Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sinan1565
Gerçek AdSinan BEYTAŞ
Doğum Tarihi22 Kasım 1993
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Temmuz 2010
2. el mesaj sayısı: 52
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
32 GB 4.Nesil iPod Touch konusunu başlattı (4 yıl önce)
4.Nesil 32 Gb Apple iPod Touch Ekranda jelatin bulunmakta ciziksiz,arka yuzeyde bazi cizikler mevcut ancak kilifla kullandigim icin goruntu acisindan ... Mesaja git »
Satıldı... konusunu başlattı (4 yıl önce)
Çipli Sağlam PS2 + 2 Orjinal Dualshock2 Kol başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
yanında 16 tane orjinal ve 28 tane de dvd'ye çekilmiş oyun olduğunu ve en uygun fiyatlı üründe bile pazarlık yapılmaya çalışıldığını düşünürseniz fiya... Mesaja git »
marmara üniversitesi'ne farabi ile giderken girilen ingilizce sınavı hakkında birisi bilgi verebilirse çok memnun olurum.... Mesaja git »
İPOD TOUCH 4.NESİL 8GB SPİGEN KILIF ŞOK FİYAT 119TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
İPOD TOUCH 4.NESİL 8GB CİHAZ ÇOKTEMİZDİR BİR KUSURU YOKTUR. USB KABLO ŞARJ ALETİ KUTU İLE VERİLECEKTİR. YANINDA ZAMINNDA 50 TLYE ALDIĞIM SPİGEN KILIF ... Mesaja git »
bir arkadaşım farabi değişim programından yararlanmak istiyor ancak aklına takılan bir soru var ve hiç bir yönetmelikte,sitede bu soruyla ilgili bir b... Mesaja git »
Çipli Sağlam PS2+44 Oyun başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
evet az once hazirladim ordaki ilani da :) sabaha yayina girmis olur sanirim :)... Mesaja git »
Satildi konusunu başlattı (4 yıl önce)
satildi.... Mesaja git »
Mail adresinde sorun konusunu başlattı (4 yıl önce)
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.3-4 gündür mail adresimle ilgili yaşadığım bir sorun için yardımlarınızı istiyorum. Olayı kısaca anlatayım. ... Mesaja git »
PSP 'DE BEDAVA TELEVİZYON SEYREDİN !!! (İNTERNETTEN VEYA UYDUDAN) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar, Yanlış duymadınız. Televizyon seyretmek için hiçbir teknik ekipmana, adaptöre, TV kartına vs.'ye gerek yok. Tek ihtiyacınız o... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satıldı...
Alıcı: kornman887
Tarih: 14 Mart 2015; 12:28:15
Yorum
Son derece sorunsuz bir alışveriş oldu, ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078