Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11820. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Creative ses kartları ne zaman indirime girer acaba? En son 2013'te dip fiyatı görmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Orijinalden alıntı: mersinli33s

Beyler şunu paylaşsam belki ihtiyaci olan değerlendirir amazona alternatif olabilir
    Asus gtx 1060 laptop 6079 lira
    http://www.hepsiburada.com/asus-gl702vm-gc144t-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1060-windows-10-home-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000005WWSA?magaza=Hepsiburada
    Forumda 2. Eli bu fiyata
    Not: yasaksa silinebilir

1300 euro olan 1000 lira daha ucuz hemde 512 gb ssd alternatif değil

indirimdeki fiyatları mı yoksa normal fiyatı da mı bu kadar? ben pek anlamadım bu işi. bu donanıma bu fiyat..
  • Ahbârî kullanıcısına yanıt
    Normal fiyati 1600 euro civarinda hatta 1700 e dw çikiyormuş camel e göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem_F1-Mclaren C kullanıcısına yanıt
    O kadar da söyledik ihtiyaci olan alsin diye

• mersinli33s M kullanıcısına yanıt
    1705 euro oldu
  • Corsair ML140 fanlar geldi, gerçekten çok ama çok sessiz fanlar, Corsair'in kendi sıvı soğutmasındaki çöp fanlardan sonra böyle sessiz bir fan beklemiyordum açıkçası.ayrıca ledler çok şık duruyor.fırsatı duyuran arkadaşa teşekkürler...

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Hafif ve rahat bi ayakkabı, 30 euroya gayet memnun kaldım yani. Piyasada 120 tlye kinetix satıyorlar.

Under Armour'da oranın Kinetixi zaten :)

• Cem_F1-Mclaren C kullanıcısına yanıt
    Bitti hocam satıcı farklı aldım ben bakalım stokta bitti o yüzden tarih de veremedi yollarlar inşallah adamlar abandı resmen almaya çalışırken 8 adet görünüyordu sepette alıyorum derken tüketti galiba satıcı gidiler onların sayesinde yine mağdur olduk galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: niccotinous

O xbox stoklarını bitiren sen miydin yoksa

😂😂😂 yok hocam valla bir tane aldim 😂😂

• alalım diyene bitti gitti.
  • quote:

O kadar da söyledik ihtiyaci olan alsin diye

Şu al-sat olayına çare bulunmaz ise yakında Amazon'da elimizden gidecek, her şeyden gelir etme amacı gütmeseler mazallah ölürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenyay

Bitti hocam satıcı farklı aldım ben bakalım stokta bitti o yüzden tarih de veremedi yollarlar inşallah adamlar abandı resmen almaya çalışırken 8 adet görünüyordu sepette alıyorum derken tüketti galiba satıcı gidiler onların sayesinde yine mağdur olduk galiba

hocam şimdi bizim siparişleri iptal etmezler değil mi yanlış fiyat yazdık bahanesiyle ?
  • Kasa fanlarındaki 4 pin 3 pin girişlerinden anlayan varmı bir yardım ederse sevinirim
    https://forum.donanimhaber.com/4-pin-fan-cogaltici-sorunu--126792436
  • keepa kullanmaktan çok anlamıyorum ama 20 gündür beyaz olanının 140 euro fiyatı vardı ve TR gönderimi kapalıydı. Fiyatı az önce 123 euro ya düştü ve ramazan kodu ile 113 euro ya geliyor.
    Ben aldım. Sınırlı stok var. İhtiyacı olan kaçırmasın.

Corsair Carbide Air-540 Beyaz
    https://www.amazon.de/gp/product/B00H8JLM94/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Ucuz rahat kaliteli beyaz renk ayakkabı tavsiyesi var mı

• Hocam benzer laptopu arkadaş aldı . Maalesef laptopun soğutması iyi değil .ekranın alt kısmı fan çıkış yerini kapatıyor . Hepsiburada dan almıştı .Laptop çok iyi hava alamıyor . Ekran kartı işlemci 80 dereceyi geçiyor . Haberiniz olsun .

• quote:

Orijinalden alıntı: congenial_boy

quote:

Hafif ve rahat bi ayakkabı, 30 euroya gayet memnun kaldım yani. Piyasada 120 tlye kinetix satıyorlar.

Kinetixi mi?

ABD'nin en çok tercih edilen markalarından birisine bu şekilde demek çok saçma.

(Kendim daha önce hiç kullanmadım, ayakkabı koleksiyonum mevcut)
  • i-parcel ile gelen siparişim yanlış adrese gidiyor. Yoldayken teslim adresini değiştirebilmem mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: datebir

quote:

Orijinalden alıntı: congenial_boy

quote:

Kinetixi mi?

ABD'nin en çok tercih edilen markalarından birisine bu şekilde demek çok saçma.

(Kendim daha önce hiç kullanmadım, ayakkabı koleksiyonum mevcut)

Ne alakası var Kinetix az mı tercih ediliyor sanki. Sokağa çıkıp insanların ayakkabılarını incele bakalım her 10 kişinin 5 inin ayağında Kinetix var. Özellikle kadınlarda renkli renkli Kinetixleri devamlı görüyorum ayaklarında.Kaliteli veya değil Kinetix'de Türkiye'nin en tercih edilen markalarından biri. Under Armour'da Amerika'da dediğiniz gibi tercih edilen bir marka olsa bile çok kaliteli olacak diye bir kural yok. Fiyatına göre iş gördüğü için aynı Kinetix gibi çok satılıyor demek. İlla ki Kinetix'den iyidir orasına birşey demiyorum zaten de dikkat ederseniz oranın Kinetix'i dedim. Kinetixle aynı kalitedir demedim.

• quote:

Beyler alsatçilar dadanmadan şu laptobu İHTİYACİ OLAN BİRİ alabilir mi. Stok bugün içinde bitecek tahminimce

https://www.amazon.de/gp/product/B01M14O8BO/

Asus gtx 1060 ROG GL702VM-GC017T
    1288 euro ramazan ile 1278 euro oluyor son ekranda

indirimli hali bile pahalıydı 5000 lira millet araba alıyordu be son birkaç yılda herşey ne kadarda pahalılaştı
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.