@bukalemuns 
konu açıcı
En az 100 Konu Açtı
çok beğenilen
En az 100 Beğeni Aldı
müdavim
En az 1.000 Mesaj Yazdı
vefalı
En az 50 Mention'ı Yanıtladı
+2
2 diğer rütbeyi gör

Binbaşı
25 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
36 üye
Görüntülenme
Toplam: 572 (Bu ay: 4)
Fırsat Ekle
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
özel mesajı okuduğu halde cevap yazmamak ayıp olarak forum kullanıcısına yeter

Ewrecoo (Sezer Kenar), sahtekardır, düzenbazdır. bu isimli hesaba kimse para yatırmasın
Hakkımda:
bana kefil olacak bir kaç kişi biliyorum: RED LORD CHE; murat23; TheManchurian; siyahla; serseri-22; sozercem86; sakaryabilgisayar; uzay_üssü_alfa; SEMİZ; emere; Basarrrr; Hyems; djfat83; sky__walker; riaz; Kyser Sozey; goldenwand; berkbozkus; DisappeaR; kos1; Junger; nebuch; xxtayphoonxx; ea_wanted; daymond; feriox (arcade); anil92 (ps3 ratchet); Oronra (arcade); By_e (ps3 oyun), 2n4...4Life (MS puan); okayal (ps3 oyun); Doftin (pes2008); MytHoLoG (ps3 oyun); levihakan (ps3 oyun); musicalite (Ipod 8 gb aldım); HWA@zaza (ps3 makina); emreakpolad (Ipod 4 gb); army6rr (ps3 oyun); Archerodan (ds lite psp oyunları); dehay; thinkdfenes; lvien; old_snake; commodore; Lostmyth; Gorkster; Dragonstory; ereneren; devamı var sahtekarın önde gideni, düzenbaz: epilasa onun bunun çocuğu: cremators haysiyet yoksunu kullanıcı: Ewrecoo lütfen alışveriş yapmadan önce, alışveriş yapacağınız kişinin kullanıcı adını forumda araştırın. sabıkası varsa uzak durun http://forum.donanimhaber.com/Ewrecoo_Dolandiricidir_Lutfen_Dikkat/m_58679896/tm.htm1325CCC13C6B44C6B2B3C4E313FD4EE9.jpg özel mesajı okuduğu halde cevap yazmamak ayıp olarak forum kullanıcısına yeter Ewrecoo (Sezer Kenar), sahtekardır, düzenbazdır. bu isimli hesaba kimse para yatırmasın cryzlear, s
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.010
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.247
Konularının görüntülenme sayısı: 7.646 (Bu ay: 114)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 163 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.