Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ozguro29
Gerçek AdÖzgür Yılmaz
Doğum Tarihi29 Nisan 1993
MeslekEndüstri Mühendisi
İlgi AlanlarıOtomatik ve Mekanik Saatler
Konumİstanbul, Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 11 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaşlar. Resimlerde göreceğiniz üzere saat sıfırdır jelatinleri açılmamıştır. Tamamen çeliktendir, otomatik mekanizma ve çok şık bir saatti... Mesaja git »
Selamlar arkadaşlar. Aliexpressten Rolex getirmeyi düşünen arkadaşlar buraya bakabilirler. Daha önceki yorumlarımdan daha önce sattığım saatleri de gö... Mesaja git »
Ayın 15 inde iş başı yapacaklar. Çin yeni yılından dolayı tatildeler arkadaşlar... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Eser Beyden ilk defa sipariş verdim ben de. Paco Rabanne - iNViCTUS, Mont Blanc - Emblem, Yves Saint Laurent La Nuit de L'homme, Jil San... Mesaja git »
Cartier Omega Tag Heuer Bayan Erkek Saatler başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Günceldir arkadaşlar.... Mesaja git »
Hocam olabilir valla eğer öyle bir ibarede bulunmuşlarsa. Ama bunu teyit etmenin en iyi yolu aldığınız markanın yetkili servis veya satıcısına kontrol... Mesaja git »
Hocam şimdi gözlüğün orjinali en fazla zaten 300-500 tl oluyor onun replikasını almaya gerek yok benim fikrim. Bir de göz olayı hassas olduğu için ... Mesaja git »
Hocam şöyle anlatayım. Zaten bu aliexpresste satan insanlar bildiğiniz üzere Çinde de dükkanı olan insanlar. Yani adam hem Kapalıçarşıda satıyor hem... Mesaja git »
Bu başlıkta fotoğraf paylaşmak doğru olmaz diye düşündüm o yüzden ikinci el forumunda konu açtım. Linkini aşağıda bulabilirsiniz. SAATLER SATILDI... Mesaja git »
Cartier Omega Tag Heuer Bayan Erkek Saatler konusunu başlattı (2 yıl önce)
Arkadaslar merhaba. Saatler resimlerde görüldügü gibidir. Istenildigi taktirde detayli fotograf ve video atilabilir whatsapptan. Omega ve Tag Heuer az... Mesaja git »
Arkadaşları

arkadascanlisi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094