Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına - Counter Strike: Global Offensive (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
0
Favori
47.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkcası ben pek cs havası alamadım. Cs yi biz düşük görüntülü fps oyunu olarak sevdik bu biraz bf3 cod gibi oyuna dönmüş cs deki çevre faktörü bambaşka idi. Örnegin adamın geldigini hemen farkeder çatışmaya girerdiniz bunda kim nerde belli degil. Cs akışkan bir oyun oldugu için zevkli ve kısa süren round lar la keyif veriyor. Burda kim ne yapıyo belli degil gibi. source gibi olmuş pek begenmedim açıkcası
  • Dediğim oldu. Key gene teğet geçti
  • yine key dağıttılar ve yine çoğunluğu herhangi bir cs sahibi olmayan adamlara gitti (onlar da trade edip suistimal etti)

ulan valve, call of duty kitlesini mi hedefliyorsun, xXx_420_quick3cope_MLg_Xxx kullanıcı adındaki lavuklarla mı dolduracaksın oyunu..
  • Hala 1.6 iceworld , awp kapışırız.Counter bir efsanedir 1.6 1.5 bu oyunlar bizim jenerasyonda her zaman oynanacaktır ama yeni jenerasyon sindiremicek sanırım counterı.Böyle bir güzellik yaşayamıyacaklar :(
  • eski counter tadı kesinlikle yok, yeni nesil fps tarzında yapmışlar sourcedan da çok bi farkı yok
  • eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

Zevkler diyeceğim ama akıl almıyor hala bf3-cod mw3-crysis vs. dururken hala counteri,crossfire oynamayı anlayamıyorum...bizde yıllarca counter,quake oynadık ama bu kadarda takmadık ..

Türkiyede herkezin bilgisayarı "bf3-cod mw3-crysis vs." kaldırıyoda bi benimki mi kaldırmıyo ??
  • Oyunun final sürümü ne zaman çıkıyor ?

sipariş vermek istiyorum
  • Oyunun final sürümü ne zaman çıkıyor ?

sipariş vermek istiyorum

[sizer=red]Sıcağı Sıcağına - Counter Strike: Global Offensive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RafiQ_Shia -- 15 Mayıs 2012; 19:02:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PpqPointer

Yıl Olmuş 2012 Hala Açılmayan Vidyolar Var

• Arkadaşlar oyunu açtığımda çoğu zaman haritayı yüklerken csgo.exe durduruldu hatası alıyorum oyunu oynasam bile harita değişimlerinde illaki bu hata gene çıkıyor çözümü veya önerisi olan varmı ? teşekkürler
  • Klasik Counter anlayışını kaybetmez umarım, çünkü source oyun motoru yüzünden CS:S ağır bir oynanışa sahipti.Hala bilgisayarımda 1.5 ve 1.6 versiyonlarını barındıran ben internet kafelere geldiği zaman bu oyunu da oynarım gibime geliyor...
  • Oyunun minimum 3GB istediği doğru mu ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sizin bu cod bf vs gibi oyunlara bağlayan oyundur.. belkide bu oyun yapımcılarına fikir sağlamıştır.. bu oyun olmasa fps oyunları daha deiğşik gelebilirdi belkide..
  • eski kantırı tekrardan yapıp yeni bölümler ekleseler herhalde bu seriiden daha fazla satış yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi cs unutulmaz dır 1.5 ve 1.6 dan vaz geçilmez yeni çkan modları pek sarmıyor cs zero gbi modlar 1.6 daha kotu
  • Bu oyun ne kadar almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-202712E26 -- 2 Ağustos 2012; 19:59:36 >
  • çok güzel oyun
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.