Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Siber Pazartesi Başladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
31
Cevap
0
Favori
7.012
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj
    Siber Pazartesi Başladı!

https://www.kigili.com/

Mesajı Yerinde Gör

Siber Pazartesi, Amerika Birleşik Devletleri'nde Şükran Günü tatilinden sonra Pazartesi için bir pazarlama terimidir. Perakendeciler tarafından insanları çevrimiçi alışveriş yapmaya teşvik etmek için yaratılmıştır.

Yani her sene şükran gününden önce Black Friday yapılır, şükran gününden sonra Cyber Monday yapılır. Yeni bir şey değil.

Vay be KİĞILI buralara kadar düştümü?
    Bence pazarlama hatası bu operasyon.

Ayrıca KİĞILI kaliteden uzaklaştıkça uzaklaştı, en son aldığım boxer lar 2 sefer giydiğimde ağlarından yırtıldı. 5 yıl önce aldıklarımı ise hala kullanılıyorum.
    Bir daha mı asla!

asıl bizim ülkede bilinenler yanlış. black friday indirimleri fiziksel mağazalarda olur cyber monday ise internet mağazalarında olur. elektronik ürünler olması şart değil.

Bu tip olumsuz zihniyetler yüzünden sıcak fırsat eskisi kadar çeşitli ve bol değil. "Karanlığa sövüp saymak yerine ufakta olsa bir mum yak" demişler. Varsa sizin bildiğiniz farklı bir fırsat önce onu yazın. Acaba yoksa üyeden geçmişte kuyruk acısı varda ondan mı bu çamurlar. Geçen gün farklı bir firmanın gerçekten %50 indirimi vardı paylaştım iki saat sonra kural ihlali diye kaldırıldığını gördüm. Telefon açtım mesaj yolladım , sonunda yazılı olarak şu cevap geldi. Başka bir üye 14 gün önce daha ucuz aldığını ve fırsatın sıcak olmadığını söyleyince kaldırdık yayından diye. Tamamıyla yalan bir bildirim di. Firma %50 indirimi en son 14 Mart Dünya kadınlar gününde yapmıştı. Ben 1 yıl önce aldım bu firmanın ürünlerini. Beğendim hoşuma gitti. Sözde dünya markalarından kat kat iyi idi. Yok dükkanın hayırlı olsun, yok kaça anlaştım vs. Bu mesajda adını bir kere bile yazmadım. Kaybeden kim oldu? Ben değilim. Eşofman takımı kapşonlu 100 TL sweatshirt 30 kusursuz geldi. Bir daha da böyle bir firsat paylasirmiyim? Kaybeden araştırmadan konuyu kapatan DH yönetimi ve indirimden haberi olamayacak gerçek üyeler oldu. Hava kazanan belki de dalga geçer gibi mesaj yalan yazip şikayet edenler oldu. Belki de asıl dükkanı olup, sırf indiriminyapan bu firma tanınmasın kendilerine rakip olmasın diye çabalayan bu uyelerdi.

• Yüzbaşı
    676 Mesaj
    siber pazartesi nedir? yarın da salı sallanır başlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Vay be KİĞILI buralara kadar düştümü?

Bence pazarlama hatası bu operasyon.

Ayrıca KİĞILI kaliteden uzaklaştıkça uzaklaştı, en son aldığım boxer lar 2 sefer giydiğimde ağlarından yırtıldı. 5 yıl önce aldıklarımı ise hala kullanılıyorum.

Bir daha mı asla!

|
    |

“Siber” kelimesi İngilizce “Cyber” kelimesinden uyarlanıp kullanılmaya başlayan bir kelime olup “Bilgisayar ağlarına ait olan”, “İnternete ait olan”, “Sanal Gerçeklik” manalarına gelmektedir.

tekstil firması ve "siber" ikilemi. Nefis marketing ahaha

Basligi gorunce dijital oyun vs indirimi geldi aklima.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    512 Mesaj

asıl bizim ülkede bilinenler yanlış. black friday indirimleri fiziksel mağazalarda olur cyber monday ise internet mağazalarında olur. elektronik ürünler olması şart değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferihsn -- 2 Aralık 2019; 9:49:14 >
    |
    |
    burank0wnz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |
    Abartmayın arkadaş, hemen linç ediyorsunuz. Bırakın rekabet iyidir tüketiciye yarar fırsat varsa...

Orijinalden alıntı: qweojkl

Abartmayın arkadaş, hemen linç ediyorsunuz. Bırakın rekabet iyidir tüketiciye yarar fırsat varsa...
    Kiğılı ve rakabet yani indirim, yanyana gelmes zor kavramlar.

|
    |
    |
    |

Minolta 24-105mm F3.5-4.5D || Minolta 100-200mm F4.5 || Minolta 70-210mm

Sony 50mm F1.4 SAL || Sony DT 30mm F2.8 MacroSAM || Sony 18-55mm SAMII

Tamron Di LD 90mm F2.8 Macro || Tamron 70-300 Di LD Macro || Sigma 28mm F1.8 EX Asp. MACRO

Helios 77M-4 50mm F1.8 || Porst MC 135mm F1.8

• Er
    2 Mesaj
    Bu tip olumsuz zihniyetler yüzünden sıcak fırsat eskisi kadar çeşitli ve bol değil. "Karanlığa sövüp saymak yerine ufakta olsa bir mum yak" demişler. Varsa sizin bildiğiniz farklı bir fırsat önce onu yazın. Acaba yoksa üyeden geçmişte kuyruk acısı varda ondan mı bu çamurlar. Geçen gün farklı bir firmanın gerçekten %50 indirimi vardı paylaştım iki saat sonra kural ihlali diye kaldırıldığını gördüm. Telefon açtım mesaj yolladım , sonunda yazılı olarak şu cevap geldi. Başka bir üye 14 gün önce daha ucuz aldığını ve fırsatın sıcak olmadığını söyleyince kaldırdık yayından diye. Tamamıyla yalan bir bildirim di. Firma %50 indirimi en son 14 Mart Dünya kadınlar gününde yapmıştı. Ben 1 yıl önce aldım bu firmanın ürünlerini. Beğendim hoşuma gitti. Sözde dünya markalarından kat kat iyi idi. Yok dükkanın hayırlı olsun, yok kaça anlaştım vs. Bu mesajda adını bir kere bile yazmadım. Kaybeden kim oldu? Ben değilim. Eşofman takımı kapşonlu 100 TL sweatshirt 30 kusursuz geldi. Bir daha da böyle bir firsat paylasirmiyim? Kaybeden araştırmadan konuyu kapatan DH yönetimi ve indirimden haberi olamayacak gerçek üyeler oldu. Hava kazanan belki de dalga geçer gibi mesaj yalan yazip şikayet edenler oldu. Belki de asıl dükkanı olup, sırf indiriminyapan bu firma tanınmasın kendilerine rakip olmasın diye çabalayan bu uyelerdi.
    |
    |

• Er
    9 Mesaj

Pierre cardin de aynı duruma düştü malesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    rasmus61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4542 Mesaj
    Takım elbise ve donanımhaber..

|
    |

Best Restoration Druid in the world.( aka Sugosu )

Best Pro Evolution Soccer Player in the world ( aka Gladiator )

When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Bölüm Yetkilisi
    2470 Mesaj

benim bildigim cyber monday elektronik ürünlere yönelik bir kampanya dönemi ama siz bilirsiniz.

|
    |
    |
    |
Reklamlar
seo paketleri
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.