Şimdi Ara

Siber Pazartesi Fırsatlarını Kaçırmayın! | Gearbest Türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
34 Misafir Kullanıcı, 34 Masaüstü Kullanıcı
48.135
Cevap
982
Favori
3.270.726
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> Siber Pazartesi Fırsatlarını Kaçırmayın! | Gearbest Türkiye
Giriş
    1470 Mesaj
    Yahu arkadaş bi kupon kullanamadım bu nasıl iş!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Yanlış anlaşılmasın lafım burdaki görevli arkadaşa değil ama
    Gearbest işi uyanıklığa vurmuş , ayın 12 sinde kod ile 25$ Nl post ile aldığım xiaomi Philips lambayı hala yollamadılar ticket açtım niye yollamadınız diye,neymiş paket büyükmüş nl post ile yollayamazlarmış ama sweden post ile yollayabilirlermiş onun içinde benden 13.25$ ekstra para istiyorlar.Nl post ile gelmiyorsa Sweden post ile de gelmez sonuçta ikisi de normal posta ve paket hacmi ikisinde de aynı .
    üründe bu https://tr.gearbest.com/table-lamps/pp_393727.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 18 Kasım 2017; 8:41:21 >
    |
    |
    Bahsedilenler: GearBest.com

Orijinalden alıntı: ezimuse

Ne zaman sipariş vermiştiniz? Sb li takip kodunda tr ye ne zaman gelmiş görünüyordu

20-25 günde geldi. takip sitesinde yazanla alakasız. 10gün fark var takip sitesine göre
    |
    |

Sadece bir tane takipsiz kargom geldi.Postacı ile ilgili sıkıntı olması düşük bir ihtimal çünkü muhabbetimiz var, her sorduğumda olduğunda getiririm sen merak etme eğer yoksan sizin burdaki bakkala bırakırım sonra sen alırsın der.Bakkalla da sıkıntı olmaz babamın tanıdığı kaç yıllık muhabbetimiz var.Umarım bir gün hepsi birden toplu gelir.İnsan ister istemez üzülüyor.

|
    |
    FKILIC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Unlimited_Man

Sadece bir tane takipsiz kargom geldi.Postacı ile ilgili sıkıntı olması düşük bir ihtimal çünkü muhabbetimiz var, her sorduğumda olduğunda getiririm sen merak etme eğer yoksan sizin burdaki bakkala bırakırım sonra sen alırsın der.Bakkalla da sıkıntı olmaz babamın tanıdığı kaç yıllık muhabbetimiz var.Umarım bir gün hepsi birden toplu gelir.İnsan ister istemez üzülüyor.

çok ilginç. Benim şimdiye kadar 1 tane bile takipsiz gelmediği olmadı
    |
    |
    merhaba,
    Gearbest hesabında $2 civarı puanım birikmiş. Tabi inleceme vs. yapmadım onlar da olunca daha da çoğalır gibi fakat bunları harcayacak yer bulamadım sadece indirimsiz ürünlerde kullanılıyor gibi. Öyle bir şey olursa da puanı kullansam dahi indirimli halinden çok daha fazla tutuyor. Kısaca bu puanları kullanabilen var mı nasıl değerlendirdiniz sormak istiyorum.

Bazı flaş indirimler de geçiyor. Onu da hemen almak lazım ki sınırlı stok oluyor.
    |
    |
    davidddd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung 50MU7000 500px: http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Yüzbaşı
    810 Mesaj

Aynı durumda benim de ödemesini 11inde gerçekleştirmiştim.

|
    |
    Kagesa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar,

Dönüş yaptım, lütfen kontrol edin.
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu an yok maalesef. Mobil siteden TWITTER kodunu deneyebilirsiniz.
    |
    |
    yigit_dark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Paylaşım için teşekkürler, güzel günlerde kullanın
    |
    |
    FKILIC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yurt dışından Türkçe klavyeli ürün bulmak oldukça güç. Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.. dilerseniz bilgisayar özelliklerinden klavyeyi Türkçe Q yapabilirsiniz. Bu şekilde Q klavyeye alışkınsanız, sorun olmayacaktır.

Buradan satın alabilirsiniz:

FUDE 1500 Kablosuz Klavye ve Fare Seti / İndirim Kodu: GB11.11ComNet / 13.6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 18 Kasım 2017; 10:28:3 >
    |
    |
    umix353 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Takipsizler ile ilgili bende de sıkıntılı bir durum var. 3 tane takipsiz siparişim 16 Ekim de kargoya verildi ve 26 Ekim'de Türkiye'ye gelmiş. Ancak hala gelen giden olmadı. Adres olarak ofis seçtiğim için sorun olma şansı yok. PTT her gün geliyor zaten. Takipli olanları sonradan almış olmama rağmen geleli 10 gün olmuştur herhalde. Daha önceden Çin'den alıpta gelmeyen siparişim olmamıştı. 45 günün dolmasını bekliyorum.
    |
    |
    Unlimited_Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güzel günlerde kullanın.

Unutulmuş olabilir ya da öncesinde bıraktıysa birisinin hoşuna gitmiştir
    |
    |
    Berkay Günönü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçmiş olsun, sıkmayın canınızı.. benim müdahale imkanım olsa, bir şeyler yapacağım ama ticket sistemine talep oluşturmanız gerekiyor maalesef. Ayrıca hafta sonu sebebiyle mesaide yok
    |
    |
    agmerhamto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar,

Maalesef her postanın standartları farklıdır. Türkiye Hızlı Kargo 2 kg. üstünü taşmıyor mesela.
    |
    |
    dc106 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam wifi uzerinden kontrol edebiliyorsun ac kapa seklinde.Saat ayarlayip geri sayimla kapatma,cizelge olusturup su gun saatlerde calisma vs yapabiliyorsun.Dezavantaji ayni wifi uzerinde olmak lazim kontrol icin,ev disinda kontrol olmuyor yani.Bir de her priz tek tek ayri ayri degil de hepsi birlikte kontrol ediliyor,ac kapa seklinde.Ben kulaniyorum,memnunum tavsiye ederim.Ben saat ayarlamasi icin almistim,gayet kullanisli.

|
    |
    Neo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

<<<ASUS TF300T+DOCK TORCH RED KULLANICISI>>>
  • Bölüm Yetkilisi
    17959 Mesaj

Merhabalar,

İndirimsiz ve flaş indirimli ürünlerde geçerlidir, kuponlar ile birleştirilemez.
    |
    |
    davidddd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.