Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
804
Favori
4.098.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11061107110811091110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

YouTube inceleme videolarinda Ruslar çatır çatır uygulamayı çalıştırırken tamamen yonergelere göre kurulumu yapmama rağmen fonksiyonlar çalışmıyor.

Daha önce burada Mi Home uygulamasının doğru düzgün calismadigini okumustum ,hatta 4-5 sayfa geride yazıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veterans V kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah, ne kusuru. Farklı bir durum olursa tarafıma ulaşın lütfen, ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım, merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinanayvaz

Şu kargoya verilme veya kargonun gelmesi konusunda çok acelecisiniz arkadaşlar. Tamam aldığınız ürün 2 3 hafta sonra kargoya verilir o zaman haklısınız. Ama 2 3 gün sonra kargoya verildi diye yazan dolu forumda. Diğer olaysa kargo 6-8 gün yazıyor tamam ama siz ona bakmayın. Zaten yurtdışından alıyorsunuz aldığınız zaman 1 ayda gelecek diye düşünerek alın çok acilse de Türkiye'den alın :))

6 10 iş günü yazıp 1 ayda ürünü teslim etmelerini mi beklememiz gerekiyor. 4 5 gün kargoya verilmeyen ürünüm oldu birşey demedim biliyorum olmayabilir ancak kargo süresini yazıp beklenti içine sokup sonra geç kalmaları insanı tabi ki rahatsız eder.
  • Ya 25 dolara su masa lambasi deger mi ? Normal bir masa lambasindan ne farki var ? Birde kolayca cantaya gln katlanarak koyulabiliyor mu ?

Edit: Birde bir 10 dolar civarlatinda drone almak istiyorum sizce alinabilirleri ? İyiler midir ? Onerdiginiz birtane var mi ?

Mesela su :https://m.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_711084.html?wid=21&lkid=11004390

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patrick Yıldız -- 18 Kasım 2017; 20:4:30 >
  • lenovo p8 tablet 120den 140 dolara çıkmış flaş indirimli yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Ülkeye giriş yaptığında IST şeklinde güncelleme alacaktır, merak etmeyin.

MNG kargo ile teslim edilecektir.

arrived at airport dedi 16 sında.(4ünde sipariş geçmiştim.7 sinde kargolanmıştı.)
    ayrı ayrı 2 tane 18 dolarlık ürün almıştım. gümrüğe takılma ihtimali var . bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

lenovo p8 tablet 120den 140 dolara çıkmış flaş indirimli yazıyor

Dün arkadaşa 121'den aldık. Belki düşer gene.
  • Merhabalar, linkler icin tesekkurler.

20'li Dekoratif LED Fotoğraf Mandalı / Flaş İndirimli / 7$

Ancak suanda verdiginiz linkten nu urun 5.99 gorunuyor, bilginize.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Xiaomi Miija desk lamp i almayi dusunuyordum ama bu eyecare de indirim yapmislar.Aralarinda kiyas yapabilecek var mi veya ikisinden birini kullanlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    20-25 gün deseler bu sefer buna şikayet edilir :D benim demek istediğim en kötüsünü düşünerek alın boşuna sıkıntılara girilmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Hiçbir yorumu görmezden gelmiyorum, merak etmeyin. Cevap verdim diye hatırlıyorum ama, emin değilim.

İndirimler hakkında net bir şey söyleyemiyorum maalesef.

o ürün için indirim isteme şansınız var mı peki?
  • Merhaba son indirimden aldığım Mİ kalem ve yedekleri elime ulaştı teşekkür ederim. Gelmeyen tek kargom var oda gelir inşallah
    Benim anlamadığım 1.5 TL ürünü havalı poşete koyup ücretsiz göndermişler.
    Bizde bir kargo firması sadece o poşeti 5 TL ye satıyor.
  • Sinanayvaz S kullanıcısına yanıt
    Hocam mevzu su takipsiz posta değil veya takipli posta değil hizli kargo veya posta ile alınıyor normalde bazı ürünler icin 60 dolara çıkıyor sadece kargo ücreti ve kargoya verildikten sonra su kadar sure diye yazılan surelerin bayagi üstüne çıkıldığı icin tepkiler veriliyor. Yanı ekstra ücret ödenmiş posta-kargo ile takipsiz postanın ayni surelerde gelmesi sıkıntı

