Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
askerdem
Gerçek AdErdem kara
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 161
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK 2.5" VE 3.5" HARDDISKLER konusunu başlattı (12 gün önce)
Merhaba, TOSHIBA 1 TB 7200 RPM 3.5" DESKTOP HARD DİSK : 135 TL 750 GB 7200 RPM 16 MB CACHE 2.5" WESTERN DIGITAL NOTEBOOK DİSKİ : 160 TL SEAGATE MOMENT... Mesaja git »
KOMBİ ARIZALARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba, Bosch marka kombimde suyu aşırı derecede ısıtıyor en düşük dereceye alsam bile çok sıcak su veriyor sorun ne olabilir?... Mesaja git »
CarrefourSA'da 75 TL chippara (Axess) 3'lü kombo yakıyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Geçen senede bu kampanyadan yararlanmıştım ayrı kartlarla ayrı kodları girerseniz puanlar yükleniyor bilginiz olsun.... Mesaja git »
CarrefourSA'da 75 TL chippara (Axess) 3'lü kombo yakıyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Shell kodları için ayrı ayrı kartlar alsak sizce olur mu? birde sormak istediğim bir konu var 75 TL chip para sadece 13/06/2018 tarihinde mi geçerli o... Mesaja git »
SATILIK TUŞLU TELEFONLAR konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhaba, Nokia C5-03 Modelinden 2 adet Samsung Gt-E2250 modelinden 4 adet BB E111 1 Adet Mevcuttur. Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
SEAGATE BARRACUDA 3 TB 3"5 DESKTOP HDD konusunu başlattı (9 ay önce)
Disk sorunsuz ve sağlamdır tam modeli : ST3000DM001 FİYAT 240 TL Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Öğrenciyim bütçem 10bin TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Motor al hocam bu zamanda araba almak çılgınlık!... Mesaja git »
AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhaba, Aynı mesaj bana da geldi ancak AÖF sitesinden kayıt yenileme yapabiliyorum? yinede bunun yapmamız gerekiyor mu?... Mesaja git »
Kaputu değişmiş araç? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam sizin araç ağır hasarlı gözükecek zaten 2.el araç alırken her şeyi kafanıza takarsanız araç alamazsınız kaput değişe bilir boyada olabilir burda... Mesaja git »
Kaputu değişmiş araç? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
2006 Model 11 yaşında araba için kaput değişmiş boya olmuş bunlar sorun değil aracın kaputumu seni götürecek yoksa motorumu? Motor durumuna ve şaseler... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

eeerdem

Rx3004

torettodominig

bircanes
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
KaRaBaSaN

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078