mı almalıyım bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum lütfen yorum yapın ilginize teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber26 -- 30 Kasım 2014; 12:25:55 >

• Ellerine sağlık, gerçekten böyle bir kılavuza ihtiyacım vardı. Artık ufaktan yurt dışından alışverişe adım atmak gerek
  • Güzel çalışma eline sağlık
  • Arkadaşlar amazondan nasıl laptop alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

teşşekkürler...

peki kargo surecı nasıl ıslıyor ?

2 kargo seçeneği var. 2-3 gün olan uçakla gelen onun fiyatı pahalı 40 dolar civarı, diğeri de 15 gün civarı süren kargo oda 20 dolar civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber26

merhaba arkadaşlar tam amazondan bir kaç gündür araştıyorum nasıl alışveriş yapılır kargo,gümrük derken bu konu çıktı karşıma çokta iyi oldu paylaşımı yapan arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum emeğine sağlık , sizden ricam bilgisi olan arkadaşlardan yorum istiyorum ben bu ürünü almak istiyorum; Mountain Warehouse Mont almak istiyorum beden konusunda tereddütlüyüm beden tablosu var ama inanın çözemedim normal TR montları kaban olarak '' Large '' olarak giyiyorum ama amazon.com dan sipariş edeceğim için amerikan beden ve kalıpları büyük diye yorumlar okudum acaba beden olarak '' Medium '' mu yoksa giydiğim normal beden olarak '' Large '' mı almalıyım bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum lütfen yorum yapın ilginize teşekkürler.

bu konuda benimde bilgim yok hocam.

• Sipariş verme aşaması detaylandırıldı, i- Parcel eklenmişti birazdan UPS ile anlatım da eklenecek, beklemede kalın !

2) Sipariş Sonrası Kargo Kontrol ve İletim

a) i-Parcel ile
    b) UPS ile

• İ-parcel deki tc olayı hızlı kargıyla gönderen ups ve dhl de yok tahminimce.3 siparişimi de hızlı kargo ile dhl getiriyor kimse tc istemedi.
    Kuçuk bir hatırlatma: Kargonuzu sıfırlartıysanız urun kargoya verilmeden kargo turunuzu değiştirip hızlı kargo yapabilirsiniz. Fark odemezsiniz çunku o da bedavaya gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

İ-parcel deki tc olayı hızlı kargıyla gönderen ups ve dhl de yok tahminimce.3 siparişimi de hızlı kargo ile dhl getiriyor kimse tc istemedi.
    Kuçuk bir hatırlatma: Kargonuzu sıfırlartıysanız urun kargoya verilmeden kargo turunuzu değiştirip hızlı kargo yapabilirsiniz. Fark odemezsiniz çunku o da bedavaya gelir.

ipuçlarına eklerim sağolasın :)

• kansavkaplan kullanıcısına yanıt
    Dediginizi yaptım
    3 5 aralik yaziyor. Kargoya ne zaman verilir amerikada su an saat 8 civari herhalde. Bugun verilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Dediginizi yaptım
    3 5 aralik yaziyor. Kargoya ne zaman verilir amerikada su an saat 8 civari herhalde. Bugun verilir mi

siparişten bir gün sonra
  • ben perşembe günü vermiştim siparişi ama adreste ve kart isminde türkçe karakter kullanmışım şu an i parcelde gözüküyor geri mi gelcek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitleqend

ben perşembe günü vermiştim siparişi ama adreste ve kart isminde türkçe karakter kullanmışım şu an i parcelde gözüküyor geri mi gelcek acaba?

kargoya verildiyse bu demektir ki bir sorun olmadan parası çekilmiş kartından :)
  • kargoya verildi inşallah bi sorun çıkmaz bu arada konu için teşekkürler çok açıklayıcı ve net
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitleqend

kargoya verildi inşallah bi sorun çıkmaz bu arada konu için teşekkürler çok açıklayıcı ve net

teşekkürler hocam.

ben birşey yaparsam elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım her zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Kasım 2014; 18:50:38 >
  • Super konu olmuş,emegi geçenlere teşekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkuren

Super konu olmuş,emegi geçenlere teşekkurler.

ben teşekkür ederim yorumunuzu eksik etmediğiniz için.

bu gece yetişirse sık sorulan sorular ve ipuçlarınıda dolduracağız ama işin zor kısmı bitti.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.