Şimdi Ara

Showroom'da sergilenen araç alınır mı?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
29
Cevap
0
Favori
1.372
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Showroom'da sergilenen araç alınır mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    213 Mesaj
    12bin TL farka lastiksiz halde bile alınır. hiç düşünmeyin
    |
    |
    kastamonu da ikamet ediyorum. az nüfuslu bir şehir geçende reno bayisinde araçları inceledim. aracın dışında ve içinde ufak tefek çizikler oluşmuş. görevliye sordum insanlar incelerken ufak tefek zarar verebiliyor dedi. peki nasıl satılacak diye sordum . bunların sorun olmayacağını söylediler.
    Ben olsaydım iyi bir inceleme yapıp içime sinerse alırdım.
    |
    |
    Ben de showroom aracı almıştım ama 2014 mayısında elde kalan son 2013 modellerden birini almıştım, o dönemde 7-8 bin lira civarı kârım olmuştu. Zaten pek rağbet gören bir model de değildi, bineni çok olmamıştır kesin.
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 17tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
  • Yarbay
    2851 Mesaj
    İçine inilip binilmiş az kurcuklanmış ama test aracı gibi ergenlerin elinde bağıra bağıra gitmemiş araç 12bin indirimler cincik gibi... alınır binilir... sıfır araç sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    |
    |
    12 bin tl gerçekten çok ciddi bir fark. Ama mutlaka başka bir yere baktırın araca. Bu kadar büyük bir fark normal gelmedi kazalı Vs olabilir mi acaba diye kontrol etmek lazım. Eğer herhangi bir sorun yoksa alınır binilir hiçbir sorun çıkmaz. En azından daha önce kimin bindiği belli olmayan nerelerde gezdiği belli olmayan ikinci elden çok daha iyidir

|
    |
    Sıfır araç hiç almadığım için showroom dan hayatta araç almam diyordum sonuç olarak başkası biniyor iniyor arabanın geçmişi belli değil tam olarak
    7 ay önce sıfır araç fiyatı aldım o araçtan da başka yerde yoktu zaten hep dolusu vardı gittim bakmaya adam showroom daki aracı gösterdi dedim başka yok mu olmadığını söylediler fiyat da indirin o zaman dedim yok falan dediler ama zor zar 2000 TL düşürdüm etrafını iyice kontrol ettim sonra aldım 7 aydır kullanıyorum en ufak sorun yaşamadım herhangi çiziği deformasyonu da gözükmüyor zaten

Alırken daha 1 hafta önce showroom koyduk dedi ama bilemiyorum tabi sonuç olarak alınıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 13 Aralık 2017; 15:38:7 >
    |
    |
    2019 Toyota Corolla 1.6
  • Yarbay
    3700 Mesaj
    Mevcut aracımı alırken aynısından showroom'da da vardı,aynı renk-aynı donanım.

Pazarlık aşamasından sonra aracı almaya karar verince,showroom'da ki aracı istemediğimi,stoktaki aracı istediğimi belirttim.Sorun etmeden,stoktaki aracı verdiler.

Milletin nasıl inip bindiğini gördüğüm için showroom'da ki aracı hayatta almazdım.

Ayrıca 12 bin liralık indirim az değil,araçta gizli kusur olması kuvvetle muhtemel.

|
    |
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.