Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
rabesantrata
Gerçek Adcem
Doğum Tarihi10 Ekim 1981
MeslekSatış Sorumlusu
İlgi AlanlarıMüzik, teknoloji, Foto
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mart 2004
2. el mesaj sayısı: 778
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alınık N11 kodu klavye alıcam konusunu başlattı (4 ay önce)
N11 den klavye alıcam. N11 kodu indirimi olur mu bilmiyorum ilkdefa alışveriş yapıcam N11 Alıcağım ürün detayları resimde. İlginiz için şimdiden t... Mesaja git »
James Donkey yazılımı problemi. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
1,0,7 yazılımı iniyor sitesinden ama berbat bi arayüz var ve her komut kullanılamıyor. sizde de öyle mi arkadaşlar?... Mesaja git »
Alınık Amd Phenom II X6 Serisi İşlemci başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Alemsin eren... Mesaja git »
Alınık Amd Phenom II X6 Serisi İşlemci konusunu başlattı (bir yıl önce)
Amd Phenom II X6 Serisi işlemci alınacaktır arkadaşlar. Uygun fiyat tekliflerinizi bekliyorum. Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır. ... Mesaja git »
bursadan satilik blackberry bold 9700 beyaz 599tl konusunu başlattı (bir yıl önce)
Bursa ici elden teslim edebilirim. Temiz sorunsuz bi cihaz. Ilanin fotograflarina su linkden bakabilirsiniz : http://www.sahibinden.com/ilan/ali... Mesaja git »
4 TANE 2GB DDR2 KİNGSTON HYPERX RAM (8GB) --100TL-- DDR2 800 MHZ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ilan aktif mi?... Mesaja git »
Satılık Powercolor 2 GB 6950(6970 e yükseltilmiş) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam selamlar ekran karti ile ilgileniyorum Bursadan. Irtibat telefonu verebilirmisiniz.... Mesaja git »
Bende msi afterburner ile olcuyorum. Bu laptop u kullanmak istiyosak altina sogutucu sart. Forumda donsuzbalik arkadasin paylastigi usuyoruz p... Mesaja git »
Guncel oyunlardan Gta5, farcry vs giripte bi yarim saat isi degeri alabilirmisin. Birde macun kaliteli mi acaba? Ben bu hafta yaptim ayni islemi ... Mesaja git »
muhakkak 2-3 tane sökme toplama videosu youtube den izle. gerisi kolay... Mesaja git »
Arkadaşları

Dracul

goke

X

emrullahizmir
Pano

sleeptalkercat
30 Ekim 2010; 5:17:18
Cem kardeşimle alışverişlerinizi sorunsuz, güven problemi yaşamadan yapabilirsiniz. Kendisi forumdan en çok sayıda alışveriş yaptığım kişidir.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 6850 satılık ekran kartı indirim>>>>
Alıcı: geforcemx
Tarih: 19 Haziran 2011; 11:11:40
Yorum
elden alışveriş yaptık,,çok ilgli ve alakalı bir arkadaş,,teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Powercolor HD4850 satılık->->İndirim
Alıcı: fifo
Tarih: 23 Aralık 2010; 14:01:08
Yorum
Çok ilgili ve iyi bir arkadaş.
İmza
Lenova Ideapad Y510P//Canon Eos 7D- Sigma 50mm f1.4//Iphone 7 Plus//4x2 Kingston ddr2 Hyperx 1066 //Samsung 250gb+500gb Sata2 Ncq//Skystar2.6D//Audigy2ZS Platinium//Razer Plazma//Tagan 480//CMStacker
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
D-Smart
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
Philips
Klima
Klima
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
Canon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125