Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına - Counter Strike: Global Offensive (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
0
Favori
47.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twisted metal i de açamadım diğer leri açılıyor bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım video sunucunuz hakkında ama çok şikayet okudum bir daha olmaz inşallah çünkü sitenizin takipçisiyim.
  • bekleyince geliyor video ama arkadaşlar utube kanalı açmamakla inat ediyorlar..erdinç de yine ibretlik yorumlarıyla renk! katmış değerlendirmeye
  • Bekle bizi uykusuz geceler biz geliyoruz .....
  • en çok beklediğim inceleme. Bugune kadar ne kadar inceleme varsa izledim fakat bu video açılmıyoorrrr
  • video açılmıyor sayın editörler
  • Anketini doldurmuştum ama gelmedi bana oyun neye göre seçiyorlar gelen kişiler yanıtlarsa sevinirim.
  • arkadaşlar bekledim 2 dk sonra açıldı ve açıldığında videonun tamamı yüklenmişti sanırım oynatıcı tamamen yüklemeyi bekliyo ve videoyu ondan sonra gösteriyo umarm kısa sürede düzeltirler
  • Youtube'daki buna benzer daha rahat yüklenip açılabilen bir video'yu burada paylaştığım için mesajımı silmişler, güldüm açıkcası. Sanırım konuda çok fazla bölünme olmasın diye böyle düşünmüş. En azından kurallar dahilinde bende video izleyemeyen arkadaşlarım için youtube'u açıp konu başlığındaki oyun'un adını youtube'da aramalarını rica edeceğim. Dediğim gibi buraya gelen insan boşuna "video açılmıyor" lafını edip kirlilik yapmasına hiç gerek yok sonuçta forumca aramızdaki problemleri çözmek için elimizden geleni yapmak isteriz. Genede uğraşmam diyorsanız bu konudaki videoya bir kere tıklayıp 2-3 dakika kadar beklemeniz gerekmekte sonradan açılıyor bilginiz olsun.
  • Arkadaşlar, sunucularımızda yapılan değişiklikten ötürü videolarımız akıcı çalışmıyor. En kısa zamanda sorunu çözmek için uğraşıyoruz.

Anlayışınız için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bukadar kaliteli bir siteye,videolarinda reklam yakışmıyor.
    Video izleyemez olduk.
  • videolarda sorun var açılmıyorlar
  • açılmıyor video :(
  • artık şu oyun videolarına bi çare bulun çok can sıkmaya başladı ya açılmıyor ya yarıda hata veriyor
  • Başarılı bir video tebrikler .. Video açılmaya başladı beyler
  • Videolarda sorun var :/
  • Acilmiyor biliyoruz youtubea gecenmezsiniz ama bari bu oynaticinizi duzeltin.
  • Arkadaşlar video açılıyor fakat açılması için tamamen yüklenmesi gerekiyor... Bende tamamen yüklenince açıldı...
  • Erdinç abi ses gitmiş . geçmiş olsun
  • Erdinç in sesi gitmiş GS li herharde :D(benimde sesim gitmişti)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.