Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Siber Pazartesi Fırsatlarını Kaçırmayın! | Gearbest Türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
78 Misafir Kullanıcı, 78 Masaüstü Kullanıcı
48.070
Cevap
1.012
Favori
3.227.120
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> Siber Pazartesi Fırsatlarını Kaçırmayın! | Gearbest Türkiye
Giriş
    1294 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serji

Başlıktaki Xiaomi Mi Temizlik Robotu için gümrük durumu hakkında bilginiz var mı? Takılırsa kesin olarak en fazla %20 vergisi ile kurtarıyoruz değil mi? Ekstra bir ücretlendirme söz konusu değil. Bir de banggood'da Turkey Direct Post ile gönderilerde gümrük vergisi alınmıyor. Sizin de böyle bir çalışmanız / düşünceniz var mı?
    2 gün önce gümrükten çıktı benim robot 165 tl ödedim. 1495 tl almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez. Hz.Mevlana
  • Teğmen
    154 Mesaj
    ptt kargo olarak gözüken başı TRYZZXPTT Gönderilieri yurtiçine girdikten sonra nerden ve nasıl Takip ediliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: desturde

Tablet almayı düşünüyorum %20 den fazla gümrük çıkma ihtimali varmı? bunlardan biri.
    https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_1592323.html?wid=1433363#anchorGoodsReviews
    https://tr.gearbest.com/tablet-pcs/pp_009463653105.html?wid=1433363#anchorGoodsReviews
    Merhaba tabletlere yeni yılda 10 avro vergi çıkıyor extra olarak gümrüğe takılan TV box için benden extra ücret almadılar bilginize 22 avro üzeri vergi ödersiniz iyi günler.

|
    |

• Yüzbaşı
    550 Mesaj
    Benim de robota ihtiyacım var. Gümrük takılmasını vergi ile hallediyoruz sanırım, peki garanti durumu nedir?
    Ola ki robotta bir sorun çıktı, bozuk geldi, 2 gün sonra bozuldu vs vs bu gibi durumlarda ne gibi haklarımız var?
    Aydınlatırsanız çok sevinirim.

Merhaba dün x96 max (4gb ram/64 gb rom) android box siparişini verdim. Kargolama yöntemi olarak Express kargoyu seçtim. Siparişi verdikten sonra gümrük yüzünden destek ekibiyle görüştüm. Destek ekibi gümrükle ilgili çıkacak tüm sorunlar sizin sorumluluğunuzdadır dedi. Hangi firmayla kargolanacak diye sorduğumda paketlenme yapılmış aa kargo şirketi yazmıyor dedi arkadaş. Bende bu arkadaşa Aramex kullanmak istemiyorum Aramex ile göndermeyin dedim ve not almasını istedim. Sabah başka bir arkadaşla görüştüm kargo firmasını sordum Turkish Line dedi. Bende bu firmayı duymamıştım bu firma ismimi diye sordum evet dedi teşekkür ettim. Sorun olmasın diye biraz önce tekrar sordum ve Aramex ile kargolanmasını istemiştiniz değil mi diye sordu arkadaş hayır Aramex ile gönderilmesini istemiyorum dedim AT190111005857 nolu ticketı cevaplamamı istedi bu arkadaş cevap olarak sadece TR Line ile gönderilmesini istiyorum dedim 12 saat içinde dönüş yapacaklar size eğer değiştirilebilirse 72 saat sonra kargoya verilir dedi. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?
    |
    |
    Bahsedilenler: GearBest.com

• Çavuş
    88 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: faseww

Merhaba dün x96 max (4gb ram/64 gb rom) android box siparişini verdim. Kargolama yöntemi olarak Express kargoyu seçtim. Siparişi verdikten sonra gümrük yüzünden destek ekibiyle görüştüm. Destek ekibi gümrükle ilgili çıkacak tüm sorunlar sizin sorumluluğunuzdadır dedi. Hangi firmayla kargolanacak diye sorduğumda paketlenme yapılmış aa kargo şirketi yazmıyor dedi arkadaş. Bende bu arkadaşa Aramex kullanmak istemiyorum Aramex ile göndermeyin dedim ve not almasını istedim. Sabah başka bir arkadaşla görüştüm kargo firmasını sordum Turkish Line dedi. Bende bu firmayı duymamıştım bu firma ismimi diye sordum evet dedi teşekkür ettim. Sorun olmasın diye biraz önce tekrar sordum ve Aramex ile kargolanmasını istemiştiniz değil mi diye sordu arkadaş hayır Aramex ile gönderilmesini istemiyorum dedim AT190111005857 nolu ticketı cevaplamamı istedi bu arkadaş cevap olarak sadece TR Line ile gönderilmesini istiyorum dedim 12 saat içinde dönüş yapacaklar size eğer değiştirilebilirse 72 saat sonra kargoya verilir dedi. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?
    Şimdi de LBEX ile gönderiyoruz dediler herbiri farklı bir şey söylüyor. LBEX ise ticket ı kapatıp ürünümü gönderin lütfen

• Bölüm Yetkilisi
    17929 Mesaj

Merhaba,

Özel mesajınıza dönüş yaptım.

