Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1072. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.085
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10701071107210731074
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alttaki daha yeni ancak üsttekinin ses kalitesi daha iyi hocam. Ayrıca üsttekinde kart okuyucu da var.
  • | Gearbest Türkiye |

Türkiye Hızlı Kargosu Sebebiyle vergi ödemiş ve ödemek zorunda kalan müşterilerimizin dikkatine:

Türkiye Hızlı Kargosu Sebebiyle vergi ödemiş ve ödemek zorunda kalan müşterilerimizin mağduriyetlerini "kanıtlaması" halinde ödedikleri vergiler şirketimizce karşılanacaktır. Tarafınıza vergi ödemeniz için mail veya telefon yoluyla ulaşıldıysa, ödemelerinizi gerçekleştirin, ürünlerinizi teslim aldıktan sonra lütfen (formu doldurmak için lütfen tıklayınız) sizden istenen bilgi ve belgeleri tarafımıza iletin

Vergi iadesi için ödemeyi gerçekleştirmeyen müşterilerimiz var ama bilgi göndermiş. Lütfen ödemeyi yapıp, sonra bilgi girişini yapın. Yarın tüm iadeler hediye kartı olarak hesaplarınıza tanımlanacaktır. Ödeme yapmayan ve istediğimiz bilgi ve belgeleri sunmayanlar için bir işlem yapılmayacaktır.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde ekstra alım harcama yapılıyor gibi oluyor bunu istemiyorsak ne yapmamız gerekiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni kargoyla gelen urunleri toplayip hepsi toptan vergilendirildigi dogru mu?

55 tane yolda 38 tanede gonderilmeyi bekleyen siparisim var

• 16 gün oldu ama aldığım tripod güya hızlı olan Türkiye kargosu ile gelmedi.@Gearbest Bir de Samsung 64 gb uhs 3'ün kodunu kontrol eder misiniz?

• Eylulun 30'unda siparisini vermis oldugum ayri ayri 2 tane Xiaomi Led gelmedi hocam. 45 gun filan olmus hocam. Yurtdisi kargo firmasinin sitesinden baktigimda 2 hafta sonra İstanbula gelmis urunler ama gumrukte mi kaldi ne oldu bilmiyorum artik. Ticket mi acalim bunlarla ilgili?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.Gearbest ile alışverişim olmadığı için önceden sormak istedim; önceden bildiğim kadarıyla mobil sitesi trye açıktı. Şu an normal sitede açık doğru değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Eylulun 30'unda siparisini vermis oldugum ayri ayri 2 tane Xiaomi Led gelmedi hocam. 45 gun filan olmus hocam. Yurtdisi kargo firmasinin sitesinden baktigimda 2 hafta sonra İstanbula gelmis urunler ama gumrukte mi kaldi ne oldu bilmiyorum artik. Ticket mi acalim bunlarla ilgili?

60 günü bekleyin diyorlar hocam. 45 iş günü. Sonra ticket açarsınız isterseniz.
  • Janissary07 J kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

tr.gearbest.com sitemiz aktif durumdadır
  • iexorcism kullanıcısına yanıt
    Demek istediğinizi biraz daha açar mısınız?
  • tur1st kullanıcısına yanıt
    30 Kasım tarihine kadar teslim edilmezse, lütfen ticket sistemiyle iletişime geçin.
  • misyonix kullanıcısına yanıt
    Kargoya verildikten sonra 6-10 iş gününde teslim edilecektir. Bu ay her şey üst üste geliyor maalesef. 11.11, Cyber Monday, Black Friday.. bu sebeple yoğunluk olabiliyor.
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Desteğiniz için ben teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
  • kalora kullanıcısına yanıt
    Hassasiyetiniz ve desteğiniz için ben teşekkür ederim
  • dragontool D kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki günlerde isteriz, merak etmeyin
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Üstteki daha çok seviliyor. Yarın indirim uygulattıracağım, merak etmeyin.
  • Şu anlık sanmıyorum
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Öncelikli Türkiye Hızlı Kargoyu seçtim , Benim 5 farklı ürünü toplayıp 30 Euroyu geçti diye vergi ödedim , formu doldururken her ürün için giriniz diyor , her ürün için toplam vergi miktarınımı gireceğim ? Çünkü gümrük ürüne değil toplam 5 ürüne kesmiş vergiyi . Nasıl doldurmalıyım formu ?

Teşekkürler
  • hocam size özel mesaj gönderdim fakat sonrasında bu konuyu fark ettim.
    sorunu tekrar burdan yazmama gerek var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 10701071107210731074
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.