Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rindaman
Gerçek Ad -
Doğum Tarihi1 Ocak 1984
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 442
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AKP hükümeti Türkiye'yi cari fazla ile tanıştırdı başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
bir turist ata sözü vardı bizi fenerli yaptılar... hah işte aynından cari fazla yaptırdılar.... Mesaja git »
SAÜ’de Yemeğe Fahiş Zam (DESTEK OLUN) başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Arkadaşlar herşeyin fiyatı uçtu 2019 da daha kotu olacak deniyor bu insanlar nasıl iş yapacak?... Mesaja git »
Bir telefonu satıcı üreticiden iskonto ile alır. 1150 dolarlık telefonun bayiye gelişi 1150 dolar değil tabi. Bayilerin karı nedir bunu öğrendiğiniz ... Mesaja git »
Ben de kargo firmalarının kimlik no ve doğru olacak şekilde açık adres yazmasını istiyorum!! Ortalıkta bir sürü orman çocuğu dolandırma amaçlı sahte ... Mesaja git »
Tudor istifa!!! başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Geçenlerde televizyona bakarken GS 2-0 önde gidiyor tabi, dedim bi sn ya, nasıl? Sonra maç sonucuna baktım 2-2 olmuş, kendi kendime dedim...... Mesaja git »
İyice Zıvanadan Çıktı Ülke başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Adam kazayla boşalabilirdi, şaka şaka, abdesti bozulabilirdi.. Sonra sağ omzundaki melek sol omzundaki meleğe derki bak ne über müslüman helal olsun h... Mesaja git »
Yerli Robotumuz Sahnede İntihar Etti başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Adamlar istese o takla atan ninjaya lazer bağlar savaşta milleti kör eder. Bizimki anca çay getirir.... Mesaja git »
Erkan Tan kudurdu: Gezicilerin başları kesilmelidir başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu insanlara 15 Temmuzdan sonra bir şey oldu, cüretlere bak AKP'ye oy atanlar eli sopalı birer mahalle abisi gibi herkese alttan alttan gidere başladı... Mesaja git »
1600 lira verip adam çalıştırıyorlar, kargocular da bazı meslek grupları gibi insanlarla uğraşıyor. İnsani olmayan şartlarda çalıştırılan niteliksiz ... Mesaja git »
ABDULLAH GÜL'E ENGEL OLANLAR MUTLU MUSUNUZ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Abdullah Gül? geç kardeşim geç..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
INTEL i7
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Profilimi takip etmeye devam et Kerim, belki adam olursun.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156