Şimdi Ara

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues *YENİ ULTİMA OYUNU* (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
2.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roc. -- 16 Aralık 2013; 0:17:04 >

• Hayatimin 6 yilini verdigim easy uo ile zevki kacan. Razorda macro yapicam diye saatlerimi verdigim hayatimda hic bir zaman bu kadar zevkalmadigim ve iyi dostluklar edindigim uo gibi olacabilecegini hic sanmiyorum.
  • Oyanayan var mı bu oyunu?
  • Oynayan var mı?
  • sistemleri uo gibi mi olcak, Adam lootlama olsun, pvp sistemi olsun bilen var mı?
  • acaba nasıl birşey olucak
  • Ultima gibi izometrik olsaymış daha iyi olurmuş bence...
  • yeni beta sürümü şu anda çıktı bana da geldi vakit bulabilir de oynayabilirsem burada ekran görüntüsü ve yorumlarımı paylaşabilirim . ama nebuladaki tadı bunda bulabilrmiyiz bilmiyorum . ah ah eski ultima günleri az mı uykusuz kaldık pk kestik bod kastık :)))
  • Aaaah, anılarım ah. Aaaah yıllarım ah... Kaç yılımı heder ettim senin için Ultima Online, en güzel yaşımda kız arkadaşım o oyun mu ben mi dediğinde seni seçtim.

Not: Bu bir ağıttır.
  • oynayan var mı? almayı düşünüyorum da steamden ekleyin arkadaşlar.
  • 2 milyon $ ile 2014 yılında yapılan grafiklere gel, madem beceremiyorsun 2d yapacaksın bu kadar basit, bok mu var 3D'de anasını satayım ! UO'yu biz senelerce oynadık ama hiç de rahatsız etmedi görüntüleri, gören de yapımcısını sektörde çaylak sanar.
    Sırf arkasında Richard Garriott var diye bunca parayı kazanırken indieler sürünsün, yazık...
  • Arkadaşlar oyunu bugun aldım oynamak isteyen varsa ekleyebilir Steam Id: Jajaha
    10-12 sene runuo serverlarında ultima oynadım , bu oyuna dün rastladım neyazıkki =)
  • Şuan 65 TL ye degecek bır oyun deıl ben yıne de takıpe aldım 20 30 cıvarı ınerse alınabılır..
    Çook gelıstırılmesı gerek genel gorusum ızledııgm ıncelemelere bakılırsa yavas gelısıyor.Mart ayında yayınlanan ınceleme ıle Kasım ıncelemesı cok fark yok grafık detaylar dısında.Sahsı gorusume gore kadroyu buyutup cok calısıp en hızlı sekılde oyunun pre-alpa dan cıkması gerek.
  • Sanane - Nebula - Darkvenue - Arqas
    Nerede o eski günler...
    Saate dikkat

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues *YENİ ULTİMA OYUNU*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helldancer -- 13 Aralık 2014; 22:51:47 >
  • oyunu alanlar eklesin arkadaşlar
  • ben en son release 6 'da oynamıştım. Çok fazla değişiklik oldu, maillerden gördüğüm kadarıyla fakat oyun akışı olarak durum nedir? Oyun diğer rakiplerine göre aksiyonda yavaş kalıyordu, durağandı yani hareketler vs. Oyun bana everquest1 oynuyormuşum gibi hissettirdi.
    Update indirmeden önce yeni bir ss paylaşman mümkün mü? :)
  • Oynayan var mı aramızda? Tavsiye eder misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.