Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 150 dolarlik urunu gumruksuz almak icin
    Ilk 75 dolar hediye ceki alsak sonra bunu kullansak 75 dolar odeyecegim icin gumruge takilir mi?
    Bur takilmaz yazmisti dogru mudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat düşünce haber ver seçeneği var mı burada?

• Arkadaşlar alım sınırı yıllık 75€ mu yoksa 75€luk bir siparişimiz geldikden sonra tekrar bir tane daha alabiliyormuyuz ? Yıllıkmı aylıkmı bu sınır yani nedir ?
  • aybasan kullanıcısına yanıt
    amazon sizden tahmini bir gümrük vergisi kesiyor ve ödüyor. diyelim ki amazon sizden 50 tl gümrük vergisi kesti ama gümrük vergisi 40 tuttu, amazon kalan 10 tl yi size ödüyor. ama 60 tl tutarsa kendisi ödüyor, zaten çoğu zaman sizden fazla kesiyorlar kalan miktarı ödüyorlar. özetle siz gümrük işleriyle uğraşmıyorsunuz.
  • mfk86 kullanıcısına yanıt
    yıllık 75 euro yada 100 dolar ve yanlış bilmiyorsam kişi başı 5 alışveriş
  • 329$lık XBOX ONE almak için hediye çeki vs alıp tanımlasak gümrük olayından yırtabilir miyiz?

• eaglemania kullanıcısına yanıt
    +10000
    Ben de merak ediyorum 120 dolarlik falan bir sey alacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

329$lık XBOX ONE almak için hediye çeki vs alıp tanımlasak gümrük olayından yırtabilir miyiz?

Hayır

Bu çok önemli birşey bunu detaylı anlatacağım bir arkadaş mağdur oldu hatta bundan.

Şuan sadece olmadığını bilin dışardayım mobilim.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Nasil magdur oldular

• Güzel konu takip

• su kilifi almak istiyorum

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00JQI2USW/ref=mp_s_a_1_1?qid=1417276977&sr=8-1&pi=AC_SY200_QL40

ancak kargo ucretiyle ilgili bir aciklama gorulmuyor. en azindan mobilde. satin alma kismina gelmeden ogrenemez miyiz kargo ucretini? ve yurtdisina kargolama suresini? suan siparisini versem kac gunde gelir urun

• Vyl kullanıcısına yanıt
    33 dolar oluyor kargoyla

• Arkadaşlarhttp://www.ebay.com/itm/Ange-ou-Demon-Le-Secret-by-Givenchy-3-3-oz-EDP-Spray-/201164590640 bu ürünün Türkiye'ye gönderimi yapılıyor mudur ? Bir de ülkemize parfüm girişlerinde bir vergilendirme yapılıyor mu ?
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailvolkan

Arkadaşlarhttp://www.ebay.com/itm/Ange-ou-Demon-Le-Secret-by-Givenchy-3-3-oz-EDP-Spray-/201164590640 bu ürünün Türkiye'ye gönderimi yapılıyor mudur ? Bir de ülkemize parfüm girişlerinde bir vergilendirme yapılıyor mu ?

Parfüm, vitamin hapları bunlar yasak diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Kasım 2014; 18:39:56 >
  • Ben 2 adet ünün içi kart bilgilerimi girdim yani ödeme yaptım ve ürünler şuan kargoya verilmiş gözüküyor hatta Pensilvanya'da olduğu yazıyor fakat kredi kartımdan hala tek Kuruş çekilmedi bir sıkıntımı var acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mami907

Ben 2 adet ünün içi kart bilgilerimi girdim yani ödeme yaptım ve ürünler şuan kargoya verilmiş gözüküyor hatta Pensilvanya'da olduğu yazıyor fakat kredi kartımdan hala tek Kuruş çekilmedi bir sıkıntımı var acaba

Evet olabilir kargoya vermeden önce çekiyorlar parayı chat ile görüşün derim.

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    35$ a kargo ucretsiz zaten. baska bi seyler daha buliyim. peki nasil ogrendiniz ucreti?

• konuya borderlinx vs de eklenirse tam olur
  • amazon başlıklarından geçilmiyor.. bu kaçıncı.. tek başlık altına toplamak lazim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.