Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1099. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.211
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10971098109911001101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kargo bugun giris yapmis ve bana attiklari mail;

Ne yapmami oneriyorsunuz... Konu sahibi arkadas dekontu gonderin demis ama bu gumrum ucreti farkli birsey bandrol diyorlar.

Aldigim urun arac icin double teyp. Faturasi 20 dolar

İlgili kargonuz için oluşan bandrol ücreti 32 TL olup ödeme yapmanız ve dekontu tarafımıza iletmeniz durumunda paketiniz adresinize gönderilecektir.

N​OT: Açıklama kısmına isim ve soyisminizi ve T.C. Numaranızı yazmanızı rica ederiz.

Banka bilgilerimiz;

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 Kasım, 9 Kasım ve 14 Kasım tarihlerinde 20.56$ , 1.55$ ve 16.56 $'lık 3 adet sipariş verdim, siparişler TREXPQHY (Türkiye Hızlı Kargo) seçeneğiyle gönderilecekti,teslimat tarihi 6-10 gün yazmasına rağmen 8 Kasımda verdiğim sipariş dahil şu anda tüm siparişlerimi takip ettiğimde "Goods in Original Departure Warehouse, Ready for Customs Declaration" yazıyor. Sanırım hepsini aynı anda gönderecekler ve 30 euro sınırını aşacak, kaldı ki 6-10 gün arası teslimat olacaksa ilk verdiğim siparişin şimdiye çoktan yola çıkmış olması gerekirdi. Supporta durumla ilgili bir ticket attım, bana yaptıkları dönüş şaka gibi, tüm derdimi anlattım lakin bana takip numarası ve tms alloy'un sitesini gönderip bırakmışlar, bunlar zaten benim elimde olan bilgiler, kaldı ki ticketta kargoyu takip edebildiğimi de belirttim. Şimdi ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breath of Horus

8 Kasım, 9 Kasım ve 14 Kasım tarihlerinde 20.56$ , 1.55$ ve 16.56 $'lık 3 adet sipariş verdim, siparişler TREXPQHY (Türkiye Hızlı Kargo) seçeneğiyle gönderilecekti,teslimat tarihi 6-10 gün yazmasına rağmen 8 Kasımda verdiğim sipariş dahil şu anda tüm siparişlerimi takip ettiğimde "Goods in Original Departure Warehouse, Ready for Customs Declaration" yazıyor. Sanırım hepsini aynı anda gönderecekler ve 30 euro sınırını aşacak, kaldı ki 6-10 gün arası teslimat olacaksa ilk verdiğim siparişin şimdiye çoktan yola çıkmış olması gerekirdi. Supporta durumla ilgili bir ticket attım, bana yaptıkları dönüş şaka gibi, tüm derdimi anlattım lakin bana takip numarası ve tms alloy'un sitesini gönderip bırakmışlar, bunlar zaten benim elimde olan bilgiler, kaldı ki ticketta kargoyu takip edebildiğimi de belirttim. Şimdi ne olacak?

Hocam orası güncellenmeyebiliyor mng kargoyu arayıp bilgi alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Alsanız da stok yok hocam zaten aylarca bekletecek. Ben almıştım her soruşumda gönderileceği tahmini süre uzuyor.
  • Karakarrga K kullanıcısına yanıt
    Durum bende de aynı 9 kasımda verilen dün ist gelmiş ama 10 kasım da verilen kargo da ses seda yok
  • Sitede görünüyordu ne olur ne olmaz diye Müşteri hizmetlerini aradım ve kargolardan hiçbirisi TR'ye giriş yapmamış. Bir daha TR post mu? Nein.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-10 gün değil ama onu düzeltelim haksızlık olmasın 6-10 iş günü pzt-cuma arası
  • Hocam KZ ZS5 kulaklığın indirim kodları geçersiz diyor?
  • Şanslı çantalardan herkese aynı çıkan sunvell r69 geldi. Cihazda ilk dikkatimi çeken 4 tb harddiski çalıştırması oldu. Bunu beklemiyordum açıkçası başkada bir şey yüklenmez sanırım buna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tornavida setinin süresi dolmuş
  • WebServisi kullanıcısına yanıt
    Rica ederiz, her zaman
  • Umarım kabul olur
  • ozal126 kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki bugün dispatched oldu. Doğru mudur göz boyama mı bilemiyorum ama bir kontrol edin isterseniz siz de.

• baysbawer B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

MNG ile telefon iletişimi yoluyla görüşebilirsiniz
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Opera tarayıcısını açıp, VPN aktif ederek yapabilirisiniz.
  • muratcangm kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz
  • Bilemiyorum maalesef. İndirim kodu gelmesi en zor ürün o
  • Benim elimde olan bir şey değil maalesef :(
  • Benimkilerde 10 undan beri bekliyor Gearbestin 15 ine kadar gonderirirz dedigi ürünü bekliyor anlaşılan.

Ne Gearbest ne de turkeypost artık topuna kibrit suyu

• Şu an yok maalesef
  • 
Sayfa: önceki 10971098109911001101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.