Turkish Line = Lbex yani aynı anlamdadır.

Siparişiniz şu an paketlenmiş ve gönderime hazırdır, lütfen mevcut bilet üzerinden gönderime onay veriniz, sonrasında kargo çıkışını sağlayacağız.
    |
    |
    faseww kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

365 gün garantiye sahipsiniz.

Sorunu beyan ediyorsunuz,
    Teknik ekibimiz inceliyor,
    Mümkün ise yedek parça gönderiyoruz veya ürünü bize gönderiyorsunuz.. tamir edip geri yolluyoruz;
    Değilse de telafi teklifleri sunuyoruz.
    |
    |
    carpediem03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Şu an için onların haricinde yok ama gelebilir, lütfen ilk sayfayı takipte kalınız.
    |
    |
    catamenia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba.amazfit pace saatinde indirim kodu varmı acaba

Birde gümrükte ekstra ne kadar vergi öderim

|
    |

bu üründen alan var mı daha önce, tavsiye eder misiniz
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Binbaşı
    1887 Mesaj

bu laptop şu an 380 usd indirim olursa almayı düşünüyorum kampanya yapma şansınız var mı ?

https://tr.gearbest.com/laptops/pp_009828463866.html?wid=1433363
    |
    |

Tv box ihtiyacım var ancak hiçbir bilgim fikrim yok arkadaşlar ne önerirsiniz?

sayın yetkili @GearBest
    |
    |

Orijinalden alıntı: SANSLI38

ptt kargo olarak gözüken başı TRYZZXPTT Gönderilieri yurtiçine girdikten sonra nerden ve nasıl Takip ediliyor
    Siparişten yaklaşık 10 gün sonra Yurtiçinden kargoya verildi benimde aynı durumdaki sipariş.
    PTT'den mesaj geliyor. PTT sitesinden takip ediliyor.
    http://gonderitakip.ptt.gov.tr/
    |
    |

PTT kargo iyi idi. Artık seçeneklerde göremiyorum. Bu seçenek kaldırıldımı?
    |
    |

Gb ten 2 dolarlık alfawise mouse sipariş geçtim

takipsiz idi GEORGIA Post ile geldi.

Aliexpress ten 2 farklı firmadan ürün almıştım,takipsiz

Onlarda Georgia Post la geldi.

Yine kardeşim almış aliexpressten bir ürün.oda georgia post la geldi.

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Petrikan

arkadaslar bana android box tavsıye edermısınız. ilk defa buradan sıparıs vermeyı dusunuyorum. gumrukle falan ugrasmadan direk bana gelsin.simdiden tesekkur ederım.
    Merhaba şuan her ürün neredeyse gümrüğe giriyor 2 GB ram 16 GB hafızalı ve mümkünse Bluetoothlu bir cihaz alın en az iyi günler.

|
    |

Orijinalden alıntı: lifeblood6

Tv box ihtiyacım var ancak hiçbir bilgim fikrim yok arkadaşlar ne önerirsiniz?

sayın yetkili @GearBest
    Merhaba en az 2gb ram 16 GB hafızalı ve mümkünse Bluetooth olan cihaz bakın şuan için ihtiyaçları karşılamaya yeter bütçe var ise daha üstü daha iyi olur tabi ki iyi günler.

Orijinalden alıntı: stormfather

Merhaba en az 2gb ram 16 GB hafızalı ve mümkünse Bluetooth olan cihaz bakın şuan için ihtiyaçları karşılamaya yeter bütçe var ise daha üstü daha iyi olur tabi ki iyi günler.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba 500e kadar alabilirim.

netflix filan çalışsın, mouse klavye bağlansın, internet erişiminde tarayıcı da sıkıntı olmasın, ses çıkışı kaliteli olsun..

yani televizyonu bir tablete dönüştürsün istiyorum desem yeridir. marka model tavsiyeniz nedir?

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
son dakika
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.