Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
navek
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi14 Kasım 1983
KonumÇanakkale
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Arkadaşlar 120x200 yatak alacam, çocuk 2 yaşında 16-17 kg şu an. Hangi yatak uygun olur.... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Eğer illa beşik diyorsan, bebedecor kullandık öneririm sırf boyası kaliteli diye aldım ,dişlemesi kaçınılmaz. Arkadaşın tavsiye ettiği mamaro beşik de... Mesaja git »
EBEBEK TE MASTERPASS İLE 150 TL ALIŞVERİŞE 50 TL İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Haber veren arkadaşa teşekkürler... Mesaja git »
Cybex Aton 4 , Babybjörn anakucağı konusunu başlattı (bir ay önce)
Aton 4 sıfır gibi 350 TL Babybjörn anakucağı da gayet iyi durumda, sorunsuz, hava alan kumaş 350 TL.... Mesaja git »
2015 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Rica ederim, dediğiniz gibi gerçekten güzel televizyon.... Mesaja git »
2015 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Otomatik güncellemeyi kapatın,benim de hep başıma geliyordu artık olmuyor.... Mesaja git »
Migros uygulamasında kişiye özel 10 TL kupon başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yoksa gelmemiştir hocam size, uygulamanın anasayfasında direk. Uygulamayı güncelledikten sonra girdiğimde gördüm.... Mesaja git »
Migros uygulamasında kişiye özel 10 TL kupon konusunu başlattı (3 ay önce)
http://i.hizliresim.com/MDpXQQ.png... Mesaja git »
A101 10 Tl üzeri alışverişte 1kg Heinz ketçap 6.95 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dün kipada da 6,95 TL ydi fiyatı.... Mesaja git »
Mesaj şimdi geldi sıcağı sıcağına paylaşıyorum. Geçenlerde 70 TL parafpara hediye diye gönderdikleri mesajı 354 TL dosya masrafı iade olarak yenilemiş... Mesaja git »
Arkadaşları

leonskennedy

pileki

osmanhasimcan
Pano

osmanhasimcan
30 Kasım 2011; 21:00:05
mükemmel bir arkadaşımızdır. tereddüt edilmeden sorunsuzca alışveriş yapabilirsiniz tüm alışverişlerine her zaman kefilim
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ZENN TEKNOLOJİ GÜVENİLMEZ ÖTESİ BİR FİRMADIR.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125