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    öncelikli kargo ile aldım 6-10 gün arası diyor ama 6 gün oldu herhangi birşey yazmıyo ve sanırım bir de ürünümün fotoğraafını yüklemeleri gerekiyormuş o da yok.
  • Evet sayın forum üyeleri, 2 aydır kullanıp bolca deneyimlemiş olduğum Xiaomi 26L İş ve Seyahat Sırt Çantasının inceleme videosunu tamamlayabildik, biraz uzun bir video oldu ancak Su Geçirmezlik testinden tutun kıyafet kitap ne var ne yok içine koyduk. Aklınıza takılan soruların çoğuna cevap verdiğimi düşünüyorum. Ben 55$'a aldım ancak aşağıdaki linkten 35$'a alabiliyorsunuz ki bu fiyata bu kalitede bir çanta kaçmaz. Dibine kadar referans olabileceğim bir üründür. Bu arada forum yetkilimizle görüştüm, ilk sayfada paylaşılan ürünlerin altına forumda inceleme videosunu çeken arkadaşların videolarını(bu ben veya başka biri olabilir) ürün linkinin altına koyup herkese ürün hakkında fikir sahibi olma açısından bir düşüncemiz var, yeterli içerik toplayabilirsek umarım gerçekleştireceğiz. İyi seyirler dilerim

https://tr.gearbest.com/backpacks/pp_632225.html

Fotoğraflarda çantanın içinde 16 tane 8kg ağırlığında kitap vardır yani bayağı doludur. Çok dolu olsa bile ne kadar diri durduğunu göstermek istedik.

Buda bonus, Çantamla birlikte düğün pozumuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoBus -- 18 Kasım 2017; 22:35:25 >
  • barbar_77 kullanıcısına yanıt
    efenim, bana etiketi o şekilde gönderdiler:) bir çevreci olarak inanın çok üzüldüm... sağlam firma:)
  • https://tr.gearbest.com/thermometers/pp_621880.html?wid=90
    şu ürünü almak istiyorum link veriyormusun ?
  • Xiaomi selfie stick almıştım. Siparişten yaklaşık 10 gün sonra kargoya verildi sanırım net hatırlamıyorum şuan yalan olmasın o da Berkan arkadaşımın aracılığıyla oldu. 2 kez mesaj attı gearbeste xiaomi ürün tedariğinde sorun olduğunu söylemişlerdi. Neyse epey gecikmeden sonra ürün kargoya verildi Turkey Post ile 12 gün bitti dolu dolu, bakalım pazartesi gelecek mi ürün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

Evet sayın forum üyeleri, 2 aydır kullanıp bolca deneyimlemiş olduğum Xiaomi 26L İş ve Seyahat Sırt Çantasının inceleme videosunu tamamlayabildik, biraz uzun bir video oldu ancak Su Geçirmezlik testinden tutun kıyafet kitap ne var ne yok içine koyduk. Aklınıza takılan soruların çoğuna cevap verdiğimi düşünüyorum. Ben 55$'a aldım ancak aşağıdaki linkten 35$'a alabiliyorsunuz ki bu fiyata bu kalitede bir çanta kaçmaz. Dibine kadar referans olabileceğim bir üründür. Bu arada forum yetkilimizle görüştüm, ilk sayfada paylaşılan ürünlerin altına forumda inceleme videosunu çeken arkadaşların videolarını(bu ben veya başka biri olabilir) ürün linkinin altına koyup herkese ürün hakkında fikir sahibi olma açısından bir düşüncemiz var, yeterli içerik toplayabilirsek umarım gerçekleştireceğiz. İyi seyirler dilerim

https://tr.gearbest.com/backpacks/pp_632225.html

Fotoğraflarda çantanın içinde 16 tane 8kg ağırlığında kitap vardır yani bayağı doludur. Çok dolu olsa bile ne kadar diri durduğunu göstermek istedik.

Buda bonus, Çantamla birlikte düğün pozumuz

Elinize sağlık ama çok büyük bavul gibi birşey bu :)
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Fotografta icini biraz doldurmustuk ancak 15.6" leptoplar için ozel olduğundan dolayi evet standart cantalara göre boyutu büyük kalıyor:)

• 
Sayfa: önceki 11061107110811091110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.