Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1078. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XIAOMI CHUANGMI 720P IP Kamera Aldım. Wi-Fiye bağladım. Ev içerisinde telefonum WiFi ye bağlandığınızdan kameraya anında bağlanabiliyorum.

3G veya 4.5 G ile bağlandığımda %5 yazıp kalıyor.

Support Gearbest e yazdım dönen olmadı.

Alacakların bilgisi olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeeyTribbiani

kargoya verilmeyen ürünüm hakkında ticket atmıştım ve şöyle bir cevap geldi ne yapmam gerekiyor şu anda yardımcı olabilir misiniz ?

Anladığım kadarıyla bekleyin veya farklı bir ürünle değişim talep edin gibi birşey demiş. Ben olsam beklerdim. Fazla olmadı sanırım. Stoğa girince yollarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Önceki ürünümde bu kadar o durumda beklememişti ve ucu ucuna teslimat tarihine yetişti tam 10.günde. Elimdeki kulaklık ile idare etmek zor gelmeye başladı da ondan bu tavrım. Bakalım artık ne zaman gelecek.

Pardon yanlış oldu bu kargonuz sandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 16 Kasım 2017; 1:59:17 >

• HUINA 1550 1:14 2.4GHz 15CH RC Kepçe / Flaş İndirimli / 40$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

bu ürüne kargo ücreti 92 dolar gözüküyor çıldırmış olmalılar
  • muratcangm kullanıcısına yanıt
    çok detaylı bir video olmus ilginiz için çok teşekkür ederim. Ürün hakkında aradığım bütün soruların cevabına ulaştım. Bir sonraki videonuzda görüşmek üzere :)
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    sanırım o rakam çoğu ürün için aynı ne zaman girsem hep 254 ürün yazıyor hiç bir zaman 251 vs gibi bir rakam yazdığını görmedim ve bıçaklar zaten gümrükten geçerken çok büyük sıkıntı oluyor %95 geçmiyor diyebiliriz o yüzden gearbest gönderse bile gümrükte sıkıntı yaşayıp iade işlemleri için uğraşmaya değmez
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    anladığım kadarıyla ürününüz de şuanda stok sıkıntısı var ona dair size bu mesajı göndermişler bu ayın 15 inde tekrar stok geleceğini belirtmişler ve size bu süreyi beklemek ister misiniz yada herhangş başka bir ürün ile değiştirmek ister misiniz diye sormuşlar eğer değiştirmek isterseniz ürünün linkini rengini boyutunu yada ürün modelini gönderin demişler en kısa zamanda mesajınızı bekliyorlarmış. umarım yanlış bilgilendirme yapmamışımdır :)
  • Ayın 7sinde aldığım ürün 9unda kargolanıyor 11inde shenzen e geliyor ve hala orda. 2-3 gün aralıklarla farklı siparişlerde geçtim. Hepsini aynı gün yollayacaksanız hızlı kargonun mantığı nedir? Ayrıca gümrükte aynı gün gireceği için ekstradan vergi masrafıda çıkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihtilalVakti -- 16 Kasım 2017; 3:42:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PişirBaba

1 ay önce 149$ a satın aldım, cihazı tavsiye ederim:) kur fiyatları yükseliyor bilginize... Dhl'yi tavsiye etmiyorum! saygılar.

Bilgilendirme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiko1133

sanırım o rakam çoğu ürün için aynı ne zaman girsem hep 254 ürün yazıyor hiç bir zaman 251 vs gibi bir rakam yazdığını görmedim ve bıçaklar zaten gümrükten geçerken çok büyük sıkıntı oluyor %95 geçmiyor diyebiliriz o yüzden gearbest gönderse bile gümrükte sıkıntı yaşayıp iade işlemleri için uğraşmaya değmez

Haklisiniz hocam. Bende iade riskine girmemek icin bicagi siparisime eklemedim

• Laptop almak istiyorum Msi gordum listede ve begendim ancak gümrüğe takilicak buyuk ihtimalle alan oldu mu daha önce bilgisayar

• Benimde ayın 10 unda aldığım ile 13 ünde aldığımı aynı gün yolladılar şuan aynı kargoda geliyorlar umarım vergi çıkmaz kutuya düşük yazdırmıştım. Bu bekletip yollama işine bi çözüm bulunması lazım yada mng ye çözüm bulunması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Bluedio t2 + modeli Bluetooth kulaklık SD card ve FM radyo özelliği de var sesi ve kaliteside çok güzel bence bakabilirsiniz.(T2 ile T2+ farklı alırken dikkat)

• Y2 Plıs bileklik geleli 2 hafta oldu. Ama tavsiye etmem, Bluetooth bağlantısı kopuyor jer gün etkinleştirmen lazım. Ayrıca ekran kayıştan kolayca çıkıyor, kaybolması muhtemeldir. Günes işiğında ekran parlaklığı düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

Laptop almak istiyorum Msi gordum listede ve begendim ancak gümrüğe takilicak buyuk ihtimalle alan oldu mu daha önce bilgisayar

Vergiyi ödersiniz

Neden takilsin ki..

• Mgcool Explorer Pro 2 modeli tekrar Flash Sale olarak dusmus. Daha once 39.99$ dusmustu bu sefer 37.99$ dusmus. Alan kullanan var mi arkadaslar? Urun epey yeni sanirim pek fazla inceleme videosu, yazisi bulamadim. Eken H9R mi alinir yoksa bu urun mu bir turlu karar veremiyorum ikisi arasinda gidip geliyorum

• Gönlü güzel insanlar günaydın,

Herkesin ailesi ve sevdikleriyle birlikte; sağlıklı, mutlu ve de huzurlu bir gün geçirmesini dilerim.

Her şey gönlünüzce olsun.
  • 6 sipariş versem toplamı 30 dolar üstü olsa gümrükte vergi cıkıyor mu ?
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Günaydın.

Seni sürekli dürtüyorum ama meizu ep52 veya bluedio t4s çok mutlu eder, tekrar bir hatırlatayım dedim

Zaten 11.11 de indirimli diye aliden aldığım gamesir g4s şu an burada daha ucuza geliyor, kahırdayım

• linksiz kullanıcısına yanıt
    Siz siparişinizi verin lütfen, biz yardımcı oluruz.
  • 
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.