Şimdi Ara

Shure ilk geleneksel tam kablosuz kulaklığını sunar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Shure ilk geleneksel tam kablosuz kulaklığını sunar

Ülkemizde de üst seviye ses ürünleriyle raflarda bulabildiğimiz Shure markası geleneksel tam kablosuz kulaklık sınıfına adım atıyor. Shure AONIC FREE ilk olmasının da hasebiyle biraz yüksek bir fiyattan giriş yapıyor. 

Shure AONIC FREE özellikleri ve fiyatı

Shure AONIC FREE firmanın odyofillere hitap eden önceki kablosuz kulaklık modellerinden biraz farklılaşıyor. Firman daha önceki AONIC 215 GEN 2 TWS kulaklığı biraz daha sporculara yönelik olarak tasarlanmıştı. AONIC FREE ise sapı kısaltılmış Bluetooth kulaklıkları andırıyor. 

Ayrıca Bkz.HTC'den aktif gürültü engelleme özelliğine sahip yeni kablosuz kulaklık geldi

Aktif gürültü engelleme teknolojisi tanımı yapılmazken uç tasarımı 37 desibele kadar dış sesi azaltacak şekilde kulağa oturuyor. Çok yönlü mikrofonlar akıllı bir şekilde sesinizi toplarken özel bir yazılım da dış sesleri azaltıyor. Baskılama teknolojisi de rüzgarın etkisini en aza indiriyor.

Dokunmatik kısmın uygulama ile özelleştirilebildiği kulaklık tek şarj ile 7 saate kadar kullanılabiliyor. Kutusu iki ekstra şarj daha sağlıyor. 15 dakikalık şarj ile 1 saatlik kullanım süresi kazanmak mümkün. Shure AONIC FREE için 199$ fiyat etiketi mevcut. 

Kaynak:https://www.techpowerup.com/288683/introducing-aonic-free-shures-first-true-wireless-earphones

• Kulakta komik duruyor;

Shure ilk geleneksel tam kablosuz kulaklığını sunar

• Eminim sesi güzeldir de fazla mı büyük ne

• O boyutlara göre 7 saat az geldi bana.

• BekirHan kullanıcısına yanıt

Alışkanlık meselesi. İnsan alıştı mı o absürd duruş hissi de gider ancak sanki her an kulaktan yere düşecekmiş gibi duruyor bu da endişe veriyor. Diğer yorumlayan arkadaşa da katılıyorum. Bu büyüklükteki kulaklıktan insan 7 saatten daha fazla şarjlı kullanın süresi bekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.