Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nokiaxxx
Gerçek Adcoskun mert
Konumİstanbul,Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 131
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 12 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LG G4 8200mah batarya. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Pil satildimi? Almak istiyorum.... Mesaja git »
LG G5 ülkemize giriş yaptı: İşte fiyatı ve diğer detayları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
gitti gidiyordan Samsung Galaxy S7 G930F 2150tl ye alınabiliyor indirimler ile.fiyat yüksek oldu .... Mesaja git »
LG G5 ülkemize giriş yaptı: İşte fiyatı ve diğer detayları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
gitti gidiyordan Samsung Galaxy S7 G930F 2150tl ye alınabiliyor indirimler ile.... Mesaja git »
G4'den SZ5C a geçtim ilk zamanlar ekran yüzünden alışamayacağımı zannettim fakat benim kullanım tarzıma göre 2 gün giden şarz ı G4 de 1 gün olmuyo... Mesaja git »
Pulsar 150 NS mi? Mondial 180 Z-one S mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
madem illa başka motora bineceğim diyorsun mondial180 al 5400km kullandım soğukken gaz yemez kesiklik yapar boş a geçmez başkada bir sorunu yok hız ol... Mesaja git »
Pulsar 150 NS mi? Mondial 180 Z-one S mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
titreşim dışında mükemmel görünüş olsun süspansiyon fırenler 80kmh kadar ivmelenmesi yol ve rüzgar şartlarına göre 110 oluyor 2 kişi kendini hemen top... Mesaja git »
kılasik olacak ama honda cbf150 yamaha ybr125 bu benim kullandığım motor 2015 tvs rtr150 3 ünün ortak özellkleri vitesleri boş a geçer satmakta sıkınt... Mesaja git »
SwiftKey Klavye Uygulaması inceleme videosu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Çok başarılı bir klavye sony z5 c aldığım dan beri arayıştaydım teşekkürler . Güzelbir inceleme.... Mesaja git »
SwiftKey Klavye Uygulaması inceleme videosu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Çok başarılı bir klavye sony z5 c aldığım dan beri arayıştaydım teşekkürler . Güzelbir inceleme.... Mesaja git »
Arkadaşları

hhg

gokselay

hasan514
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İ7 4770K Asus Z87A KINGSTON 8GB (2x4GB) KIT Hyprex Genesis DDR3 1600MHz CL9 Ram WD 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm OCZ 120GB Agility 3 Serisi Sata 3.0 SSD Harddisk ASUS GTX780 DirectCUII ASUS 23.6" VN247H Nokia 808 Pureview

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.703